Doporučení z první ruky

Tomáš Neubauer — kreativní grafický designér a Art Director senior


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Pana Neubauera jsme si vybrali po dlouhém výběru, mj. na základě ukázek jeho práce. Byť jsme poměrně malá, začínající společnost, pan Neubauer se nám věnoval okamžitě a zcela profesionálně. Kéž by i přístup ostatních dodavatelů byl takový jako Tomášův. Naší společnosti pomohl vytvořit mj. dopisy pro mailovou kampaň, letáky a v neposlední řadě i profesionální investorskou prezentaci. Spolupráci s panem Neubauerem můžeme po všech stránkách jen doporučit. Děkujeme!

Jan Roztočil
jednatel 4Trans Factoring s.r.o.
www.4trans.cz roztocil@4trans.cz 737 270 557

Po zkušenostech s mnoha „grafiky“ jsem se rozhodl pro tento projekt najít někoho, kdo odvede kvalitní práci. Rozhodl jsem se pro pana Neubauera a udělal jsem výborně. Jde o člověka s citem, který by měl mít dle mého názoru každý skutečný grafik. Výhodou byla také společná nota, kterou jsme při budování identity měli. Samozřejmě stále je před námi mnoho práce a vše není zdaleka ideální.. Ale pokrok je neuvěřitelný a náš produkt tak získal zaslouženou tvář, která mu minimálně dle prvních ohlasů pomůže i v reálném světě. Závěrem bych rád vyzdvihl zejména dvě pozitiva, kterými pan Neubauer bezesporu oplývá. Prvním je reálná touha držet termíny a druhým ochota vyměnit si bezpočet emailů, které já v případě podobné spolupráce potřebuji. Pokud tedy cítíte, že už nechcete dostávat horší práci, než zvládnete udělat sami, tak jste zde na správné adrese.

Ondřej Smolek
Identita pro Bioalis kozí colostrum
www.bioalis.com

Pana Neubauera jsme oslovili na základě ukázek jeho prací na tomto webu, ve chvíli, kdy jsme hledali nového grafika, který by pro nás zpracoval koncept redesignu obalů našich výrobků. Rozhodnutí to bylo velmi šťastné, neboť spolu již téměř rok úspěšně spolupracujeme. Pan Neubauer je špičkový grafik a naprostý profesionál.

Pavel Stach
vedoucí marketingu KDS Sedlčany

Tomáš pro nás vytvářel úspěšnou kampaň s tenistkou Karolinou Plíškovou a na základě této zkušenosti ho mohu jen doporučit. A to nejen z pohledu kvality jeho kreativních návrhů a následného provedení klíčových vizuálů, ale také z pohledu celkové komunikace a profesionálního přístupu k projektu.

Jan Wasserbauer
creative director, Mototechna

Na Tomáše jsme se obrátili na základě dobrých referencí na tomto webu i od našich společných známých. Přizvali jsme ho ke spolupráci na výroční zprávě pro Fortuna Entertainment Group a zafungovalo to velmi dobře. Vnesl do hry některé nové nápady, nový pohled na věc, s jeho návrhy panovala spokojenost u nás v agentuře i u klienta. Určitě stojíme o další spolupráci s ním.

Martin Lánský
Right Communications – Managing Director
www.all-right.cz right@all-right.cz

S panem Neubauerem jsme již úspěšně zvládli několik různorodých projektů. Čeho si na naší spolupráci vážíme je profesionální přístup grafika k projektu a schopnost vystihnout a realizovat naše ideje. Pan Neubauer je velice tvůrčí. Zároveň se vždy dokážeme domluvit na termínu a ten grafik plně respektuje. Spolupráci s ním můžeme opravdu jen doporučit!

Zdeňka Stebelská
ředitelka jazykové školy Chinese Point
www.chinesepoint.cz info@chinesepoint.cz 605 969 767

Na Tomáše jsem se obrátila díky kladnému doporučení od jiného kolegy. Zakázka, kterou jsem pro něho měla připravenou, byla velice obtížná co do vytvoření, tak i časově. Šlo o vytvoření brandbooku Starobrno pro našeho velmi specifického a náročného klienta. I bez většího backgroundu Tomáš velmi rychle pochopil a hlavně perfektně vystihl ztvárnění. Preciznost, vlastní kreativita a časová flexibilita z toho všeho vytvořily výbornou spolupráci. Příjemné jednání bylo už jen dokonalou tečkou. Nemohu jinak než jen doporučit. Já moc děkuji a těším se na příště.

Tereza Míšková
Senior Art Director – agentura WMC | GREY
tereza.miskova@wmcgrey.cz

Leo Burnett Praha s Tomášem Neubauerem spolupracuje dlouhodobě a zejména na projektové bázi. Ceníme si ho pro jeho pozitivní přístup, neotřelé nápady, rychlost zpracování, profesionalitu a spolehlivost.

Natalie Sahulova
Senior project manager, HR, PR Lead Leo Burnett Praha
www.leoburnett.cz

Tomáš s naší agenturou spolupracuje v poslední době pravidelně. Oceňuji jeho pozitivní a přátelskou povahu, týmového ducha, ale hlavně jeho talent, rychlost a preciznost s jakou vytváří své návrhy. Pokud potřebujete schopného a spolehlivého člověka na výpomoc ve vašem kreativním oddělení, nebo sháníte grafika, který vám přímo podle vašeho zadání zpracuje zakázku, Tomáš je skvělou volbou.

Ondřej Křišťan
kreativní ředitel Retail marketing practice
www.retailmp.cz ondrej.kristan@retailmp.cz

Tomáše Neubauera znám více než 5 let a intenzivněji jsem s ním pracoval na grafických a DTP pracích po dobu cca 3 let. Tomáš je velmi spolehlivý grafik, dokáže dobře vycítit, jakým směrem se má vydat ve své práci pro klienta. Pracoval jsem s ním na řadě materiálů, které vyžadovaly rychlé a profesionální výstupy. Tomáš vše dodával naprosto spolehlivě. Překvapil mne však i jako člověk s kreativním cítěním, když pro mého klienta zpracoval kreativní koncept prezentace privátní značky. Tento jednoduchý koncept, velmi čistý a přesně odpovídající cílové skupině, způsobil zásadní posun vnímání uvedené značky. Tomáše mohu určitě doporučit.

René Břečťan
dříve ředitel agentury Mather RMG, nyní konzultant a stratég na volné noze
brectan.rene@gmail.com 724 603 202