Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Tomáš Urbi

Bc. Tomáš Urbi

online marketér a specialista na PPC reklamu

Bc. Tomáš Urbi
Bc. Tomáš Urbi - logo

Poskytuji profesionální správu PPC reklamy a online marketingu. Na začátku spolupráce mi podrobně představíte svůj podnikatelský záměr, nastavíme si efektivní cíle spolupráce, provedu audit PPC a seznámím vás s časovou a finanční náročnosti správy vaší online propagace. Je pro mě důležité, abyste byli součástí vaší online propagace. Následně budete mít na výběr dvě formy spolupráce:

  • Správa PPC a online marketingu – nastavím a pravidelně optimalizuji vaše PPC kampaně, vytvořím detailní reporty, e-mailing; navrhnu tonalitu, tvorbu obsahu, koncepční publikační plán a propracovanou strukturu kampaní, které budou mířit k zisku.
  • Konzultace – máte nastavené základní kampaně, rádi byste si spravovali online propagaci sami, ale nevíte jak pokračovat dál? Pravidelně se s vámi spojím a pomůžu optimalizovat vaše kampaně.

Vystudoval jsem Masarykovu univerzitu v Brně a získal certifikát Google pro reklamy v nákupech, obsahovou a vyhledávací síť.

Ceník: 750 Kč za hodinu správy. Nejnižší časová dotace je 8 hodin za měsíc.

Status:

k vašim službám

Místo:

Brno

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Specializace:

  • Google Ads
  • Sklik
  • Facebook
  • Instagram
  • E-mailing

Kontaktní informace

Mobil:774 232 242
Email:tomas@urbimarketing.cz
Web:urbimarketing.cz
:08975523

Doporučení z první ruky

Služby pana Urbiho jsou kombinací profesionality, praktických doporučení a navíc i osobního přístupu. Díky výborné a velmi otevřené komunikaci jsou mé požadavky realizované a výsledky v reklamě na Google Ads, Facebooku a Skliku vysoce nad naše očekávání. Pečlivá příprava a dodržování dohodnutých termínů je u něj samozřejmostí. Těší mne, že o můj obchod se stará profesionál tohoto formátu.
Iva Hrabcová

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS