Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Václav Mrhal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Václav Mrhal — frontend kodér

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Bc. Václav Mrhal:
Po dlouhé době jsem narazil na člověka, se kterým když se na něčem domluvíte, tak to platí. Žádný z mých požadavků na nový web pro něj nebyl problém. Chtěli jsme moderní a funkční web a ten jsme od něj dostali.

Ladislav Henzl

majitel autobazaru MH Car
www.mhcar.cz ~ info@mhcar.cz ~ 777 560 855
Během poměrně rychlé a nárazové spolupráce jsem měl možnost jako designér a grafik s Václavem spolupracovat na prototypu webové aplikace s využitím Bootstrapu. Byla to spolupráce profesionální, věcná a velice efektivní. Těším se na další!

Jirka Libánský

www.shortcat.cz
Vaška mohu jedině doporučit. Na to, že jsme se osobně viděli pouze jednou, tak naše spolupráce fungovala naprosto skvěle! Komunikace byla bez jakýchkoliv problémů a odvedená práce byla na vysoké profesionální úrovni. Co bych ještě rád vyzvedl, je Vaškův osobní přístup. Když bylo potřeba, tak nám pomáhal nad rámec standardního pracovního nasazení. Jeho práce nekončila pouze nakódováním potřebných věcí, ale iniciativně přispíval vlastními návrhy na zlepšení k posunu celého projektu. Takže mu za jeho pomoc na projektu tímto moc děkuji a těším se na další spolupráci!

Jan Silber

leader projektu jobstack.it
www.apsaz.cz ~ jan.silber@apsaz.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS