Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Neubauer

Tomáš Neubauer

kreativní grafický designér a Art Director senior

Tomáš Neubauer
Tomáš Neubauer - logo

Nabízím své služby všem klientům, kteří očekávají profesionalitu, preciznost, kvalitu a dodržování dohodnutých termínů. Jsem příznivcem jednoduchého, čistého a moderního designu. Mám přes 20 let bohaté zkušenosti v tomto oboru, přesto stále sleduji nové trendy grafického designu.

Specializuji se na grafický design všeho druhu:

  • Firemní identita – návrh loga včetně logo manuálu / grafického manuálu, vizitky, hlavičkový papír, obálky apod.
  • Tiskoviny – inzerce, letáky, brožury, katalogy, plakáty, kalendáře, billboardy, rollupy, layouty prezentací, direct maily a další.
  • Online – návrh internetových stránek, reklamní bannery, newslettery a další.
  • Ostatní – polep automobilu, obalový design, potisk textilií, reklamní stojany a další.

Staňte se jedním z mých dlouhodobých spokojených klientů a dostaňte maximální péči.

Více informací a aktualizované portfolio s ukázkami práce najdete na mých internetových stránkách »

Ukázky práce:

Plakart.cz - originální portréty z vaší fotografie > Vlastní projekt, Corporate Identity, web, atd.Telefónica O2 - Fantasy světMoštMix - design krabiceProficredit - Děravé Vánoce > design, montážVácha a Kolář - webové stránky
Zobrazit všech 86 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tomáš Neubauer
Praha 8
Libeň (Praha)
182 00
Mobil:775 626 404
Email:grafik@tomasneubauer.cz
Web:www.tomasneubauer.cz

Doporučení z první ruky

Po zkušenostech s mnoha „grafiky“ jsem se rozhodl pro tento projekt najít někoho, kdo odvede kvalitní práci. Rozhodl jsem se pro pana Neubauera a udělal jsem výborně. Jde o člověka s citem, který by měl mít dle mého názoru každý skutečný grafik. Výhodou byla také společná nota, kterou jsme při budování identity měli. Samozřejmě stále je před námi mnoho práce a vše není zdaleka ideální.. Ale pokrok je neuvěřitelný a náš produkt tak získal zaslouženou tvář, která mu minimálně dle prvních ohlasů pomůže i v reálném světě. Závěrem bych rád vyzdvihl zejména dvě pozitiva, kterými pan Neubauer bezesporu oplývá. Prvním je reálná touha držet termíny a druhým ochota vyměnit si bezpočet emailů, které já v případě podobné spolupráce potřebuji. Pokud tedy cítíte, že už nechcete dostávat horší práci, než zvládnete udělat sami, tak jste zde na správné adrese.
Ondřej Smolek
Identita pro Bioalis kozí colostrum

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS