Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Vachuda > Portfolio > Tvorba loga pro Finedu

Tvorba loga pro Finedu

Finedu se zabývá vzděláváním a osvětou v oblasti osobních financí. Ve Finedu chtějí, aby se jejich klienti zvládli o své finance postarat sami. Chtějí jim předat svoují finanční moudrost, být jim pomocnou rukou a zkrátka a dobře klienty vhodně nasměrovat.

Odkaz: www.fin-edu.cz
Zobrazuji položku č. 49 z celkem 81 položek v této galerii:

Tvorba loga pro Finedu
« Předcházející Marek Hinke  (zobrazit v plné velikosti)Logo pro webovou aplikaci Moje Spolky  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba loga pro Finedu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tvorba loga pro novou službu na sdílení souborů Roboshare  (zobrazit v plné velikosti)Logo pro e-shop s hudebními nástroji Hudební centrum  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Tomáš Vachuda

Tomáš Vachuda alias lVlorf3us

software Adobe
logotvůrce — Osobitá loga na míru a jednotný vizuální styl (corporate identity): loga a logomanuály, vizitky a hlavičkové papíry, letáky a webové bannery. Univerzitní studium, přes 180 realizovaných log, úspěšný ebook Vstup do světa logotvorby, dobré reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 7 doporučení
Email: t.vachuda@seznam.cz ~ Web: vachudatomas.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2020 © Robert Vlach a Tomáš Vachuda Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS