Tomáš Michalčík

vývojář, webdesignér a konzultant webů se zaměřením na WordPress

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně Praha

Od roku 2018 se věnuji tvorbě responzivních webů na platformě WordPress pro menší i středně velké online projekty. Webové řešení dodávám včetně grafiky s důrazem na rychlost, bezpečnost a funkčnost, dále intuitivní ovládání a snadnou orientaci. Výsledkem je moderní web, který zaujme vyhledávače i publikum a plní své cíle na maximum.

Mám za sebou desítky hotových webů či e-shopů pro firmy, organizace, prodejce i freelancery. Své know-how předávám také formou auditu vašeho stávajícího webu, redesignu či konzultací.

 • Tvorba webů ve WordPress – kompletní návrh a realizace webu včetně testování, optimalizace pro mobilní zařízení, instalace pluginů a zaškolení pro používání WordPressu a Oxygen Builderu.
 • Návrh webdesignu – zpracování wireframu webu a grafického návrhu ve Figmě na míru vašim představám a potřebám s možností následné realizace do podoby funkčních internetových stránek ve WordPress.
 • Audit webových stránek – analýza stávajícího webu nebo webdesignu, odhalení nedostatků a návrh úprav, které povedou k vyšší návštěvnosti, konverzím a prodejům.
 • Konzultace – odborné poradenství ohledně tvorby webů, e-shopů, webdesignu a příbuzných témat.

Od roku 2018 profesně působím v IT odvětví, kde jsem pracoval na pozicích správce webů, kodéra, vývojáře a webdesignéra v několika firmách. V roce 2020 jsem přešel na volnou nohu a primárně se zaměřil na tvorbu webů na platformě WordPress.

Detailnější informace o mně, mých službách a cenách najdete na mých osobních stránkách tomasmichalcik.cz.

Vybrané reference

 • Explika.cz – rozsáhlejší web překladatelské společnosti s přehledem všech 87 jazyků, se kterými společnost umí pracovat
 • Ekrost.cz – web prodávající zelené střechy s pokročilým kalkulátorem, který po zadání parametrů vypočítá potřebné množství konkrétních produktů a celkovou cenu střechy
 • Maximmoto.cz – jednoduchý e-shop postavený na WooCommerce
 • Profiskoly.cz – přehledný katalog nábytku do škol a kanceláří
 • Labot.cz – jednostránková prezentace produktu robot LABOT VR1
 • Corrsen.com – jednoduchý 1stránkový web pro prezentaci produktu
 • Cup.buffler.eu – stránky prezentující závody na dětských čtyřkolkách s možností registrace, přehledem výsledků apod.
Tomáš Michalčík

Kontakty

Tomáš Michalčík
Novoborská 620/27
Praha 9
190 00
Mobil:774 282 158
Email:tomas@tomasmichalcik.cz
Web:tomasmichalcik.cz
Facebook:tomasmichalcik.cz
Instagram:tom.michalcik
LinkedIn:tomas-michalcik
WhatsApp:420774282158
IČ:09435441 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Spolupracovat s Tomášem je opravdu radost a rozhodně jej ráda doporučím i ostatním. Pomáhá nám dlouhodobě spravovat web Suzzie.cz a další weby našich klientů. Pohotově reaguje na všechny požadavky, které vždy bez problému vyřeší, je na něj maximální spolehnutí. Také si moc vážím jeho osobního a férového přístupu. Je opravdu profesionál každým coulem a skutečným expertem ve svém oboru. Těším se na další spolupráci. :-)

Zuzana Ševčíková
Zuzana Ševčíková

marketérka se zaměřením na výkonnostní a obsahový online marketing