Doporučení z první ruky

Bc. Tomáš Urbi — specialista na PPC reklamu a online marketing


Zobrazuji všech 5 doporučení

Tomáše jsme oslovili s prosbou o online zviditelnění naší společnosti na internetu. Tomášovi se to s jeho zkušenostmi podařilo. Cílenou reklamou na Googlu, Facebooku a postaráním se o propagaci naší společnosti v rámci MSV Brno 2019, zvýšil povědomí o naší firmě a nám vzrostlo množství poptávek na plechotvářecí stroje z námi nabízeného portfolia strojů, a tím i obrat naší společnosti. Spolupráce s Tomášem je pro nás velkým přínosem a rozhodně bude v i budoucnu přetrvávat.

Pavel Sedlák
dodavatel nových tvářecích technologií
Tvartech.cz

Tomáš Urbi s námi spolupracuje několik měsíců na zviditelnění naší pizzerie Maxipapi. Založil nám Google Ads, Google Analytics a Facebook reklamu od úplného začátku a dále je úspěšně rozšiřuje. Výhodou je i jeho odborná spolupráce s grafiky. Nastavené strategie a reklamní kampaně nám každý víkend přináší nové objednávky.

Petr Valenta
pizzerie Maxipapi
maxipapi.cz

Na základě doporučení jsem oslovila Tomáše s žádostí o spolupráci, která spočívá především v reklamě na Google Ads, Facebooku a Skliku. Díky jeho zkušenostem se mu během velmi krátké doby podařilo rapidně zvýšit množství objednávek a rozpohybovat celý e-shop. Tomáš pracuje nejen na reklamě, ale i na zviditelnění e-shopu a značky, čímž se dostáváme do většího povědomí zákazníků. Spolupráce a komunikace je skvělá. Vždy reaguje rychle a vstřícně. Za tuto spolupráci jsem velice ráda a věřím, že bude pokračovat i nadále.

Simona Lukovská
vše co patří k čaji a kávě
tasse.cz

S Tomášem spolupracujeme v rámci kampaní na Facebooku pro e-shop s designem czechdesign.cz. Přináší nám nové možnosti, jak k propagaci přistupovat, je velmi ochotný a skvěle se s ním spolupracuje. Má hodně zkušeností, vyzná se v novinkách, a tak dokáže dosáhnout toho, aby byly kampaně efektivní a přinášely výsledky.

Jarmila Řehořková
design je láska, radost, krása
czechdesign.cz

Služby pana Urbiho jsou kombinací profesionality, praktických doporučení a navíc i osobního přístupu. Díky výborné a velmi otevřené komunikaci jsou mé požadavky realizované a výsledky v reklamě na Google Ads, Facebooku a Skliku vysoce nad naše očekávání. Pečlivá příprava a dodržování dohodnutých termínů je u něj samozřejmostí. Těší mne, že o můj obchod se stará profesionál tohoto formátu.

Iva Hrabcová
kompletní služby v oblasti péče o psy, kočky a koně
wasco.cz