Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Müller > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Müller — grafik a vizuální designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Tomáš Müller:
S panem Müllerem jsem spolupracoval již na 3 projektech a vždy jsem byl nad míru spokojen. Pan Müller má velký cit pro design. Každý projekt se týkal jiného produktu (vzdělávání, průmysl, finance) a vždy stačilo jen popsat vizi firmy, představu o vzhledu a výsledek byl lepší, než se očekávalo. Komunikace pružná a rychlá. Projekty byly předány v před termínu. Děkuji za dosavadní spolupráci.

Radek Trč

Jednatel - RTF s.r.o.
www.rtfamily.cz ~ radek.trc@rtfamily.cz ~ 720 480 056
S Tomášem mám možnost spolupracovat již několik let a proto nás při založení naší kavárny EBE cafe hned napadl jako správný grafik pro budoucí logo. Cením si na něm kreativitu, názor, schopnost prezentace názoru a v neposlední řadě vkus a styl. Tomášova schopnost přesahu a nadhledu dále naší spolupráci rozšiřuje. Vřele doporučuji.

Martin Skopálek

spolumajitel EBE cafe
https://www.facebook.com/ebecafe/
Na Tomášovy výstupy bylo vždy spolehnutí. K zadaným projektům navíc přistupoval vždy kreativně a nad každým zadáním přemýšlel, kam dál by se dalo posunout. Tomáš je navíc svědomitý a proaktivní. Díky tomu je přínosem pro každý marketingový tým, který chce táhnout za jeden provaz. Jeho přidanou hodnotou je i to, že se dokáže poprat s jakýmkoliv zadaným formátem – ať už jsou to online formáty, printy, microsites nebo videa – a navíc si dlouhodobě tyká i s UX. Určitě doporučuju.

Michaela Balarinová

Marketing Curator ve společnosti Aukro
www.aukro.cz
S Tomem je úžasná spolupráce. Na čem se domluvíte, vždy dodrží. Když člověk nemá ještě ucelenou představu, hned mu hodí nitku a úžasně doplní k dokonalosti. Co si nejvíce cením, že vždy dodrží termín. Je s ním úžasná spolupráce :)

Radka Bezdíčková

Manažerka marketingu
sit21.cz
Tomáš je výborný designér, na kterého je spolehnutí. Bezproblémová spolupráce, svižná komunikace, dobré výsledky. Doporučuji.

Michal Šindlář

CMO, MainTask s.r.o.
maintask.pro
Pan Müller je profesionál na svém místě. Ze všech nabídek na nás zapůsobil nejlépe a proto jsme se pro něj rozhodli při vypracování nového designu e-shopu. S výslednou prací jsme maximálně spokojeni. Je s ním skvělá komunikace a drží dohodnuté termíny. Jsem přesvědčen, že to nebyla naše poslední zakázka.

Ondřej Zahradník

CEO The ChilliDoctor
thechillidoctor.cz
U pana Tomáše Müllera jsem poptal zakázku ohledně tvorby designu firemního loga nově vznikajícího e-shopu. Zcela bez výjimky hodnotím práci a osobu pana Müllera sty procenty. Komunikace během celého procesu byla výborná. Práce odvedena rovněž na 100 %. Kvalita výsledného díla u mne dokonce předčila očekávání. Počítal jsem s tím, že po samotném nadisegnování loga bude ještě hodně práce na připomínkách a postprocessingu, ale pan Müller vše vymyslel a vytvořil skvěle hned od začátku až do konce. S klidným svědomím mohu doporučit.

Libor Tománek

Jednatel ve společnosti CRTP Invest
S Tomášem jsem velice spokojený. Má smysl pro detail a uhlazený design. Spolupráce probíhá vždy korektně, jednání je velice profesionální a navržené grafiky vždy krásné a promyšlené s důrazem na uživatele. Za nás mohu určitě doporučit.

Martin Očovaj

Jednatel společnosti OP web
www.opweb.cz
Spolupráci s Tomášem musím jednoznačně pochválit. Pro náš e-shop vymyslel a vytvořil kompletní vizuální komunikaci. Jeho čistý a moderní design dokáže perfektně vyzvednout samotný produkt. Navíc ochotně poradí i s věcmi, které ani nebyly v původním zadání. Těším se na další spolupráci.

Jiří Vychodil

Bella Mia - domácí mýdlárna
www.domacimydlarna.cz
S Tomem spolupracujeme přes rok na návrzích kompletní grafiky a UX/UI webových aplikací. Tom dokáže i na základě jednoduchého zadání a základní myšlenky vymyslet koncept grafiky, případně poradit jakým směrem se vydat. Dodaný návrh následně společně rozvíjíme na základě zpětné vazby. V případě urgentních požadavků byl také Tom ochotný pomoci a rychle dodat potřebnou grafiku, čehož si ceníme. S dodanou prací jsme dlouhodobě spokojeni.

Tereza Stanovská

Business Logic
www.blogic.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS