Doporučení z první ruky

Tomáš Pilát — 3D grafik se specializací na reklamní produktové vizualizace a 3D animace


Zobrazuji všech 8 doporučení

Spolupráce na vizualizaci uměleckého díla vyžaduje velkou dávku empatie a kreativní spolupráci. Tato spolupráce také vyžaduje značnou pružnost a rychlost při komunikaci a tvorbě vizualizace. Všechny tyto vlastnosti a schopnosti jsem u pana Piláta při spolupráci našel. Můžu pouze vřele doporučit.

Pasta Oner
jeden z nejvýraznějších současných umělců české vizuální scény
www.pastaoner.cz pasta@pastaoner.cz

Tomáš je skvělý a spolehlivý 3D generalista, který v Maně měl na starosti 3D vizualizace produktů: jak statických packshotů tak i kreativních animací s pokročilejší postprodukcí. Tomáš se vyznačuje nejen skvělými artistickými kvalitami, ale také zdravou asertivitou, dodržuje termíny, naslouchá potřebám Art Departmentu a celkově je přátelský ve spolupráci s týmem. Jednoznačně doporučuji!

Grigory Vyatkin
co-founder Heaven Labs s.r.o. (Mana)

S Tomášem jsem úzce spolupracoval v týmu déle jak rok. Tomáš je zručný generalista s důrazem na modelování, svícení a rendering produktových vizuálů a animací. Jeho široká škála dovedností v různých 2D a 3D programech mu umožňuje dokončit jakýkoliv projekt. Dokáže se rychle začlenit do nové produkční pipeline a osvojit si nový software, což za dobu, co jsme spolu pracovali, bez problémů prokázal. Jeho pozornost věnovaná detailům a jeho designové schopnosti dělají z každého vizuálu skvělý výsledek. Je také perspektivním tvůrcem storyboardů s dobrým citem pro příběh, plynulost, střih a režii. S Tomášem se snadno mluví a spolupracuje, což vytváří bezproblémové pracovní prostředí. Jsem si jistý, že se o váš projekt postará s lehkostí a úsměvem na tváři.

Jan Zavadil
3D animátor
www.janzavadil.com

S Tomášem Pilátem jsme spolupracovali na několika docela náročných projektech a o naší spokojenosti hovoří fakt, že tím prvním spolupráce neskončila. Tomáš je velmi vnímavý a empatický profesionál, který dokáže bravurně uchopit, pracovat a rozvíjet prvotní myšlenku. Vždy dodržel domluvené termíny a cenu. Pokud hledáte spolehlivého, kreativního parťáka pro váš projekt, můžeme pana Tomáše Piláta vřele doporučit!

Ivan Komenda
jednatel společnosti IKONICstyle s.r.o.

S Tomášem jsem spolupracoval při návrhu grafiky prodejního stánku, kde se osvědčil jako šikovný vizualizátor. Za přijatelnou cenu rychle a flexibilně zpracoval zakázku. Pokud hledáte spolehlivého vizualizátora, neváhejte Tomáše kontaktovat.

Tomáš Tamchyna
jednatel GAT CZ, s.ro.
www.gat.cz

Spolupráce s Tomášem Pilátem je naprosto skvělá. Dokáže vystihnout přání klienta, sladit vizuální i zvukovou složku díla, předložit další možnosti a nápady. Přestože na zpracování nebylo moc času, nebyl ani náznak stresu, při jednání je vždy profesionální a empatický.

Ing. Petr Svoboda
jednatel Sdružení pro výstavbu silnic
www.sdruzeni-silnice.cz 255 723 752

Tomáš Pilát je profesionál pro tvorbu 3D animovaných videí. Oceňujeme jeho schopnost rychle pochopit naše komplexní požadavky. Zvláštní uznání si od nás zaslouží za to, jak dokázal vystihnout pohyby našeho exoskeletu a tím našemu produktu vdechnout život. Spolupráce s Tomášem byla velice příjemná, zejména díky jeho efektivitě a rychlosti a včasnému dodání.

Vojtěch Veselý
COO & PRRC of Mebster
mebster.com

Rychlá a profesionální spolupráce. Těším se na další a Tomáše tímto doporučuji!

Jirka Libánský
grafický designér
www.shortcat.cz