Doporučení z první ruky

Tomáš Uhlíř, DiS. — SEO a PPC konzultant


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 23 doporučení

Musím velice vyzdvihnout poradenství SEO Consult, neboť mi hodně pomohli a poradili s e-shopem. Pokud budete hledat někoho na SEO, tak je mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lidí není více. Děkuji moc.

Miroslav Harapes
www.harapes.cz

Služba jako celek působí solidním dojmem, v rámci SEO se snaží dělat maximum, což oceňuji. Mohu zájemcům o kvalitní SEO službu doporučit.

Martin Nevrela
CZTRADER.eu
cztrader.eu

Hledali jsme, až jsme našli profesionální služby, které nás dostaly na „stupně vítězů“ ve vyhledávačích Seznam a Google. Na základě našich zkušeností vám služby SEOConsult doporučujeme.

Georgios van de Greik
EURO - MOBILNÍ DOMY, s.r.o.
euromobilnidomy.cz

Chtěl bych poděkovat SeoConsult, se kterými jsem spolupracoval na SEO i naší webové prezentaci. Výsledky jsou prokazatelné a já mohu tuto společnost vřele doporučit. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Filip Zielinský
www.3mont.cz
3mont.cz

Profesionálně odvedené SEO od SEO Consult nám přineslo mnoho nových zákazníků. SEO Consult doporučujeme jako profesionála, který vám díky optimalizaci pro vyhledávače zvýší tržby!

Ing. Aziz Subhan
Buchara.cz
www.buchara.cz

S prací SEO Consult jsme velice spokojení. Během pár dní dokázala naši doménu www.autoskola-slon.cz dostat na první pozice ve vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz.

Petr Chvátal
Autoškola Slon
www.autoskola-slon.cz

Výborná komunikace a profesionální přístup. V SEO Consult mi ve všem vyhověli, mohu jen doporučit.

Marek Stuchlík
Malby nátěry Brno
malir-naterac-brno.cz

Analýza klíčových slov nám přinesla stovky nových zákaznic. Cena přitom byla více než přijatelná. Se SEO Consult spolupracujeme již třetím rokem a rozhodně v tom chceme pokračovat.

Mudr. Pavel Vlašín
Centrum prenatální diagnostiky, s.r.o.
www.prenatal.cz

Společnost SEO Consult nám prozatím byla v oblasti internetového marketingu schopna poskytnout naprosto profesionální servis. Kladně hodnotíme zejména schopnost rychle přizpůsobovat řešení našim požadavkům a přijatelné ceny.

Ing. Michal Meluzín
Statikum, s.r.o.
www.statikum.cz

Se SEO Consult (panem Novákem) spolupracujeme od roku 2016 na optimalizaci našich webových stránek a zlepšení pozic v rámci webových vyhledávačů. Po několika týdnech jsme zaznamenali pozitivní posun, který se s přibývajícím časem dále zlepšuje. Spolupráci se SEO Consult můžeme s čistým svědomím doporučit i dalším společnostem.

Marek Midonski
MITKO, s.r.o.
mitkoforevents.cz