Doporučení z první ruky

Tomáš Pilát — 3D grafik se specializací na reklamní produktové vizualizace a 3D animace


Zobrazuji všech 6 doporučení

Spolupráce na vizualizaci uměleckého díla vyžaduje velkou dávku empatie a kreativní spolupráci. Tato spolupráce také vyžaduje značnou pružnost a rychlost při komunikaci a tvorbě vizualizace. Všechny tyto vlastnosti a schopnosti jsem u pana Piláta při spolupráci našel. Můžu pouze vřele doporučit.

Pasta Oner
jeden z nejvýraznějších současných umělců české vizuální scény
www.pastaoner.cz pasta@pastaoner.cz

Tomáš je skvělý a spolehlivý 3D generalista, který v Maně měl na starosti 3D vizualizace produktů: jak statických packshotů tak i kreativních animací s pokročilejší postprodukcí. Tomáš se vyznačuje nejen skvělými artistickými kvalitami, ale také zdravou asertivitou, dodržuje termíny, naslouchá potřebám Art Departmentu a celkově je přátelský ve spolupráci s týmem. Jednoznačně doporučuji!

Grigory Vyatkin
co-founder Heaven Labs s.r.o. (Mana)

S Tomášem jsem úzce spolupracoval v týmu déle jak rok. Tomáš je zručný generalista s důrazem na modelování, svícení a rendering produktových vizuálů a animací. Jeho široká škála dovedností v různých 2D a 3D programech mu umožňuje dokončit jakýkoliv projekt. Dokáže se rychle začlenit do nové produkční pipeline a osvojit si nový software, což za dobu, co jsme spolu pracovali, bez problémů prokázal. Jeho pozornost věnovaná detailům a jeho designové schopnosti dělají z každého vizuálu skvělý výsledek. Je také perspektivním tvůrcem storyboardů s dobrým citem pro příběh, plynulost, střih a režii. S Tomášem se snadno mluví a spolupracuje, což vytváří bezproblémové pracovní prostředí. Jsem si jistý, že se o váš projekt postará s lehkostí a úsměvem na tváři.

Jan Zavadil
3D animátor
www.janzavadil.com

S Tomášem Pilátem jsme spolupracovali na několika docela náročných projektech a o naší spokojenosti hovoří fakt, že tím prvním spolupráce neskončila. Tomáš je velmi vnímavý a empatický profesionál, který dokáže bravurně uchopit, pracovat a rozvíjet prvotní myšlenku. Vždy dodržel domluvené termíny a cenu. Pokud hledáte spolehlivého, kreativního parťáka pro váš projekt, můžeme pana Tomáše Piláta vřele doporučit!

Ivan Komenda
jednatel společnosti IKONICstyle s.r.o.

S Tomášem jsem spolupracoval při návrhu grafiky prodejního stánku, kde se osvědčil jako šikovný vizualizátor. Za přijatelnou cenu rychle a flexibilně zpracoval zakázku. Pokud hledáte spolehlivého vizualizátora, neváhejte Tomáše kontaktovat.

Tomáš Tamchyna
jednatel GAT CZ, s.ro.
www.gat.cz

Spolupráce s Tomášem Pilátem je naprosto skvělá. Dokáže vystihnout přání klienta, sladit vizuální i zvukovou složku díla, předložit další možnosti a nápady. Přestože na zpracování nebylo moc času, nebyl ani náznak stresu, při jednání je vždy profesionální a empatický.

Ing. Petr Svoboda
jednatel Sdružení pro výstavbu silnic
www.sdruzeni-silnice.cz 255 723 752