Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Timko > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Timko — 2D animátor, video animátor, tvůrce aplikací pro muzeiní kiosky

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Tomáš Timko:
Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!

Anežka Rejsková

Scholz & Friends
Spolupráce s panem Timkem byla naprosto úžasná. Pan Timko je trpělivý, skvěle reaguje na veškeré požadavky a snaží se maximálně uvést v život představy klienta. Za mě absolutní spokojenost a ráda doporučuji.

Michaela Suchá

www.mishabeauty.org
Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. Moc děkuji za naprosto profesionální a vlídný přístup! Webovky jsou opravdu nádherné, splnil jste mi sen :-)

Yvona Horská

www.arianna.cz
Moc Vám děkujeme, vše je podle našich představ. Jsme moc spokojení.

Radek Lengál

Hledali jsme zkušeného animátora a grafika pro naše produktová videa a za naši firmu můžeme pana Timka 100% doporučit. Jeho přístup a odvedená práce je profesionální! Zakázka dokončena v krátkém termínu za příznivou cenu, příště jeho služby opět rádi využijeme. Zde je odkaz na vytvořenou animaci: https://www.youtube.com/watch?v=CI2RbnNy8ME

Tomáš Vlček

e-shop s levným elektromateriálem
www.levny-elektromaterial.cz ~ info@levny-elektromaterial.cz ~ 702 090 443
Pan Timko velmi kreativním způsobem vytvořil interaktivní aplikaci Zlatá stoka pro stálou expozici o rybníkářství v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Nápaditost, preciznost, dotáhnutí všech drobností… Budeme-li mít možnost s panem Timkem na dalších věcech pracovat, bude nám ctí.

Alena Seberová

vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, město Třeboň
alena.seberova@mesto-trebon.cz ~ 384 342 201
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS