Doporučení z první ruky

Tomáš Timko — zapálený animátor videí a HTML5 bannerů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!

Anežka Rejsková
Scholz & Friends

Spolupráce s panem Timkem byla naprosto úžasná. Pan Timko je trpělivý, skvěle reaguje na veškeré požadavky a snaží se maximálně uvést v život představy klienta. Za mě absolutní spokojenost a ráda doporučuji.

Michaela Suchá
www.mishabeauty.org

Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. Moc děkuji za naprosto profesionální a vlídný přístup! Webovky jsou opravdu nádherné, splnil jste mi sen :-)

Yvona Horská
www.arianna.cz

Moc Vám děkujeme, vše je podle našich představ. Jsme moc spokojení.

Radek Lengál

Hledali jsme zkušeného animátora a grafika pro naše produktová videa a za naši firmu můžeme pana Timka 100% doporučit. Jeho přístup a odvedená práce je profesionální! Zakázka dokončena v krátkém termínu za příznivou cenu, příště jeho služby opět rádi využijeme. Zde je odkaz na vytvořenou animaci: https://www.youtube.com/watch?v=CI2RbnNy8ME

Tomáš Vlček
e-shop s levným elektromateriálem
www.levny-elektromaterial.cz info@levny-elektromaterial.cz 702 090 443

Pan Timko velmi kreativním způsobem vytvořil interaktivní aplikaci Zlatá stoka pro stálou expozici o rybníkářství v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Nápaditost, preciznost, dotáhnutí všech drobností… Budeme-li mít možnost s panem Timkem na dalších věcech pracovat, bude nám ctí.

Alena Seberová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, město Třeboň
alena.seberova@mesto-trebon.cz 384 342 201

Pan Timko je profesionál, který ví, co dělá a dělá to navíc vlídně, trpělivě a otevřeně i k těm nejsložitějším nápadům. Oceňuji kreativitu a přístup k zákazníkovi stejně tak jako precizní práci a rychlost. Určitě se na pana Timka budu obracet i nadále a ráda doporučuji jeho služby dál.

Petra Dermová
Mechovo.cz
www.mechovo.cz

Děkujeme za pomoc s propagačními materiály pro náš projekt! Pan Timko je rychlý, spolehlivý, precizní. Oslovili jsme pana Timka na základě doporučení a nemůžeme než doporučit dále.

Kristina Fliegerová
Spolek pro záchranu srnčat před senosečí, Novohradsko

Měl jsem s Tomášem možnost spolupracovat několikrát, vždy skvěle odvedená práce. Není, co vytknout.

Vítek Koubský
grafický designér a webdesignér
designov.cz vitek@designov.cz 777 263 867

Pan Tomáš Timko začal spolupracovat s naší společností DIGIpromo teprve nedávno a za tu dobu jsme s jeho výsledky velmi spokojení. Pan Timko pro nás vytváří Android aplikace a video grafiky, které pojímá velmi kreativně, i když se musí držet zadání. Velmi oceňujeme rychlost zpracování a včasné dodávání. Věřím v dlouhodobou spolupráci.

Matěj Weinert
DIGIpromo s.r.o.
digipromo.cz info@digipromo.cz