Tomáš Shejbal

digitální kouč a lektor digitálních dovedností

🏄 Vyvedu tě z rozbouřených digitálních vod.

Jako digitální kouč učím klienty efektivně využívat technologie pro život i práci. Pomáhám studentům, drobným tvůrcům, freelancerům a malým firmám neztratit se v rychle se měnícím digitálním prostředí. Společně zdoláváme překážky a nalézáme řešení i ve zdánlivě bezvýchodných situacích.

U mě najdete bezpečné a přátelské prostředí pro rozvoj vašich digitálních dovedností. A díky mým bohatým zkušenostem s výukou odborných předmětů na fakultě elektrotechniky a informatiky vám dokážu srozumitelně předat jednoduché i složitější věci tak, abyste je ihned úspěšně zařadili do svého workflow.

Pomohu vám například v těchto oblastech:

  • MS Word, Libre Office, Google Doc – Naučím vás vytvářet dlouhé dokumenty, jako jsou reporty nebo závěrečné školní práce tak, aby byly po formální stránce naprosto dokonalé.
  • Excel – Ukážu vám, jak zpracovávat a interpretovat data v Excelu a vytvářet vzorce. V případě potřeby rozsáhlejších dat můžeme zabrousit i do vyšších programovacích jazyků jako Python či Matlab/Octave.
  • Úprava fotografií a vektorová grafika – Naučím vás upravovat fotky a vytvářet jednoduchou grafiku ve volně dostupných programech.
  • WordPress – Ukážu vám, jak co nejefektivněji používat administrativní systém WordPress či jeho plugin WooCommerce.
  • Podcasty – Naučím vás nahrávat, editovat i propagovat vlastní podcast.
  • E-mailing – Ukážu vám, jak rozjedete e-mailing a nastavíte úvodní i ponákupní sekvence pro nejrůznější segmenty cílové skupiny.
  • Zachytávání a rozpracování nápadů – Naučím vás zaznamenávat momentální nápady tak, aby vám už nikdy nezapadly v záplavě jiných myšlenek či papírů.
  • Sběr a vyhodnocování dat – Ukážu vám, jak efektivně shromažďovat a vyhodnocovat data pro průzkumy bez nutnosti používat nepraktické dotazníky ve Wordu.

Více informací o digitálním koučinku se dozvíte na webu Digitální koučink, kde můžete i nahlédnout na volné termíny. O mně samotném pak na blogu Bejkův mls, YouTube kanále, prostřednictvím podcastu Plnotučné zero nebo kurátorského měsíčníku s mlsíky pro ekologickou duši.

Od roku 2016 vedu bezodpadovou domácnost, která se nevyhnutelně snoubí s minimalismem a osobním růstem. Stal jsem se mistr ve třídění a „zbavování“ se věcí/činností. Také mě pohltil digitální minimalismus a téma efektivity, které učím i ostatní.

Digitální koučink? Co to jako je?

Jak digitální koučink probíhá?

Tomáš Shejbal
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Tomáš Shejbal
Benešovo náměstí 2471
Pardubice
530 02
Mobil:737 456 613
Email:tomas.shejbal@gmail.com
Web:digitalnikoucink.cz
Facebook:digitalnikoucink
Instagram:digitalnikoucink
YouTube:digitalnikoucink
WhatsApp:420737456613
Účet:242631008/0600 (Moneta)

Doporučení
z první ruky

Vzhledem k tomu, že své služby chci poskytovat jinak než je v mém oboru obvyklé a servis neustále vylepšuji, prováděl jsem pro přehlednost a jednoduchost některé operace v Excelu. Mé znalosti Excelu jsou velmi slabé a věděl jsem, že Exel umí výborně spočítat pro mě důležitá data. Nejdříve jsem vyhledal na internetu nápovědy, naučná videa apod. Přišlo mi to jako ztráta času a forma nápovědy nebyla pro mě dobře stravitelná. Zavolal jsem Tomášovi, protože jsem věděl, že má potřebné zkušenosti a během příjemně strávené hodinky jsme vše potřebné v Excelu nastavili. Došel jsem k úspoře času a zvýšení efektivity práce. Dnes už se nebudu stydět za to, že nemám některé věci zmáknuté. Budu naplňovat svůj potenciál a kde není, nechám si poradit a pomoct :-)

Václav Růžička

realitní specialista