Tomáš Mrkáček

tvůrce animovaných 2D videí

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Tvořím zábavná animovaná 2D videa, kterými zpropaguji váš produkt nebo službu. Nejčastěji dělám firemní promo videa, produktová videa a explainer videa. Dále také animované upoutávky na knihy, krátká bumper videa a reklamní spoty pro sociální sítě a televizní vysílání.

Používám 2 typy animací:

  • Whiteboard animace – Styl „kreslící ruky“, který se výborně hodí k vysvětlení složitější problematiky, tvorbě výukových programů, školení zaměstnanců apod.
  • Charakterová animace – Animované postavičky, které vašemu videu dodají tu správnou tvář.

Tvořím video animace se vším všudy:

  • Scénář – S týmem copywriterů pro vás připravím kvalitní scénář, který diváka bude bavit.
  • Dabing – K videu vyberu vhodný hlasový doprovod. V databázi mám desítky dabérů, včetně známých osobností. Také vám zajistím jazykové mutace od rodilých mluvčích z 26 zemí světa.
  • Hudba – Hudební podkres vybírám z mnoha set licencovaných skladeb.
  • Licence – Každé video obsahuje komerční licenci, která vám umožňuje video neomezeně používat na všech komerčních platformách. Je možné zajistit také licenci pro televizní vysílání.
  • Úpravy – Garantuji vám neomezené množství úprav, dokud nebudete s videem spokojeni.
  • Full HD video – Finální video dostanete zpracované v nejvyšší možné kvalitě.
  • Titulky – Obáváte se, že si lidé nepustí video společně se zvukem a nedozví se tak podstatné informace? Titulky jsou snadným a elegantním řešením.

Průběh tvorby videa:

Konzultace → cenovka → objednávka → scénář → hlas → animace → 1. verze videa → korekce → hotovo!

Krátké reklamní spoty

Charakterová animace – klasický styl

Charakterová animace – moderní styl

Whiteboard animace

Zobrazit všechna videa »

Tomáš Mrkáček
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Tomáš Mrkáček
Nákladní 344/2
Liberec 3
460 07
Mobil:732 256 474
Email:info@animacenamiru.cz
Web:animacenamiru.cz
Facebook:animacenamiru.cz
IČ:09217452

Doporučení
z první ruky

Animace na míru od Tomáše Mrkáčka 100% doporučuji. Ve firmě jsme potřebovali explainer video, které by uživatelům představilo náš startup. Nemohli jsme si finančně dovolit drahá animovaná videa, která nám nabízely různé agentury – cena se pohybovala kolem 100 tisíc, což bylo nad naše možnosti. Už jsme chtěli představu animovaného videa vzdát, když jsme na poslední chvíli narazili na pana Mrkáčka. Vše proběhlo hladce a s výsledkem jsme spokojeni. Ano, nejde o animace od A do Z, musíte počítat s tím, že jste do určité míry omezeni stylem postav apod. Nicméně pokud animované video potřebujete, ale nemůžete si dovolit drahá řešení, je tohle podle mě skvělý kompromis. Navíc si můžete vybrat i z různých hlasů voiceoveru, vyladit lze i podkladová hudba atd.

Johana Fundová