Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Tomáš Urbi

Bc. Tomáš Urbi

online marketér a specialista na PPC reklamu

Bc. Tomáš Urbi
Bc. Tomáš Urbi - logo

Poskytuji profesionální správu PPC reklamy a online marketingu. Na začátku spolupráce mi podrobně představíte svůj podnikatelský záměr, nastavíme si efektivní cíle spolupráce, provedu audit PPC a seznámím vás s časovou a finanční náročnosti správy vaší online propagace. Je pro mě důležité, abyste byli součástí vaší online propagace. Následně budete mít na výběr dvě formy spolupráce:

  • Správa PPC a online marketingu – nastavím a pravidelně optimalizuji vaše PPC kampaně, vytvořím detailní reporty, e-mailing; navrhnu tonalitu, tvorbu obsahu, koncepční publikační plán a propracovanou strukturu kampaní, které budou mířit k zisku.
  • Konzultace – máte nastavené základní kampaně, rádi byste si spravovali online propagaci sami, ale nevíte jak pokračovat dál? Pravidelně se s vámi spojím a pomůžu optimalizovat vaše kampaně.

Vystudoval jsem Masarykovu univerzitu v Brně a získal certifikát Google pro reklamy v nákupech, obsahovou a vyhledávací síť.

Ceník: 900 Kč za hodinu.

Status:

k vašim službám

Místo:

Brno

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Specializace:

  • Google Ads
  • Sklik
  • Facebook
  • Instagram
  • E-mailing

Kontaktní informace

Mobil:774 232 242
Email:tomas@urbimarketing.cz
Web:urbimarketing.cz
:08975523

Doporučení z první ruky

Na základě doporučení jsem oslovila Tomáše s žádostí o spolupráci, která spočívá především v reklamě na Google Ads, Facebooku a Skliku. Díky jeho zkušenostem se mu během velmi krátké doby podařilo rapidně zvýšit množství objednávek a rozpohybovat celý e-shop. Tomáš pracuje nejen na reklamě, ale i na zviditelnění e-shopu a značky, čímž se dostáváme do většího povědomí zákazníků. Spolupráce a komunikace je skvělá. Vždy reaguje rychle a vstřícně. Za tuto spolupráci jsem velice ráda a věřím, že bude pokračovat i nadále.
Simona Lukovská

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS