Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Neubauer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Neubauer — kreativní grafik a designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Tomáš Neubauer:
Po zkušenostech s mnoha „grafiky“ jsem se rozhodl pro tento projekt najít někoho, kdo odvede kvalitní práci. Rozhodl jsem se pro pana Neubauera a udělal jsem výborně. Jde o člověka s citem, který by měl mít dle mého názoru každý skutečný grafik. Výhodou byla také společná nota, kterou jsme při budování identity měli. Samozřejmě stále je před námi mnoho práce a vše není zdaleka ideální.. Ale pokrok je neuvěřitelný a náš produkt tak získal zaslouženou tvář, která mu minimálně dle prvních ohlasů pomůže i v reálném světě. Závěrem bych rád vyzdvihl zejména dvě pozitiva, kterými pan Neubauer bezesporu oplývá. Prvním je reálná touha držet termíny a druhým ochota vyměnit si bezpočet emailů, které já v případě podobné spolupráce potřebuji. Pokud tedy cítíte, že už nechcete dostávat horší práci, než zvládnete udělat sami, tak jste zde na správné adrese.

Ondřej Smolek

Identita pro Bioalis kozí colostrum
www.bioalis.com
Pana Neubauera jsme oslovili na základě ukázek jeho prací na tomto webu, ve chvíli, kdy jsme hledali nového grafika, který by pro nás zpracoval koncept redesignu obalů našich výrobků. Rozhodnutí to bylo velmi šťastné, neboť spolu již téměř rok úspěšně spolupracujeme. Pan Neubauer je špičkový grafik a naprostý profesionál.

Pavel Stach

vedoucí marketingu KDS Sedlčany
Na Tomáše jsme se obrátili na základě dobrých referencí na tomto webu i od našich společných známých. Přizvali jsme ho ke spolupráci na výroční zprávě pro Fortuna Entertainment Group a zafungovalo to velmi dobře. Vnesl do hry některé nové nápady, nový pohled na věc, s jeho návrhy panovala spokojenost u nás v agentuře i u klienta. Určitě stojíme o další spolupráci s ním.

Martin Lánský

Right Communications – Managing Director
www.all-right.cz ~ right@all-right.cz
S panem Neubauerem jsme již úspěšně zvládli několik různorodých projektů. Čeho si na naší spolupráci vážíme je profesionální přístup grafika k projektu a schopnost vystihnout a realizovat naše ideje. Pan Neubauer je velice tvůrčí. Zároveň se vždy dokážeme domluvit na termínu a ten grafik plně respektuje. Spolupráci s ním můžeme opravdu jen doporučit!

Zdeňka Stebelská

ředitelka jazykové školy Chinese Point
www.chinesepoint.cz ~ info@chinesepoint.cz ~ 605 969 767
Na Tomáše jsem se obrátila díky kladnému doporučení od jiného kolegy. Zakázka, kterou jsem pro něho měla připravenou, byla velice obtížná co do vytvoření, tak i časově. Šlo o vytvoření brandbooku Starobrno pro našeho velmi specifického a náročného klienta. I bez většího backgroundu Tomáš velmi rychle pochopil a hlavně perfektně vystihl ztvárnění. Preciznost, vlastní kreativita a časová flexibilita z toho všeho vytvořily výbornou spolupráci. Příjemné jednání bylo už jen dokonalou tečkou. Nemohu jinak než jen doporučit. Já moc děkuji a těším se na příště.

Tereza Míšková

Senior Art Director – agentura WMC | GREY
tereza.miskova@wmcgrey.cz
Leo Burnett Praha s Tomášem Neubauerem spolupracuje dlouhodobě a zejména na projektové bázi. Ceníme si ho pro jeho pozitivní přístup, neotřelé nápady, rychlost zpracování, profesionalitu a spolehlivost.

Natalie Sahulova

Senior project manager, HR, PR Lead Leo Burnett Praha
www.leoburnett.cz
Tomáš s naší agenturou spolupracuje v poslední době pravidelně. Oceňuji jeho pozitivní a přátelskou povahu, týmového ducha, ale hlavně jeho talent, rychlost a preciznost s jakou vytváří své návrhy. Pokud potřebujete schopného a spolehlivého člověka na výpomoc ve vašem kreativním oddělení, nebo sháníte grafika, který vám přímo podle vašeho zadání zpracuje zakázku, Tomáš je skvělou volbou.

Ondřej Křišťan

kreativní ředitel Retail marketing practice
www.retailmp.cz ~ ondrej.kristan@retailmp.cz
Tomáše Neubauera znám více než 5 let a intenzivněji jsem s ním pracoval na grafických a DTP pracích po dobu cca 3 let. Tomáš je velmi spolehlivý grafik, dokáže dobře vycítit, jakým směrem se má vydat ve své práci pro klienta. Pracoval jsem s ním na řadě materiálů, které vyžadovaly rychlé a profesionální výstupy. Tomáš vše dodával naprosto spolehlivě. Překvapil mne však i jako člověk s kreativním cítěním, když pro mého klienta zpracoval kreativní koncept prezentace privátní značky. Tento jednoduchý koncept, velmi čistý a přesně odpovídající cílové skupině, způsobil zásadní posun vnímání uvedené značky. Tomáše mohu určitě doporučit.

René Břečťan

dříve ředitel agentury Mather RMG, nyní konzultant a stratég na volné noze
brectan.rene@gmail.com ~ 724 603 202
Se spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Grafika byla velmi dobře zpracovaná, vše fungovalo podle dohody a termíny byly dodrženy.

Dagmar Frouzová

Globus - vedoucí propagace
www.globus.cz ~ d.frouzova@globus.cz
S Tomášem jsem se setkal v Ogilvy, konkrétně při práci na zakázkách pro klienta O2. Já na straně accountu, on jako kreativec. Na Tomášovi mě vždycky bavilo, že jsem se na něho mohl spolehnout a věci doručoval tak, jak jsme si řekli. A pokud to někdy nevyšlo, tak se maximálně snažil, abychom pro klienta našli společné řešení. Umí prezentovat i obhájit si svůj názor, tedy stát si za svojí prací. Je to s ním jako s dobrou restaurací – něčím příjemným vás vždy překvapí :)

Jiří Hauška

Account Director OgilvyOne
jiri.hauska@ogilvy.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS