Doporučení z první ruky

Tomáš Prouza — PPC konzultant pro živnostníky a menší firmy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 37 doporučení

S panem Prouzou aktuálně spolupracujeme již druhým rokem a upřímně si myslím, že je to z mého pohledu jeden z mála lidí v tomto oboru, kterého opravdu můžeme nazývat profesionálem. Snaží se vždy najít správné řešení všech požadavků a nastavených cílů, ale hlavně toto řešení umí převést i do praxe. Za náš tým rozhodně doporučujeme a doufáme, že nás s panem Prouzou čeká ještě hodně dlouhá a úspěšná spolupráce.

Matouš Tlapák
jednatel a CEO Lifeliqe
www.lifeliqe.com

S pane Prouzou jsme se dohodli na přepracování PPC reklamy na Googlu a Seznamu, které jsme si při vzniku eshopu nastavovali svépomocí. Velmi oceňuji myšlenky, rychlost a profesionalitu, které s sebou do naší firmy přinesl. Vždy je velmi ochotný vysvětlit problematiku a přizpůsobit se našim aktuálním potřebám. Vím, že pokud se o naše kampaně stará právě on, tak je můžeme v klidu pustit z hlavy. Zároveň se mám na koho obrátit i v případě jiných marketingových aktivit, protože má bohaté zkušenosti napříč spektrem marketingu. Jeho služby a cenné rady mohu jen doporučit.

Jakub Soukup
majitel Ceny při zemi
www.naodpad.cz

S Tomášem jsme začali spolupracovat téměř ihned po tom, co jsme spustili náš web. Po předchozí krátké zkušenosti s jinými specialisty na reklamu jsme nabyli dojmu, že je vše nedosažitelné, pomalé a výsledky se téměř nedostavovaly. Tomáš spolu s jeho týmem však všechno tohle překonali. Od samého začátku jsme neuvěřitelně spokojení s komunikací, způsobem práce a o to více i s výsledky. Reklama na Googlu se stala pro nás důležitým kanálem.

Adéla Rambousková
koordinátorka Ariete Group
www.ariete-group.eu rambouskova@ariete-group.eu 601 172 459

Spolupráci s Tomášem Prouzou jsem navázal především díky referencím. Nikdo nedokáže lépe popsat přidanou hodnotu, kterou Tomáš přinese. Spolupracoval jsem v minulosti s řadou firem či freelancerů, ale vždy se vyskytl nějaký nedostatek. Někteří byli dobří ve správě kampaní, ale zaostávali v komunikaci, jiní byli zase dobří v reportingu, ale zaostávali v samotné správě kampaní. Tomáš Prouza dokáže nejen perfektně spravovat Google kampaně, ale také všechny důležité aktivity kolem, které jiní postrádají. Spolupráce mně vyhovuje a těším se na společnou spolupráci v nadcházejících letech.

František Demi
majitel Malíři Ústecko

Tomáš je profesionál každým coulem. Podíval se jiným pohledem na marketing našeho bistra. Flexibilní, ochotný a hlavně lidský. S trpělivostí sobě vlastní. I neznalým vysvětlil, jak věci fungují. Rozhodně doporučujeme a děkujeme za velkou pomoc.

Eliška Kubíková
majitelka Bistro Pampeliška - Náchod
objednavky@elikubikova.cz 737 583 111

S Tomášem spolupracujeme déle než 2 roky a jsme maximálně spokojení. Je profesionál s hlubokými a stále aktuálními znalostmi z oboru, na kterého je 100% spolehnutí. Navíc se dokáže rychle, efektivně a v nevídané míře detailu zorientovat také v oboru klienta. Po delším hledání konečně profík, se kterým je lidsky velmi příjemná spolupráce a jehož dovednosti nám přináší viditelné výsledky.

Tereza Chmelová
majitelka U stolu spolu

Spolupráci s Tomášem Prouzou hodnotím velmi přínosně, kdy hned po pár dnech dokázal skokově navýšit návštěvnost v rámci naší kampaňové microsite. Komunikace s naším týmem fungovala perfektně, kdy Tomáš vymýšlel nové reklamní formáty, které jsme následně společně testovali a pilovali. Vyzdvihnout musím také reporting, na který jsme nebyli z předchozích spoluprací zvyklí. Tomáš nám také ukázal zajímavé pohledy na vyhodnocení kampaní napříč celým projektem.

Hana Dytrotová
marketing Danone

Pokud hledáte spolehlivého a zodpovědného odborníka ve svém oboru, tak rozhodně doporučuju pana Prouzu. Rychlé řešení překážek a hlavně lidský přístup, kdy nám pan Prouza poradil i nad rámec zadání.

Vítek Vondrák
makléř RE-MAX
vitek.vondrak@re-max.cz 731 230 821

S Tomášem jsem spolupracoval na několika projektech u jeho klientů. Spolupráce s ním mám nejraději, vše je jasné, má svá pravidla a řád a tak nějak to skvěle dohromady funguje. Každý ví, co má dělat a vše je splněno vždy na čas a ke spokojenosti daného klienta. Kdo přemýšlí nad spoluprací s Tomášem, tak neprohloupí, protože bude mít k ruce opravdového profesionála.

Ondřej Cienciala
programátor

V roce 2019 jsme přešli na Prestashop a dostali jsme doporučení na Tomáše Prouzu jako odborníka na PPC reklamu. Po roce spolupráci nelze nazvat jinak než výbornou. Jsme moc spokojení. Je s ním příjemná komunikace, „mluví“ srozumitelným jazykem, reaguje rychle a je na něj spolehnutí. Rozhodně doporučuji. Nešlápnete vedle.

Pavel Petriv
marketingový specialista, Kaufbauer