Doporučení z první ruky

Tomáš Jacík — Linux administrátor a konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Spolupráce s Tomášem mi ukázala, že má profesionální přístup a snaží se, aby byl projekt pevný už od základů. Oceňuji také ochotu předávat zkušenosti a hledat řešení situace.

Jan Pikl
programátor webů
pikl.cz fjpikl@gmail.com 776 884 321

Tomáš Jacík je profesionál, u kterého si cením především schopnosti analyzovat technickou náročnost projektu v kontextu adekvátně zvoleného řešení. Může čerpat ze svých opravdu bohatých zkušeností v tomto směru. Velkou předností je rovněž znalost HW a zkušenosti s provozem hostingu a VPS, což rovněž uplatňuje při vývoji samotných aplikací.

Ondřej Hájek
Majitel portálu ehub.cz
ehub.cz hajek@ehub.cz

Tomáš je vývojář a analytik se všetečnými otázkami, na které zákazníci tak často zapomínají. Protože vidí i vyšší rámce zakázek, je velmi vítaný spolu-vývojář při vývoji v týmu.

Petr Sýkora
vývojář a analytik
motion.cz

Tomáše můžeme jenom doporučit. Byl to v řadě asi sedmý programátor, kterého jsme oslovili. Všichni ostatní ale nedokázali realizovat naše přání a vytvořit rychlou a funkční databázi (web) s napojením na naše dodavatele. Tomáš byl jediný, který dokázal tuto problematiku vyřešit a naprogramovat. Je s ním i dobrá komunikace a na všem se dá v klidu domluvit. Můžeme tedy všem jenom doporučit.

Vladimír Havlík
www.2hmoto.cz vlada@2hmoto.cz

Tomáš je absolutní profesionál. Je jistota ve chvíli krize. Oslovujeme ho v případě, kdy klient vyžaduje něco víc, než jen webhosting. Tomáš nastavuje a spravuje servery pro některé naše klienty, ale někdy s ním konzultujeme i „hardcore“ IT problémy, se kterými si vždy poradí. Takže jestli někdo může mít moje doporučení, tak je to Tomáš.

Adam Hazucha
CEO @ CZECH Promotion online
www.promotion.cz

Pan Jacík nám pomohl s rychlostí našeho e-shopu, která byla jeden čas velmi špatná. Po zásahu pana Jacíka máme zase web, který mohou uživatelé bez problému používat a rychlost webu již ani nás v backoffice ani zákazníky nijak nezdržuje. V rámci vývoje webu s ním nyní spolupracujeme pravidelně a musím vypíchnout jeho reakční dobu na dotazy a požadavky, která je jednoznačně výrazně kratší, než je v oboru průměr a velmi to usnadňuje další práci. Celkově mohu jeho práci doporučit. S panem Jacíkem budeme nadále spolupracovat.

Václav Váňa
operační manažer ve společnosti Footshop s.r.o.
www.footshop.cz vasek@footshop.cz

Pana Jacíka jsem vyhledal, když už jsem ztratil veškerou trpělivost s hostingem a VPS u různých poskytovatelů, kteří mi vždy tvrdili, že problém s rychlostí mého webu je ve webu samotném a nemá to nic společného s nastavením serveru. Pan Jacík mě přesvědčil o opaku. Po dvou letech hledání jsem našel člověka, který rozběhal můj eshop postavený na PrestaShop tak, že šlape jako hodinky :) Na začátku mi nastavil VPS přesně podle požadavků mého webu a během používání se stará o správu serveru a vylaďování tak, aby měl web vždy minimální odezvu. Na požádání mi ochotně naprogramoval automatizační skripty. Řešili jsme i návrh ERP systému a vlastního eshopu kde jsem dostal odborné a velmi cenné rady za co jsem p. Jacíkovi velmi vděčný. Naši spolupráci hodnotím velmi kladně a věřím, že bude pokračovat co nejdéle.

Tomáš Meško
jednatel firmy MôjDom štúdio, s.r.o.
www.modos.sk

Všem doporučuji, Tomáš je velmi spolehlivý. Hlavně oceňuji okamžité odpovědi a rychlé zpracování zadaného úkolu.

Daniel Kotek
dkotek@tryado.cz

Tomáš vždy dokázal profesionálně vyřešit problém, který byl pro jiné neřešitelný. Je nejenom skvělý programátor, ale rozumí zejména problematice serverů.

Zdeněk Koutný
jednatel společnosti KOUTNÝ SOFTWARE s.r.o.
www.portalproporadce.cz

Pana Jacíka jsme oslovili s problémem, který znemožňoval návštěvníkům našeho eshopu dokončit objednávkový proces. Bezodkladné odstranění problému panem Jacíkem minimalizovalo ztráty a stabilizovalo nabídku našich služeb. Ceníme si rychlé reakční doby, přímé komunikace a faktu, že i k drobným zakázkám přistupuje pan Jacík s profesionalitou a přehledem.