Tomáš Timko

zapálený animátor videí a HTML bannerů

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Pomáhám živnostníkům, malým i větším firmám vysvětli jejich produkty a služby animací. Navrhnu Vám poutavé animované video, které srozumitelně představí Vašim zákazníkům službu či produkt. Vytvořím účinné HTML bannery, které zaujmou, ale nebudou působit rušivě. Za 17 let tvorby animací pro stovky spokojených zákazníků jsem získal ten správný cit a proto Vám mohu nabídnout přesně to, co potřebujete. Podívejte se, co o mně říkají zákazníci.

Pouštím se s nasazením i do větších projektů. Pracoval jsem například na zakázkách pro ČEZ, Samsung, O2, Národní muzeum, Národní technické muzeum, Heineken, Mitsubishi, Opel, Benzina, Wüstenrot, ČSOB, Ristorante, OK Elektro a mnoho dalších.

S čím vám pomůžu:

  • Animovaná videa – Navrhnu Vám originální propagační video na míru. Podle Vašich potřeb zanimuji explainer video, promo video, animované reklamní video. Samozřejmostí jsou i efektivní videa pro sociální sítě a zajímavé intro či outro pro Vaše videa.
  • HTML bannery – Zanimuji Vám účinné a poutavé bannery pro Vaši kampaň tak, aby zaujaly svým obsahem a animací a zároveň nepůsobily rušivě. Mohu nabídnout tvorbu animovaných bannerů pro Google Ads, Sklik, Adform, Sizmek…
  • Animovaná přání – Dejte vědět svým zákazníkům, že na ně myslíte. Vytvořím Vám originální firemní animované novoročenky, na které Vaši klienti a obchodní partneři nezapomenou. Mohu vytvořit PF 2023, animovaná přání k narozeninám, originální svatební oznámení animací a jakákoliv další přání.
  • Vzdělávací aplikace a hry pro muzea – Pomáhám muzeím a galeriím vytvářet zajímavé aplikace pro návštěvníky. Aplikace převážně pro dotykové obrazovky, info kiosky a tablety.

ZÍSKEJTE VIZUÁLNÍ POZORNOST

VYSOCE ÚČINNÉ HTML5 BANNERY

ANIMOVANÉ PF PRO WÜSTENROT

APLIKACE DO EXPOZICE JAWA – PRO NTM

HRA HOUBOVÝ GULÁŠ PRO VMO

HRA KÁMEN MUDRCŮ PRO EXPOZICI LITOMYŠLENÍ

UKÁZKA REKLAMNÍHO VIDEA

Tomáš Timko
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Tomáš Timko
Horní Stropnice 100 (Jihočeský kraj)
373 35
Mobil:607 736 734
Email:info@tomastimko.cz
Web:tomastimko.cz
Facebook:tomastimko.cz
Instagram:tomastimko.cz
LinkedIn:tomas-timko-lin
Messenger:tomastimko.cz
WhatsApp:420607736734
Skype:tom.timko
IČ:76544621 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Pan Tomáš Timko začal spolupracovat s naší společností DIGIpromo teprve nedávno a za tu dobu jsme s jeho výsledky velmi spokojení. Pan Timko pro nás vytváří Android aplikace a video grafiky, které pojímá velmi kreativně, i když se musí držet zadání. Velmi oceňujeme rychlost zpracování a včasné dodávání. Věřím v dlouhodobou spolupráci.

Matěj Weinert

DIGIpromo s.r.o.