Doporučení z první ruky

Tomáš Shejbal — digitální kouč a lektor digitálních dovedností


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Potřeboval jsem podat pomocnou ruku ohledně natáčení a střihu videí. Tomáš mě provedl základy a doporučil dobré nástroje s čím pracovat. Ušetřil mi tak spoustu času a nemusel jsem si všechny informace někde dohledávat sám. Doporučuji proto si od Tomáše (digitálního kouče) nechat poradit a nevymýšlet, co už je vymyšlené :)

Vojtěch Sedláček
ředitel neziskové organizace Bezobaly
www.bezobaly.cz

Vzhledem k tomu, že své služby chci poskytovat jinak než je v mém oboru obvyklé a servis neustále vylepšuji, prováděl jsem pro přehlednost a jednoduchost některé operace v Excelu. Mé znalosti Excelu jsou velmi slabé a věděl jsem, že Exel umí výborně spočítat pro mě důležitá data. Nejdříve jsem vyhledal na internetu nápovědy, naučná videa apod. Přišlo mi to jako ztráta času a forma nápovědy nebyla pro mě dobře stravitelná. Zavolal jsem Tomášovi, protože jsem věděl, že má potřebné zkušenosti a během příjemně strávené hodinky jsme vše potřebné v Excelu nastavili. Došel jsem k úspoře času a zvýšení efektivity práce. Dnes už se nebudu stydět za to, že nemám některé věci zmáknuté. Budu naplňovat svůj potenciál a kde není, nechám si poradit a pomoct :-)

Václav Růžička
realitní specialista
www.rvreality.cz

Máme to štěstí, že jsme se jako espresso bar a mikropražírna kávy v Pardubicích s Tomem setkali. Je to expert na sociální média a pro náš podnik změnil pravidla hry. Kromě mentoringu v oblasti digitální propagace pro nás začal i spravovat sociální sítě. Díky jeho skvělým nápadům a zkušenostem se můžeme soustředit na zlepšování kvality našich produktů, zatímco Tom se stará o digitální stránku věci. Tomova pomoc je neocenitelná - od propagace nových produktů až po udržování kontaktu s našimi klienty. Je to spolehlivý partner, který vám pomůže uvolnit čas a udržet projekt v chodu. Pokud hledáte někoho, kdo by vaši digitální propagaci posunul na vyšší úroveň, Toma velmi doporučujeme - pro nás znamenal obrovský přínos a jsme přesvědčeni, že totéž udělá i pro vás!

C. Andrés Barona
jednatel. spol. Kolumbijská Káva s.r.o.
https://www.facebook.com/BaronaCafeCZ