Doporučení z první ruky

Tomáš Michalčík — vývojář, webdesignér a konzultant webů se zaměřením na WordPress


Zobrazuji všech 6 doporučení

Zuzana Ševčíková

Spolupracovat s Tomášem je opravdu radost a rozhodně jej ráda doporučím i ostatním. Pomáhá nám dlouhodobě spravovat web Suzzie.cz a další weby našich klientů. Pohotově reaguje na všechny požadavky, které vždy bez problému vyřeší, je na něj maximální spolehnutí. Také si moc vážím jeho osobního a férového přístupu. Je opravdu profesionál každým coulem a skutečným expertem ve svém oboru. Těším se na další spolupráci. :-)

Zuzana Ševčíková
marketérka se zaměřením na výkonnostní a obsahový online marketing

Pan Tomáš Michalčík nám navrhl a vytvořil krásné nové webové stránky pro naše letní rekreační ubytování. Spolupráce a komunikace s ním byla bez problémů, ve všem nám vyšel vstříc, dali jsme na jeho rady a nápady a věřím, že hlavně díky tomu se nám dostalo pochvalných reakcí od našich rekreantů. Každou změnu, kterou jsme potřebovali, provedl ihned. Tomáši, děkujeme Vám a přejeme samé spokojeně klienty.

Radka Michojnová
www.duhamachovojezero.cz

Pana Tomáše Michalčíka vřele doporučujeme. Velice dobrá a rychlá spolupráce. Tvorba eshopu i tvorba reklam např. na sociální sítě, vše dle našich představ.

Maxim Moto
www.maximmoto.cz info@maximmoto.cz 605 049 190

S Tomášem spolupracuji na denní bázi rok a půl, a moc ráda ho doporučím všemi deseti. Jednak svými zkušenostmi převyšuje mnoho developerů, se kterými jsem se během profesní kariéry v IT setkala. Nejvíc ale oceňuji jeho lidský přístup a skutečně férové jednání. Tomášovi můžete věřit a rádi se k němu budete vracet s dalšími projekty. Je schopen pomoct s menšími webovými prezentacemi, ale zvládne i rozsáhlé několikaměsíční výzvy typu lekarnici.cz (v rámci působení v digitální agentuře). Vnímám ho jako člověka, který svou práci nedělá pouze za účelem zisku, ale především chce upřímně podpořit své klienty v jejich byznysu.

Barbora Čiháčková
projektová manažerka
Jan Mašín

Tomáše mohu jen doporučit. Spolupracuji s ním již několik let a vždy odvedl skvělou práci. To, na čem se dohodneme, vždy platí, ať už jde o termín nebo částku. Rád mu v budoucnu svěřím další webdesign k oživení.

Jan Mašín
webový a grafický designér

Obrátili jsme se na pana Michalčíka s projektem firemních kariérních stránek. V průběhu realizace pan Michalčík velmi pružně a ochotně reagoval na některé naše dodatečné změny a požadavky. Web přesto dodal v dohodnutém termínu a ceně. Těšíme se na další spolupráci!

Petr Altman
jednatel společnosti
kariera.verkon.cz