Doporučení z první ruky

Tomáš Shejbal — tvůrce a správce webů na WordPressu, digitální kouč


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Potřeboval jsem podat pomocnou ruku ohledně natáčení a střihu videí. Tomáš mě provedl základy a doporučil dobré nástroje s čím pracovat. Ušetřil mi tak spoustu času a nemusel jsem si všechny informace někde dohledávat sám. Doporučuji proto si od Tomáše (digitálního kouče) nechat poradit a nevymýšlet, co už je vymyšlené :)

Vojtěch Sedláček
ředitel neziskové organizace Bezobaly
www.bezobaly.cz

Vzhledem k tomu, že své služby chci poskytovat jinak než je v mém oboru obvyklé a servis neustále vylepšuji, prováděl jsem pro přehlednost a jednoduchost některé operace v Excelu. Mé znalosti Excelu jsou velmi slabé a věděl jsem, že Exel umí výborně spočítat pro mě důležitá data. Nejdříve jsem vyhledal na internetu nápovědy, naučná videa apod. Přišlo mi to jako ztráta času a forma nápovědy nebyla pro mě dobře stravitelná. Zavolal jsem Tomášovi, protože jsem věděl, že má potřebné zkušenosti a během příjemně strávené hodinky jsme vše potřebné v Excelu nastavili. Došel jsem k úspoře času a zvýšení efektivity práce. Dnes už se nebudu stydět za to, že nemám některé věci zmáknuté. Budu naplňovat svůj potenciál a kde není, nechám si poradit a pomoct :-)

Václav Růžička
realitní specialista
www.rvreality.cz

Máme to štěstí, že jsme se jako espresso bar a mikropražírna kávy v Pardubicích s Tomem setkali. Je to expert na sociální média a pro náš podnik změnil pravidla hry. Kromě mentoringu v oblasti digitální propagace pro nás začal i spravovat sociální sítě. Díky jeho skvělým nápadům a zkušenostem se můžeme soustředit na zlepšování kvality našich produktů, zatímco Tom se stará o digitální stránku věci. Tomova pomoc je neocenitelná - od propagace nových produktů až po udržování kontaktu s našimi klienty. Je to spolehlivý partner, který vám pomůže uvolnit čas a udržet projekt v chodu. Pokud hledáte někoho, kdo by vaši digitální propagaci posunul na vyšší úroveň, Toma velmi doporučujeme - pro nás znamenal obrovský přínos a jsme přesvědčeni, že totéž udělá i pro vás!

C. Andrés Barona
jednatel. spol. Kolumbijská Káva s.r.o.
https://www.facebook.com/BaronaCafeCZ

Pan Shejbal je borec v IT. Zachránil mě a jsem mu za to moc vděčná. Doporučuju ho a děkuji mu moc za pomoc!

Eliška Špičková
diplomovaný farmaceutický asistent

Potřebovala jsem pomoct se zapeklitě zamotaným redirectem webových stránek postavených na WordPressu (Elementoru) a dále aktivací https. Tomáš bleskově našel funkční řešení a ještě týž den vše běželo jak má. Nahrál mi k tomu i vysvětlující video a dal k dispozici soubor s řešením. Jeho služby velmi doporučuji.

Karolína Koblížková
Marketing Specialist

Doporučuji p. Shejbala všemi 10. Pomohl nám s nastavením webu, jeho funkcemi a zprovozněním. Rychlost odpovědi okamžitá.

Damian Macek
student
nakuphodinky.cz

Potřeboval jsem pomoci vyřešit problém na svém webu a Tomáš mi nabídl své služby. Byl velmi ochotný a komunikativní, reagoval okamžitě. Určitě mohu doporučit.

Michal Skřipský

Tomáše vřele doporučuji pro spolupráci. Předělával mi webové stránky. Je vlídný, nápaditý, vnesl do webu mnoho inspirace vlastní iniciativou, čímž v mnohém zlepšil profesionalitu mých stránek. Cením si jeho klidného přístupu a pozitivního naladění, zároveň i vhledů, co na stránkách má a nemá být. Přišel s mnohým, co mě samotnou by nenapadlo. Natočil mi instruktážní videa, technicky propojil dva weby v jeden, pomohl s vyhledáváním stránek v prohlížečích, optimalizoval web pro mobilní zařízení. Moc děkuji Tomáši za Tvou práci a těším se na budoucí spolupráci.

Bc. Petra Arcimovičová
fyzioterapeutka, lektorka qigongu, terapeutka tradiční čínské medicíny
qigong-pro-zeny.cz

Chtěla bych velice poděkovat Tomášovi za jeho rychlou pomoc s nastavením webových stránek. A hlavně co bych řekla je, že pro mě jako neznalce je těžké někde něco najít. Tom mi poslal krásnou ukázku toho co, jak a kde mám nastavit. Již více lidí mi občas poradilo i v jiných oblastech, ale takto s názornou ukázkou zatím nikdo. To je přesně to, co potřebuji. Děkuji moc, Tome!

Petra Mayerová
Hand Made
mayhandmade@seznam.cz 606 079 486

Spolupráce s Tomášem byla lehká, rychlá a efektivní. Problém vyřešil hned druhý den ráno (a to na mou poptávku reagoval v pozdních večerních hodinách) a zvládl to za svou hodinovku, zatímco si jiný dodavatel řekl cenu v řádu tisíců. Za mě naprosto skvělá spolupráce. Problém mi popsal, vysvětlil, vyřešil a všechno od té doby funguje. Mohu jej jen doporučit!

Monika K.
předsedkyně NGO
thecybervalkyries.com