Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Uhlíř, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Uhlíř, DiS. — SEO a PPC konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Tomáš Uhlíř, DiS.:
S Tomášem Uhlířem jsme začali spolupracovat v roce 2011. Oceňujeme zejména profesionální a kvalitní služby za přijatelné ceny a příjemnou a rychlou komunikaci.

Hana Borovcová

CK CONTI s.r.o.
www.ckconti.cz
Rozhodně jsme spokojeni. Projekt se hnul kupředu. I když je to pro nás slušný výdaj, můžeme říct, že se rozhodně vyplatí.

Martin Hampl

provozovatel autopůjčovny Autoodstrejdy.cz
www.autoodstrejdy.cz
S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.

Karel Lev

provozovatel chatové osady Elite
elite-stare-splavy.cz
Hledali jsme až jsme našli ty, kteří nás dostali na „stupně vítězů“ ve vyhledávačích Seznam a Google. Na základě našich zkušeností vám jejich služby doporučujeme.

Michal Janoušek

prodejce mobilních domů
www.euromobilnidomy.cz
Optimalizace pro vyhledávače nám přinesla přesně to, co jsme od ní očekávali. Přitom jsme zaplatili až za konkrétní výsledky. Se SEO Consult budeme nadále spolupracovat.

Ing. David Večeřa

provozovatel webu Estitky.com
www.estitky.com
Se službami jsme byli maximálně spokojeni. Práce byla odvedena kvalitně, v domluveném termínu a na všechny dotazy nám vždy bylo profesionálně odpovězeno. Pokud potřebujete služby z oblasti internetového marketingu, mohu vám Tomáše vřele doporučit.

Ing. Jaroslav Tykal

provozovatel společnosti STUDYLINE s.r.o.
www.studyline.cz
Se službami jsme byli spokojeni. Zejména s tím, že přinesly opravdu reálný výsledek.

Petr Bajer

EUROCOMPANIES, a. s.
www.eurospolecnosti.cz
Jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.

Petr Chvátal

Autoškola Slon Brno
www.autoskola-slon.cz
Spolupráce se SEO Consult je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více nabídkami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že spolupráce s panem Novákem ze SEO Consult je perfektní a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová

Joyin.cz
www.joyin.cz
Chtěl bych vám poděkovat za vaše vynikající a profesionální služby v oblasti SEO. Rychlá komunikace, snaha okamžitě vyřešit problém. Stavíte se ke klientům podobně jako my, tedy zcela profesionálně a především tak, že co se dohodne, tak to platí a to je v dnešní době unikum. Jsme rádi, že jsme si mezi tou obrovskou konkurencí (sice až na třetí pokus) našli právě vás.

Marian Marko

Odnesto.cz
www.odnesto.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS