Bc. Tomáš Urbi

specialista na PPC reklamu a online marketing

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Rád vám poskytnu profesionální správu PPC reklamy a online marketingu. Na začátku spolupráce mi podrobně představíte svůj podnikatelský záměr, nastavíme si efektivní cíle spolupráce, provedu audit kampaní, seznámím vás s časovou a finanční náročnosti správy vaší online propagace.

Zaměřuji se na výkonnostní propagaci v Google Ads, Facebooku, Instagramu nebo Skliku. Pomohu vám také dlouhodobě budovat vaši značku a přemýšlet nad marketingem strategicky.

Nastavím a budu pravidelně optimalizovat vaše PPC kampaně, vytvořím reporty, navrhnu tonalitu obsahu a propracovanou strukturu kampaní, které budou mířit k zisku.

Vystudoval jsem Masarykovu univerzitu v Brně, získal certifikát Google pro reklamy v nákupech, obsahovou a vyhledávací síť, jsem Shoptet partner a pravidelně navštěvuji konference zaměřené na online marketing.

Bc. Tomáš Urbi

Kontakty

Bc. Tomáš Urbi
Urbimarketing
Cihlářská 38
Brno
602 00
Mobil:774 232 242
Email:tomas@urbimarketing.cz
Web:urbimarketing.cz
LinkedIn:tomas-urbi
IČ:08975523

Doporučení
z první ruky

Tomáše jsme oslovili s prosbou o online zviditelnění naší společnosti na internetu. Tomášovi se to s jeho zkušenostmi podařilo. Cílenou reklamou na Googlu, Facebooku a postaráním se o propagaci naší společnosti v rámci MSV Brno 2019, zvýšil povědomí o naší firmě a nám vzrostlo množství poptávek na plechotvářecí stroje z námi nabízeného portfolia strojů, a tím i obrat naší společnosti. Spolupráce s Tomášem je pro nás velkým přínosem a rozhodně bude v i budoucnu přetrvávat.

Pavel Sedlák

dodavatel nových tvářecích technologií