Doporučení z první ruky

Tomáš Jacík — Linux administrátor a konzultant


Zobrazuji č. 11-16 z celkem 16 doporučení

Dlouhou dobu jsme se snažili spravovat si server ve vlastní režii a využívali jsme různé hostingy a VPS. Jak nám rostla návštěvnost, nebylo to udržitelné a potřebovali jsme někoho spolehlivého, kdo by nás odlehčil o tyto starosti. Pan Jacík se ukázal jako skvělá volba. Od začátku spolupráce mám pocit bezpečí a jistoty, že je o nás postaráno. Proaktivně hledá možnosti zlepšení výkonu serveru a komunikuje velmi profesionálně a aktivně. Rád ho doporučuji všem seriózním firmám, které se chtějí věnovat svému podnikání a ne problémům s výkonem serverů.

Peter Hajduček
jednatel společnosti Footshop
www.footshop.cz

Spolupráce s panem Jacíkem je perfektní, naše požadavky zpracovává rychle a precizně. Oceňuji velmi dobrou komunikaci.

Marek Řoutil
www.autoroutil.cz

Pana Tomáše Jacíka mohu vřele doporučit. Děkuji za prospěšnou spolupráci!

Radek Hejl
www.cocky-kontaktni-levne.cz hejl.radek@seznam.cz 602 614 089

Naše firma z technických důvodů poptávala službu pro změnu architektury sítě a změny síťového a systémového nastavení serveru založeném na jisté distribuci Linuxu. Přestože jsme neměli s Tomášem Jacíkem žádné zkušenosti, byl osloven náhodně na základě informace z internetu. Plně vyhověl našim požadavkům a vše zařídil, jak bylo požadováno. Osloveného mohu doporučit zejména z titulu ABSOLUTNÍ flexibility, rychlosti a přesnosti řešení námi zadaných úkolů.

S. Mikšík
CCE Praha spol. s r.o., dceřinná MMetrostav a.s.

Maximální spokojenost – dostal jsem sestavený server na míru včetně konzultace, kterou jsem si lepší ani nemohl přát. V podstatě jsem k objednávce přišel jako nadšený začátečník a skončil jsem jako poučený a spokojený klient.

Martin Holeček

Příjemná komunikace, velmi vstřícný. Problém vyřešen :). Díky a doporučuji!

Vadim T.