Doporučení z první ruky

Tomáš Stýskala — SEO specialista a konzultant internetového marketingu


Zobrazuji všech 10 doporučení

Ing. Dominika Roháčová

Skvělý SEO specialista, který postavil online marketing mého klienta na nohy. Pokud hledáte spolehlivého a precizního profesionála, který vám pomůže obstát mezi konkurencí, tak Tomáše mohu rozhodně doporučit.

Ing. Dominika Roháčová
správce sociálních sítí, copywriter a kreativec

Spolupracuji s Tomášem na mnoha online projektech, pro které mi zajišťuje optimalizaci webových stránek a jako konzultant mi také poskytuje pomoc při tvorbě marketingové strategie, ale hlavně je přínosem pro naše klienty. Spolehlivost a vysoká odbornost. Všem doporučuji.

Ing. Marek Dužyk
webdesignér a grafik
www.drs.cz marek.duzyk@drs.cz 603 757 092

Spolupracoval jsem s několika SEO specialisty a SEO konzultanty, nicméně až Tomáš je schopný dodat práci, kterou jsme si domluvili. Cením si jeho spolehlivosti.

Petr Kučera
Performance Manager
www.ppcone.cz petr.kucera@ppcone.cz

S Tomášem Stýskalou spolupracuji již několik let. Zajišťuje linkbuilding pro mé klienty. S jeho prací jsem plně spokojen. Oceňuji zvláště odborné znalosti a spolehlivost – co se domluví, to platí. Nikdy se nejedná o tupé provádění zadaných úkolů, ale o diskusi, jak dosáhnout pro klienta co nejlepších výsledků za vynaložené peníze.

Jiří Vilím
Vilman.cz
www.vilman.cz jiri.vilim@vilman.cz 737 485 400

S panem Stýskalou spolupracuje přes 5 let. Velice si cením jeho profesionálního přístupu. V SEO má vynikající přehled a přináší vždy spoustu praktických rad, neztrácí čas a jde rovnou k věci, to mám moc rád. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Ing. Vítězslav Kotík, MBA
vlastník magazínů a zpravodajských webů
Press-News.cz info@press-media.cz 774 509 555

Spolupráce s panem Stýskalou je radost. Jeho metody jsou efektivní (opravdu ví, co dělá), komunikace příjemná a platební morálka perfektní. Rozhodně doporučuji!

Adam Valový
online podnikatel
mediamonkey.cz

Tomáš je profesionál a ve svém oboru SEO specialisty se opravdu vyzná. Mohu jedině doporučit!

Jakub Havlíček
webdesignér a grafický designér
www.yesdesign.cz

S Tomášem jsem se seznámil při rozvoji nástroje Semor. Tomáš má své postupy, které mu při optimalizaci fungují. Pracuje systematicky a efektivně. Společně konzultujeme novinky, trendy a problémy. Mohu jej bez problému doporučit.

Daniel Kovalčík
SEO specialista
danielkovalcik.cz kovalcik.daniel@email.cz 605 022 490

S Tomem jsme se seznámili přes společné zájmy a zálibu v marketingu. Nyní máme několik společných klientů, které posouváme dále. Tom přistupuje ke klientům profesionálně, dává doporučení a předává své know-how dále. Spolupráci mohu jen doporučit!

Jan Kovalčík
Facebook specialista
jankovalcik.com jangregor.kovalcik@gmail.com 732 337 812

Tomáš optimalizuje moje weby a weby klientů již řadu let. Dokáže si poradit v jakékoliv situaci a neviditelné weby i eshopy dokáže dostat na přední pozice. Spolupráci doporučuji.

Libor Klapeč
jednatel APPKEE NOTIFEE
www.appkee.cz libor@appkee.cz 603 277 711