Doporučení z první ruky

Tomáš Vachuda alias lVlorf3us — logotvůrce


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Mgr. Roman Věžník

Pan Vachuda je prostě „TOM“. T = TRPĚLIVÝ. S klidem profesionála reagoval na mé laické otázky, proč to je tak, a ne jinak. O = OCHOTNÝ. Velmi ochotně dodělával a předělával návrhy mého loga, obratem zasílal další soubory s vizualizacemi či jinými formáty. M = MACHR. Ne ten namistrovaný frajírek, ale pokorný profík, který ví, co dělá, evidentně ho to baví a je v tom dobrý.

S Tomem jsem spolupracoval na několika projektech, kdy on navrhoval logo a já následně vytvořil webovou prezentaci. Spolupracuji s ním hlavně proto, že dokáže nad zadáním přemýšlet, správně se ptát a přinášet zajímavé nápady. Výsledná loga pak mají svoji osobitost a nejsou jen tak překreslená podle aktuálních trendů. Jeho návrhy si drží vysokou kvalitu zpracování, grafického cítění a jsou dodány s vizualizací loga na různých místech, což ocení nejeden klient. Samozřejmostí je aktivní přístup, bezproblémová komunikace a dodržené termíny.

Jan Kyzlink
grafický designér pro mobilní aplikace a weby
www.jankyzlink.cz me@jankyzlink.cz 773 488 377

Rád bych poděkoval Tomášovi za návrh loga pro můj blog. Bylo to v rámci soutěže, kam se přihlásilo více jak 30 různých návrhů. Tomáš se jako jeden z malá k návrhu postavil opravdu jako profesionál. Už jeho první návrh byl vlastně finální a nakonec i vítězný. Doporučuji Tomáše Vachudu všem zájemcům o nové logo společnosti nebo i osobní. Je to prostě machr na loga.

Petr Kouba

Intuice nás zavedla ke dveřím „zapáleného“ logotvůrce, zaklepali jsme a on nás pozval dál. Od té chvíle jsme se nestačili divit, jak zábavná může být taková tvorba loga. Ani nevíme jak, ale najednou zase stojíme přede dveřmi, v ruce držíme logo, které ve všech ohledech překonalo naše očekávání. Víte proč? Protože pan Tomáš Vachuda je od Boha nadaný, kreativní, nadšený a hlavně… má všech 5 pohromadě. Důvěřujte mu a on vás rozhodně nezklame. Na to dáme krk!

Petr Krútek
Finedu – všech 5 pohromadě
www.facebook.com/Finedu-všech-5-pohromad… info@fin-edu.cz 604 294 762

V tomto případě nechám promluvit pocit, protože ten je stejně nejdůležitější. A můj pocit ze spolupráce s Tomášem byl a stále je „wow“!! Musím se teď pousmát vzpomínce na beznaděj při práci s agenturami zvučných jmen. Jsem nakonec vděčná za to, že nikdo nebyl tak dobrý. Musela jsem totiž hledat pořád dál a najít až Tomáše. A od toho okamžiku se mi začal můj start byznysu, v podobě tvorby loga, moc líbit. Tomáš netvoří pouze úžasná loga nabitá energií, ale tvoří obrovskou hodnotu v podobě spolupráce s ním. Zatím mě v podnikání inspirovalo jen pár lidí a můj logotvůrce je mezi nimi. Díky němu moje logo není jen krásný a výstižný obrázek, ale je to moje srdcová záležitost. Jasná, srozumitelná komunikace, dokonalá příprava. Vždy, ale opravdu vždy dodržené termíny. Úžasná empatie, fantastické návrhy, které opravdu patřily ke mně – nechápu jak to Tomáš dokáže když jsme se v životě neviděli. Měla jsem velký problém si nakonec vybrat. Trpělivost při mých připomínkách. Přehled na trhu a v oboru – korigování některých mých přání. Vzhledem k perfektní spolupráci jsem Tomáše kontaktovala nadále se vším co souviselo s grafikou, webem apod. A protože je „jen“ člověk a věnuje se primárně logotvorbě, tak mne VŽDY poradil a někoho doporučil. Nevykašlal se na to! A opět špičkové, nezávislé, tvůrčí, úžasné lidi. Péče o klienty u Tomáše nekončí předáním složky s logem, ale trvá dál. Prostě „jen tak“, dává věcnou, odbornou zpětnou vazbu a doporučení. Jako sorry :-), ale toto je profesionalita nejvyššího stupně.

Kateřina Šviráková
průvodce stravováním a pohybem
www.vyzivasport.cz katerina@vyzivasport.cz 724 833 887

Spolupráce s Tomášem Vachudou probíhala naprosto bezproblémově a jejím výstupem bylo krásné logo pro architekta. Po úvodní sadě 78 skic jsme vybrali 3, které byly rozpracovány do dalších 27 variant geometrie a následně finální 4 zvizualizovány, z těch se vybral vítěz. Toto vše se odehrálo v rámci cca jednoho týdne a výsledek, stejně tak jako celá komunikace a kvalita prezentace byla skvělá. Víceméně každé logo mělo specifický nápad a provedení. Kladně hodnotím i spolupráci při návrhu vizitky na základě loga. Tomáše tedy rozhodně doporučuji každému, kdo hledá kreativní obrázkové logo a vše s logy související.

Marek Hinke
architekt
www.hinke.cz

Spolupráce s Tomem probíhala nad veškerá očekávání. Kromě vysoké odbornosti oceňuji zejména naprosto spolehlivé dodržování termínů, kreativitu a vlastní nápady. Těším se na další spolupráci!

Ing. Jakub Velička

Gratuluji. Jestli totiž čtete tohle doporučení, je vaše hledání tvůrce log u konce. Nebo by alespoň mělo být. Protože najít dalšího člověka, který je schopen tak přesně nacítit brand a načrtnout rovnou několik skvěle sedících variant loga, se vám nemusí podařit. A k tomu si připočtěte příjemnou a rychlou komunikaci. Prostě s radostí doporučuji.

Miroslav Kynčl
nevyspalamama.cz mirek.kyncl@seznam.cz 739 634 165
Ondřej Štětina

S Tomášem jsem přímo nespolupracoval, ale jsme dlouhodobě v kontaktu a víme o sobě, své práce navzájem dobře známe, začínali jsme před lety zhruba ve stejnou dobu. Moc dobře vím, že Tomáš ke své práci přistupuje zodpovědně a s nadšením a na jeho výsledcích je to vidět. Tomášovi vděčím za vlastní doporučení směrem k některým klientům. Chápe, že spolupráce je výhodnější než bezohledná konkurence. Díky Tome.

Ondřej Štětina
mistr obalového designu

Tomášova tvorba mě na první pohled zaujala originalitou, kreativitou a barevným podáním. Od zaslání logodotazníku se spolupráce rozjela bleskovým tempem. Všechny návrhy a připomínky Tomáš skvěle zpracoval a byla radost sledovat, jak se logo vyvíjí z prvních několika desítek nápadů přes koncepty až do finální verze. Tomáš skvěle pochopil myšlenku mého nápadu a dokázal ji přenést na papír. Výsledné logo bych si nechal klidně vytetovat na čelo, jak ho mám rád. Komunikace a reakce - rychlé, ale nikoliv zbrklé. Kreativita – nápady, se kterými Tomáš přichází, by mě ani ve snu nenapadly. Ty, které se vám líbí nejvíce, pak dokáže zkombinovat v ještě lepší. Finance - transparentní od začátku až do konce. Výsledek tvorby - je jedno, co pro vás bude Tomáš zpracovávat, budete to milovat.