Doporučení z první ruky

Tomáš Mrkáček — tvůrce animovaných 2D videí


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Na pana Tomáše Mrkáčka jsme se obrátili s požadavkem na vytvoření videa pro homepage webu www.zalozenifirmyonline.cz. S konečnou podobou videa jsme velmi spokojeni a doufáme, že nám pomůže získat více nových zákazníků. Pan Mrkáček nabízí velmi dobře zpracovaná animovaná videa v kombinaci se zajištěním profesionálního dabingu a to vše za cenových podmínek přijatelných i pro menší podnikatele.

Výborná spolupráce při tvorbě animačního prezentačního videa pro naši firmu. Zadání pochopeno rychle a na první pokus. Výsledek překonal očekávání. Určitě doporučuji a rád budu v budoucnu opět využívat těchto služeb.

Miroslav Hošek
hosekpitstop.cz

Tomáše můžu jen doporučit a chválím jeho trpělivost. Od mého nadřízeného byly dost nejasné pokyny, které navíc v průběhu změnil, takže to nebylo jednoduché. Díky Tomášovu přístupu, který nám sice na začátku přišel netradiční, ale nakonec vše krásně klaplo a jsme maximálně spokojení. Takže určitě se vyplatí řídit tím, jak je Tomáš zvyklý pracovat a nepřizpůsobovat si proces :-)

Nikol Janovská

Při psaní mé knihy CIRKUS KARANTÉNA jsem hledal, kdo by mi udělal skvělé video ke knize. Na Tomáše jsem podobně jako na svou editorku narazil zde na portále Na volné noze. A stejně jako v případě editorky to byla trefa do černého. Od první chvíle jsme si padli do oka a výsledek je takový, že i agenturu starající se o digitální kampaň k mojí knize zarazilo, jak video táhne a má skvělou sledovanost. Za mě velká spokojenost a 10/10. Děkuji vám, Tomáši.

Rychlá a věcná komunikace. Pan Mrkáček mi vždy odpověděl na moje dotazy a pomohl mi upravit text reklamního sdělení tak, aby lépe cílil na zákazníky. S výsledným projektem jsem 100% spokojený a mohu jedině doporučit. Jednání bylo férové s předem dohodnutými podmínkami, které byly vždy splněné. Pan Mrkáček je rozhodně profesionál, který ví co dělá.

Filip Antony
majitel firmy HappyMuffin s.r.o
CBDlekar.cz 605 320 554

Výtečná spolupráce. Video bylo rychle a skvěle zpracováno. K tomu přidávám velké plusové body za kreativitu. Mohu jen doporučit všemi deseti.

Lenka Kinclová

Pokud zvažujete spolupráci s Tomášem (animace na míru), tak neváhejte!!! Naše firma se nachází v Anglii a hledala krátké vysvětlující animované video na dvou trzích, jak anglickém, tak českém. Kvalita, cena, kreativita a lidský pohodový přístup je za nás charakteristickým prvkem Tomáše Mrkáčka. Jsme nad míru spokojení a odezva klientů a konkurence je obrovská. Troufl bych si říci, že od vyexportování videa na web jsme získali během týdne tři velké klienty, právě díky perfektní práci Tomáše. A nejedná se zrovna o malé ryby. Odhadovaný hrubý zisk se bude pohybovat kolem 60.000 liber (1.800.000 Kč). Částky zde píši, abyste měli představu, jakou sílu může takové video mít a kolikanásobně se vám tato malá investice může potom vrátit. Za nás je Tomáš jednička a určitě ho doporučíme dále tady u nás v Anglii. Děkujeme.

Sebastián Švan
Managing Director and co-founder
www.ledecolighting.com info@ledecolighting.com

Animace na míru od Tomáše Mrkáčka 100% doporučuji. Ve firmě jsme potřebovali explainer video, které by uživatelům představilo náš startup. Nemohli jsme si finančně dovolit drahá animovaná videa, která nám nabízely různé agentury – cena se pohybovala kolem 100 tisíc, což bylo nad naše možnosti. Už jsme chtěli představu animovaného videa vzdát, když jsme na poslední chvíli narazili na pana Mrkáčka. Vše proběhlo hladce a s výsledkem jsme spokojeni. Ano, nejde o animace od A do Z, musíte počítat s tím, že jste do určité míry omezeni stylem postav apod. Nicméně pokud animované video potřebujete, ale nemůžete si dovolit drahá řešení, je tohle podle mě skvělý kompromis. Navíc si můžete vybrat i z různých hlasů voiceoveru, vyladit lze i podkladová hudba atd.

Johana Fundová

Od pana Mrkáčka jsem chtěl udělat firemní promo video, vytvořil mi přesně takové animované video, jaké jsem chtěl. Bezproblémová domluva, p. Mrkáček komunikuje obratem, vše popsáno, vysvětleno, s úpravami taky nebyl problém. Na video si možná trochu déle počkáte, ale na to budete jistě upozorněni jako já a výsledek za to stojí. Mohu jen doporučit.

Miroslav Sýkora
www.dpfbrno.cz info@dpfbrno.cz 777 756 270

Pana Mrkáčka můžeme vřele doporučit. Opravdu profesionální přístup od komunikace až po výslednou práci. Děkujeme moc a určitě se na Vás obrátíme ohledně další spolupráce.

David Kratochvíl