Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Václav Mrhal

Bc. Václav Mrhal

frontend kodér a PHP programátor

Bc. Václav Mrhal

Více než 15 let nabízím profesionální kódování webových stránek — převod grafických návrhů webu do HTML šablon.

Kladu důraz na responzivní design, funkčnost, pečlivost a maximální shodu vytvořené šablony s grafickým návrhem. Umím zajistit správné zobrazení nakódovaných šablon napříč všemi moderními prohlížeči.

Kódoval jsem weby např. pro města a obce a známé firmy, jako O2 Czech Republic, Raiffeisenbank, Galileo Corporation a mnohé další.

Vystudoval jsem obor Informační technologie na Vysoké škole manažerské informatiky, ekonomiky a práva v Praze.

Ukázky práce:

E-shop Sladké – kompletní vývoj frontendu a PHP backenduSvobodně žít – kódování + javascriptPracovní portál Jobstack.it – kompletní vývoj frontenduČZÚ, projekt Remote Primary Forests – kompletní vývoj frontendu a PHP backenduRaiffeisenbank – kódování responsivních e-mailů
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR; osobně Praha, Plzeň a Karlovy Vary

Kategorie katalogu:

Mé dovednosti:

  • HTML – Mé šablony jsou validní, sémantické a přístupné. Odevzdávám je jako HTML či PHP soubory. Znám také šablonovací systém Twig používaný v Symfony.
  • CSS – Používám preprocesory LESS či SASS. Ale přizpůsobím se čemukoliv. Responsivita a animace? Jistě.
  • JavaScript – S JavaScriptem pracuji bez problémů v míře potřebné pro zajištění funkčnosti frontendu. Většinou pracuji s jQuery.
  • Frontendové frameworky – Nejčastěji stavím na Bootstrapu ve verzi 4 nebo 5. Dobře znám i pár jeho nadstaveb, např. knihovny Metronic a Front.
  • PHP a SQL – Chcete-li k webu také administraci, i s tím dokážu pomoci. Programuji v PHP, data ukládám obvykle do MySQL databáze.

Cena:

Hodinová sazba je 800 Kč, účtuji po minutách. S fakturou posílám i přehled o čase stráveném na zakázce. Je možné se dohodnout i na pevné ceně za projekt.

Vybrané reference:

Kontaktní informace

Bc. Václav Mrhal
Suchdolská 605/5
Praha 6
165 00
Mobil:602 881 423
Email:vaclav@mrhalovi.cz
Web:vaclav.mrhalovi.cz
Datovka:Datová schránka h57huy2
Účet:2900296803 / 2010 (Fio)
:04218965 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Mám opravdu štěstí, že jsem mohl s Vaškem spolupracovat. Jeho podíl na tvorbě e-shopu byl klíčový a velmi přínosný, je skutečný profesionál.
Michel Rabadi
softwarový vývojář, asex.cz

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS