Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Václav Mrhal

Bc. Václav Mrhal

frontend kodér

Bc. Václav Mrhal

Profesionální kódování webových stránek neboli převod grafických návrhů webu do HTML šablon. Také responzivní design.

Důraz na pečlivost a maximální shodu vytvořené šablony s grafickým návrhem. Vysokoškolské vzdělání v oboru Informační technologie na VŠMIEP v Praze. Odborné zkušenosti s kódováním webů pro města a obce a další dobré reference: O2 Czech Republic, Raiffeisenbank, Galileo Corporation.

Ukázky práce:

Pracovní portál Jobstack.it - kompletní vývoj frontenduIMCoPharma - kódování responsivních šablonOsobní prezentace Tomáše Jacíka - kódování responsivní šablony + javascriptRaiffeisenbank - kódování responsivních e-mailůČeská zemědělská univerzita v Praze - projekt Remote Primary Forests - kódování a programování
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

Momentálně nedostupný - moc práce.

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co ještě umím

Převádím PSD do HTML5, umím CSS3 a responzivní design. Bootstrap, LESS, SASS, BEMGIT pro mě nejsou cizí pojmy. Zvládnu i implementaci hotových javascriptových řešení, jakými jsou např. různé jQuery pluginy apod. Znám rozdíly mezi prohlížeči a umím zajistit správné zobrazení nakódovaných šablon napříč všemi moderními prohlížeči. Samozřejmostí je dodání tiskového stylu.

Cena

Hodinová sazba 500 Kč. Nejmenší účtovaná jednotka je 1 minuta. S fakturou posílám i přehled o čase stráveném na zakázce. Je možné se dohodnout i na pevné ceně za projekt.

Reference

Kontaktní informace

Bc. Václav Mrhal
Suchdolská 605/5
Praha - Suchdol
165 00
Mobil:602 881 423
Email:vaclav@mrhalovi.cz
Účet:2900296803 / 2010 (Fio)
:04218965 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Václava jsem požádal pouze o konzultaci v oblasti CSS a javascriptu a jak se později ukázalo, udělal jsem dobře, když jsem nakonec nechal celou zakázku realizovat jemu. Vše dokončeno na čas a dle požadavků a to rozhodně není v dnešní době v IT samozřejmost. Super komunikace, kvalitní práce.
Karel Izera

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS