Doporučení z první ruky

Tomáš Uhlíř, DiS. — SEO a PPC konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 23 doporučení

S Tomášem Uhlířem jsme začali spolupracovat v roce 2011. Oceňujeme zejména profesionální a kvalitní služby za přijatelné ceny a příjemnou a rychlou komunikaci.

Hana Borovcová
CK CONTI s.r.o.
www.ckconti.cz

Rozhodně jsme spokojeni. Projekt se hnul kupředu. I když je to pro nás slušný výdaj, můžeme říct, že se rozhodně vyplatí.

Martin Hampl
provozovatel autopůjčovny Autoodstrejdy.cz
www.autoodstrejdy.cz

S prací jsem spokojen, podařilo se dosáhnout naplánovaných výsledků.

Karel Lev
provozovatel chatové osady Elite
elite-stare-splavy.cz

Hledali jsme až jsme našli ty, kteří nás dostali na „stupně vítězů“ ve vyhledávačích Seznam a Google. Na základě našich zkušeností vám jejich služby doporučujeme.

Michal Janoušek
prodejce mobilních domů
www.euromobilnidomy.cz

Optimalizace pro vyhledávače nám přinesla přesně to, co jsme od ní očekávali. Přitom jsme zaplatili až za konkrétní výsledky. Se SEO Consult budeme nadále spolupracovat.

Ing. David Večeřa
provozovatel webu Estitky.com
www.estitky.com

Se službami jsme byli maximálně spokojeni. Práce byla odvedena kvalitně, v domluveném termínu a na všechny dotazy nám vždy bylo profesionálně odpovězeno. Pokud potřebujete služby z oblasti internetového marketingu, mohu vám Tomáše vřele doporučit.

Ing. Jaroslav Tykal
provozovatel společnosti STUDYLINE s.r.o.
www.studyline.cz

Se službami jsme byli spokojeni. Zejména s tím, že přinesly opravdu reálný výsledek.

Petr Bajer
EUROCOMPANIES, a. s.
www.eurospolecnosti.cz

Jsme velice spokojení. Během pár dní dokázali naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.

Petr Chvátal
Autoškola Slon Brno
www.autoskola-slon.cz

Spolupráce se SEO Consult je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více nabídkami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že spolupráce s panem Novákem ze SEO Consult je perfektní a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová
Joyin.cz
www.joyin.cz

Chtěl bych vám poděkovat za vaše vynikající a profesionální služby v oblasti SEO. Rychlá komunikace, snaha okamžitě vyřešit problém. Stavíte se ke klientům podobně jako my, tedy zcela profesionálně a především tak, že co se dohodne, tak to platí a to je v dnešní době unikum. Jsme rádi, že jsme si mezi tou obrovskou konkurencí (sice až na třetí pokus) našli právě vás.

Marian Marko
Odnesto.cz
www.odnesto.cz