Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Jacík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Jacík — Linux administrátor a konzultant

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Tomáš Jacík:
Dlouhou dobu jsme se snažili spravovat si server ve vlastní režii a využívali jsme různé hostingy a VPS. Jak nám rostla návštěvnost, nebylo to udržitelné a potřebovali jsme někoho spolehlivého, kdo by nás odlehčil o tyto starosti. Pan Jacík se ukázal jako skvělá volba. Od začátku spolupráce mám pocit bezpečí a jistoty, že je o nás postaráno. Proaktivně hledá možnosti zlepšení výkonu serveru a komunikuje velmi profesionálně a aktivně. Rád ho doporučuji všem seriózním firmám, které se chtějí věnovat svému podnikání a ne problémům s výkonem serverů.

Peter Hajduček

jednatel společnosti Footshop
www.footshop.cz
Spolupráce s panem Jacíkem je perfektní, naše požadavky zpracovává rychle a precizně. Oceňuji velmi dobrou komunikaci.

Marek Řoutil

www.autoroutil.cz
Pana Tomáše Jacíka mohu vřele doporučit. Děkuji za prospěšnou spolupráci!

Radek Hejl

www.cocky-kontaktni-levne.cz ~ hejl.radek@seznam.cz ~ 602 614 089
Naše firma z technických důvodů poptávala službu pro změnu architektury sítě a změny síťového a systémového nastavení serveru založeném na jisté distribuci Linuxu. Přestože jsme neměli s Tomášem Jacíkem žádné zkušenosti, byl osloven náhodně na základě informace z internetu. Plně vyhověl našim požadavkům a vše zařídil, jak bylo požadováno. Osloveného mohu doporučit zejména z titulu ABSOLUTNÍ flexibility, rychlosti a přesnosti řešení námi zadaných úkolů.

S. Mikšík

CCE Praha spol. s r.o., dceřinná MMetrostav a.s.
Maximální spokojenost – dostal jsem sestavený server na míru včetně konzultace, kterou jsem si lepší ani nemohl přát. V podstatě jsem k objednávce přišel jako nadšený začátečník a skončil jsem jako poučený a spokojený klient.

Martin Holeček

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS