Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Václav Mrhal > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Václav Mrhal — frontend kodér a PHP programátor

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Bc. Václav Mrhal:
Po dlouhé době jsem narazil na člověka, se kterým když se na něčem domluvíte, tak to platí. Žádný z mých požadavků na nový web pro něj nebyl problém. Chtěli jsme moderní a funkční web a ten jsme od něj dostali.

Ladislav Henzl

majitel autobazaru MH Car
www.mhcar.cz ~ info@mhcar.cz ~ 777 560 855
Během poměrně rychlé a nárazové spolupráce jsem měl možnost jako designér a grafik s Václavem spolupracovat na prototypu webové aplikace s využitím Bootstrapu. Byla to spolupráce profesionální, věcná a velice efektivní. Těším se na další!

Jirka Libánský

www.shortcat.cz
Vaška mohu jedině doporučit. Na to, že jsme se osobně viděli pouze jednou, tak naše spolupráce fungovala naprosto skvěle! Komunikace byla bez jakýchkoliv problémů a odvedená práce byla na vysoké profesionální úrovni. Co bych ještě rád vyzvedl, je Vaškův osobní přístup. Když bylo potřeba, tak nám pomáhal nad rámec standardního pracovního nasazení. Jeho práce nekončila pouze nakódováním potřebných věcí, ale iniciativně přispíval vlastními návrhy na zlepšení k posunu celého projektu. Takže mu za jeho pomoc na projektu tímto moc děkuji a těším se na další spolupráci!

Jan Silber

leader projektu jobstack.it
www.apsaz.cz ~ jan.silber@apsaz.cz
Václava jsem požádal pouze o konzultaci v oblasti CSS a javascriptu a jak se později ukázalo, udělal jsem dobře, když jsem nakonec nechal celou zakázku realizovat jemu. Vše dokončeno načas a dle požadavků, a to rozhodně není v dnešní době v IT samozřejmost. Super komunikace, kvalitní práce.

Karel Izera

www.b-effective.cz ~ izera@b-effective.cz
S Václavem jsme měli jen ty nejlepší zkušenosti. Pomohl nám s kódováním statických stránek na novém eshopu (Magento 2) dle zadání grafika a vyladěním problematických věcí v šablonách eshopu. Aktuálně spolupracujeme na updatu všech našich microsite. Mohu vřele doporučit.

Jarda Tuček

majitel doubleshot s.r.o.
www.doubleshot.cz ~ tucek@doubleshot.cz
Málokdy v téhle oblasti narazím na člověka tak vstřícného a pohodového, jako je pan Václav Mrhal. Nic není problém, slíbený termín vždy dodrží, o případných technických úskalích včas informuje, svou práci odvede kvalitně a s úsměvem. Co víc si člověk může přát?

Jaroslav Wagner

grafik
Pana Václava Mrhala můžu jedině doporučit. Naše spolupráce probíhala hladce a realizace každého mého požadavku nikdy nebyla problémem. Komunikace nikde nevázla a jak po mailu, Skypu či telefonicky byl pan Mrhal vždy velice ochotný věcně a konstruktivně poradit. Určitě s ním budu spolupracovat i na dalších projektech.

Jakub Málek

www.remoteforests.org ~ malek-jakub@seznam.cz
Spolupráce s Václavem byla vždy rychlá a bezproblémová. Kódoval pro mne jak statické, tak dynamické stránky a jejich mobilní verze. Vše na čem jsme domluvili bylo dodáno včas a zpracováno na profesionální úrovni. Václava mohu jen a jen doporučit!

Jan Forejt

grafik
svobodnezit.cz
Mám opravdu štěstí, že jsem mohl s Vaškem spolupracovat. Jeho podíl na tvorbě e-shopu byl klíčový a velmi přínosný, je skutečný profesionál.

Michel Rabadi

softwarový vývojář, asex.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS