Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Müller > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Müller — grafik a vizuální designér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Tomáš Müller:
Na Tomášovy výstupy bylo vždy spolehnutí. K zadaným projektům navíc přistupoval vždy kreativně a nad každým zadáním přemýšlel, kam dál by se dalo posunout. Tomáš je navíc svědomitý a proaktivní. Díky tomu je přínosem pro každý marketingový tým, který chce táhnout za jeden provaz. Jeho přidanou hodnotou je i to, že se dokáže poprat s jakýmkoliv zadaným formátem – ať už jsou to online formáty, printy, microsites nebo videa – a navíc si dlouhodobě tyká i s UX. Určitě doporučuju.

Michaela Balarinová

Marketing Curator ve společnosti Aukro
www.aukro.cz
S Tomášem jsem velice spokojený. Má smysl pro detail a uhlazený design. Spolupráce probíhá vždy korektně, jednání je velice profesionální a navržené grafiky vždy krásné a promyšlené s důrazem na uživatele. Za nás mohu určitě doporučit.

Martin Očovaj

Jednatel společnosti OP web
www.opweb.cz
U pana Tomáše Müllera jsem poptal zakázku ohledně tvorby designu firemního loga nově vznikajícího e-shopu. Zcela bez výjimky hodnotím práci a osobu pana Müllera sty procenty. Komunikace během celého procesu byla výborná. Práce odvedena rovněž na 100 %. Kvalita výsledného díla u mne dokonce předčila očekávání. Počítal jsem s tím, že po samotném nadisegnování loga bude ještě hodně práce na připomínkách a postprocessingu, ale pan Müller vše vymyslel a vytvořil skvěle hned od začátku až do konce. S klidným svědomím mohu doporučit.

Libor Tománek

Jednatel ve společnosti CRTP Invest
Pan Müller je profesionál na svém místě. Ze všech nabídek na nás zapůsobil nejlépe a proto jsme se pro něj rozhodli při vypracování nového designu e-shopu. S výslednou prací jsme maximálně spokojeni. Je s ním skvělá komunikace a drží dohodnuté termíny. Jsem přesvědčen, že to nebyla naše poslední zakázka.

Ondřej Zahradník

CEO The ChilliDoctor
Tomáš je výborný designér, na kterého je spolehnutí. Bezproblémová spolupráce, svižná komunikace, dobré výsledky. Doporučuji.

Michal Šindlář

CMO, MainTask s.r.o.
maintask.pro
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS