Tomáš Mrkáček

tvůrce animovaných 2D videí

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Tvořím zábavná animovaná 2D videa, kterými zpropaguji váš produkt nebo službu. Nejčastěji dělám firemní promo videa, produktová videa a explainer videa. Dále také animované upoutávky na knihy, krátká bumper videa a reklamní spoty pro sociální sítě a televizní vysílání.

Používám 2 typy animací:

  • Whiteboard animace – Styl „kreslící ruky“, který se výborně hodí k vysvětlení složitější problematiky, tvorbě výukových programů, školení zaměstnanců apod.
  • Charakterová animace – Animované postavičky, které vašemu videu dodají tu správnou tvář.

Tvořím video animace se vším všudy:

  • Scénář – S týmem copywriterů pro vás připravím kvalitní scénář, který diváka bude bavit.
  • Dabing – K videu vyberu vhodný hlasový doprovod. V databázi mám desítky dabérů, včetně známých osobností. Také vám zajistím jazykové mutace od rodilých mluvčích z 26 zemí světa.
  • Hudba – Hudební podkres vybírám z mnoha set licencovaných skladeb.
  • Licence – Každé video obsahuje komerční licenci, která vám umožňuje video neomezeně používat na všech komerčních platformách. Je možné zajistit také licenci pro televizní vysílání.
  • Úpravy – Garantuji vám neomezené množství úprav, dokud nebudete s videem spokojeni.
  • Full HD video – Finální video dostanete zpracované v nejvyšší možné kvalitě.
  • Titulky – Obáváte se, že si lidé nepustí video společně se zvukem a nedozví se tak podstatné informace? Titulky jsou snadným a elegantním řešením.

Průběh tvorby videa:

Konzultace → cenovka → objednávka → scénář → hlas → animace → 1. verze videa → korekce → hotovo!

Krátké reklamní spoty

Charakterová animace – klasický styl

Charakterová animace – moderní styl

Whiteboard animace

Zobrazit všechna videa »

Tomáš Mrkáček
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Tomáš Mrkáček
Nákladní 344/2
Liberec 3
460 07
Mobil:732 256 474
Email:info@animacenamiru.cz
Web:animacenamiru.cz
Facebook:animacenamiru.cz
IČ:09217452

Doporučení
z první ruky

Pokud zvažujete spolupráci s Tomášem (animace na míru), tak neváhejte!!! Naše firma se nachází v Anglii a hledala krátké vysvětlující animované video na dvou trzích, jak anglickém, tak českém. Kvalita, cena, kreativita a lidský pohodový přístup je za nás charakteristickým prvkem Tomáše Mrkáčka. Jsme nad míru spokojení a odezva klientů a konkurence je obrovská. Troufl bych si říci, že od vyexportování videa na web jsme získali během týdne tři velké klienty, právě díky perfektní práci Tomáše. A nejedná se zrovna o malé ryby. Odhadovaný hrubý zisk se bude pohybovat kolem 60.000 liber (1.800.000 Kč). Částky zde píši, abyste měli představu, jakou sílu může takové video mít a kolikanásobně se vám tato malá investice může potom vrátit. Za nás je Tomáš jednička a určitě ho doporučíme dále tady u nás v Anglii. Děkujeme.

Sebastián Švan

Managing Director and co-founder