Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Vachuda > Portfolio > Logo pro webovou aplikaci Moje Spolky

Logo pro webovou aplikaci Moje Spolky

Logo pro webovou aplikaci MojeSpolky, jejíž cílem je více přiblížit spolky lidem a lidi spolkům. Díky této aplikaci můžete snadno a rychle zjistit, zda se náhodou ve vašem okolí v blízké době nekonají nějaké akce vašich oblíbených spolků.

Odkaz: www.mojespolky.cz
Zobrazuji položku č. 44 z celkem 90 položek v této galerii:

Logo pro webovou aplikaci Moje Spolky
« Předcházející Logo pro e-shop s potravinovými doplňky a zdravou stravou FitStore  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba loga pro copywritera Romana Věžníka, který kouzlí (se) slovy  (zobrazit v plné velikosti)Logo pro webovou aplikaci Moje Spolky  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tvorba loga pro Finedu  (zobrazit v plné velikosti)Donuter: vizuální identita  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Tomáš Vachuda

Tomáš Vachuda alias lVlorf3us

software Adobe
logotvůrce — Osobitá loga na míru a jednotný vizuální styl (corporate identity): loga a logomanuály, vizitky a hlavičkové papíry, letáky a webové bannery. Univerzitní studium, přes 150 realizovaných log, úspěšný ebook Vstup do světa logotvorby, dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 5 doporučení
Email: t.vachuda@seznam.cz ~ Web: vachudatomas.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Tomáš Vachuda Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS