Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Václav Mrhal

Bc. Václav Mrhal

frontend kodér

Bc. Václav Mrhal

Profesionální kódování webových stránek neboli převod grafických návrhů webu do HTML šablon. Také responzivní design.

Důraz na pečlivost a maximální shodu vytvořené šablony s grafickým návrhem. Vysokoškolské vzdělání v oboru Informační technologie na VŠMIEP v Praze. Odborné zkušenosti s kódováním webů pro města a obce a další dobré reference: O2 Czech Republic, Raiffeisenbank, Galileo Corporation.

Ukázky práce:

Pracovní portál Jobstack.it - kompletní vývoj frontenduIMCoPharma - kódování responsivních šablonOsobní prezentace Tomáše Jacíka - kódování responsivní šablony + javascriptRaiffeisenbank - kódování responsivních e-mailůČeská zemědělská univerzita v Praze - projekt Remote Primary Forests - kódování a programování
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

Do konce roku 2018 nepřijímám nové klienty.

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co ještě umím

Převádím PSD do HTML5, umím CSS3 a responzivní design. Bootstrap, LESS, SASS, BEMGIT pro mě nejsou cizí pojmy. Zvládnu i implementaci hotových javascriptových řešení, jakými jsou např. různé jQuery pluginy apod. Znám rozdíly mezi prohlížeči a umím zajistit správné zobrazení nakódovaných šablon napříč všemi moderními prohlížeči. Samozřejmostí je dodání tiskového stylu.

Cena

Hodinová sazba pro kódování webů 450 Kč, pro kódování HTML e-mailů 500 Kč. Nejmenší účtovaná jednotka je 1 minuta. S fakturou posílám i přehled o čase stráveném na zakázce. Je možné se dohodnout i na pevné ceně za projekt.

Reference

Kontaktní informace

Bc. Václav Mrhal
Suchdolská 605/5
Praha - Suchdol
165 00
Mobil:602 881 423
Email:vaclav@mrhalovi.cz
Účet:2900296803 / 2010 (Fio)
:04218965 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Málokdy v téhle oblasti narazím na člověka tak vstřícného a pohodového jako je pan Václav Mrhal. Nic není problém, slíbený termín vždy dodrží, o případných technických úskalích včas informuje, svou práci odvede kvalitně a s úsměvem. Co víc si člověk může přát?
Jaroslav Wagner
grafik

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS