Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vendula Perglerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Vendula Perglerová — korektorka českého jazyka

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Vendula Perglerová:
Naše překladatelská kancelář spolupracuje s paní Perglerovou již řadu let. Korektury provádí pečlivě (dvojí čtení), rediguje překlady z angličtiny, němčiny, slovenštiny, polštiny. Pracuje rychle a spolehlivě.

Mgr. Jitka Šimsová

překladatelská kancelář Context
www.context.cz
Korektorskou práci Venduly Perglerové mohu jen doporučit. Aktivně spolupracujeme zhruba dva roky a nemohu si stěžovat. Pracuje velmi rychle a svědomitě, lze se na ni obrátit s nejrůznějšími typy korektur. V rámci naší spolupráce se jednalo především o korektury článků do lifestylových, ekologických a food magazínů. Vendula je spolehlivou a samostatnou profesionálkou, doporučuji.

Barbora Čápová

redaktorka mediální společnosti Virtue CS
Agentura MINI MAX FILMS spolupracuje s Vendulou Perglerovou dlouhodobě na nejrůznějších projektech, např. na redigování materiálů pro Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo průmyslu a obchodu (Strukturální fondy EU, výroční zprávy). Spolupráce s ní je naprosto profesionální a bezproblémová, mohu doporučit!

Eva Brůžová

MINI MAX FILMS
www.minimaxfilms.cz
S Vendulou Perglerovou spolupracuji necelé dva roky a s její prací jsem spokojena. Zajišťuje pro nás stylistické a jazykové korektury především odborných dokumentů a článků z oblasti vzdělávání. Vše je hotovo rychle a profesionálně, v termínu, na kterém se dohodneme.

Jana Odstrčilová

manažerka v projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi, Národní institut pro další vzdělávání
778 454 398
Korekturu bakalářské práce mi paní Perglerová zpracovala velmi rychle (cca 8 hodin) a profesionálně. Tímto vřele doporučuji!

Ctibor Dvořan

ctibor.dvoran@centrum.cz
Jako začínající autor jsem Vendule Perglerové zadal korekturu mé první knihy. Oslovila mě její vstřícnost, profesionalita a rychlost. Těším se na spolupráci při korekci mých dalších knih.

Filip Nikodém

autor knihy Bastien, syn hvězd
acarikon@gmail.com
S paní magistrou Perglerovou spolupracuji řadu let, obracím se na ni vždy s jazykovou korekturou některé z odborných publikací, které vydává naše nakladatelství. Svoji práci odvedla vždy perfektně, vypořádala se bravurně i se složitostmi odborného textu a zároveň textu, který píší mnohdy neobratně právní či ekonomičtí specialisté. Dílo odevzdala vždy včas, v dohodnutém termínu. Jsem se spoluprací s ní nadmíru spokojena, její profesní kvality velmi oceňuji.

RNDr. Ivana Hexnerová

BOVA POLYGON
www.bovapolygon.cz
Když máte korektora, který je precizní, práce ho baví a ještě vám vyjde vstříc s termínem, rádi s ním budete spolupracovat opakovaně. Což je případ Mgr. Perglerové a našeho nakladatelství.

Milan Kašpárek

nakladatelství GLYF Media
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS