Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Mrkáček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Mrkáček — tvůrce animovaných 2D videí

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Tomáš Mrkáček:
Na pana Tomáše Mrkáčka jsme se obrátili s požadavkem na vytvoření videa pro homepage webu www.zalozenifirmyonline.cz. S konečnou podobou videa jsme velmi spokojeni a doufáme, že nám pomůže získat více nových zákazníků. Pan Mrkáček nabízí velmi dobře zpracovaná animovaná videa v kombinaci se zajištěním profesionálního dabingu a to vše za cenových podmínek přijatelných i pro menší podnikatele.

David Svoboda

www.zalozenifirmyonline.cz
Výborná spolupráce při tvorbě animačního prezentačního videa pro naši firmu. Zadání pochopeno rychle a na první pokus. Výsledek překonal očekávání. Určitě doporučuji a rád budu v budoucnu opět využívat těchto služeb.

Miroslav Hošek

hosekpitstop.cz
Tomáše můžu jen doporučit a chválím jeho trpělivost. Od mého nadřízeného byly dost nejasné pokyny, které navíc v průběhu změnil, takže to nebylo jednoduché. Díky Tomášovu přístupu, který nám sice na začátku přišel netradiční, ale nakonec vše krásně klaplo a jsme maximálně spokojení. Takže určitě se vyplatí řídit tím, jak je Tomáš zvyklý pracovat a nepřizpůsobovat si proces :-)

Nikol Janovská

Při psaní mé knihy CIRKUS KARANTÉNA jsem hledal, kdo by mi udělal skvělé video ke knize. Na Tomáše jsem podobně jako na svou editorku narazil zde na portále Na volné noze. A stejně jako v případě editorky to byla trefa do černého. Od první chvíle jsme si padli do oka a výsledek je takový, že i agenturu starající se o digitální kampaň k mojí knize zarazilo, jak video táhne a má skvělou sledovanost. Za mě velká spokojenost a 10/10. Děkuji vám, Tomáši.

Mike Jedinela

principal@cirkus-karantena.cz
Rychlá a věcná komunikace. Pan Mrkáček mi vždy odpověděl na moje dotazy a pomohl mi upravit text reklamního sdělení tak, aby lépe cílil na zákazníky. S výsledným projektem jsem 100% spokojený a mohu jedině doporučit. Jednání bylo férové s předem dohodnutými podmínkami, které byly vždy splněné. Pan Mrkáček je rozhodně profesionál, který ví co dělá.

Filip Antony

majitel firmy HappyMuffin s.r.o
CBDlekar.cz ~ 605 320 554
Výtečná spolupráce. Video bylo rychle a skvěle zpracováno. K tomu přidávám velké plusové body za kreativitu. Mohu jen doporučit všemi deseti.

Lenka Kinclová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS