Doporučení z první ruky

Mgr. Vendula Perglerová — korektorka českého jazyka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Naše překladatelská kancelář spolupracuje s paní Perglerovou již řadu let. Korektury provádí pečlivě (dvojí čtení), rediguje překlady z angličtiny, němčiny, slovenštiny, polštiny. Pracuje rychle a spolehlivě.

Mgr. Jitka Šimsová
překladatelská kancelář Context
www.context.cz

Korektorskou práci Venduly Perglerové mohu jen doporučit. Aktivně spolupracujeme zhruba dva roky a nemohu si stěžovat. Pracuje velmi rychle a svědomitě, lze se na ni obrátit s nejrůznějšími typy korektur. V rámci naší spolupráce se jednalo především o korektury článků do lifestylových, ekologických a food magazínů. Vendula je spolehlivou a samostatnou profesionálkou, doporučuji.

Barbora Čápová
redaktorka mediální společnosti Virtue CS

Agentura MINI MAX FILMS spolupracuje s Vendulou Perglerovou dlouhodobě na nejrůznějších projektech, např. na redigování materiálů pro Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo průmyslu a obchodu (Strukturální fondy EU, výroční zprávy). Spolupráce s ní je naprosto profesionální a bezproblémová, mohu doporučit!

Eva Brůžová
MINI MAX FILMS
www.minimaxfilms.cz

S Vendulou Perglerovou spolupracuji necelé dva roky a s její prací jsem spokojena. Zajišťuje pro nás stylistické a jazykové korektury především odborných dokumentů a článků z oblasti vzdělávání. Vše je hotovo rychle a profesionálně, v termínu, na kterém se dohodneme.

Jana Odstrčilová
manažerka v projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi, Národní institut pro další vzdělávání
778 454 398

Korekturu bakalářské práce mi paní Perglerová zpracovala velmi rychle (cca 8 hodin) a profesionálně. Tímto vřele doporučuji!

Jako začínající autor jsem Vendule Perglerové zadal korekturu mé první knihy. Oslovila mě její vstřícnost, profesionalita a rychlost. Těším se na spolupráci při korekci mých dalších knih.

Filip Nikodém
autor knihy Bastien, syn hvězd
acarikon@gmail.com

S paní magistrou Perglerovou spolupracuji řadu let, obracím se na ni vždy s jazykovou korekturou některé z odborných publikací, které vydává naše nakladatelství. Svoji práci odvedla vždy perfektně, vypořádala se bravurně i se složitostmi odborného textu a zároveň textu, který píší mnohdy neobratně právní či ekonomičtí specialisté. Dílo odevzdala vždy včas, v dohodnutém termínu. Jsem se spoluprací s ní nadmíru spokojena, její profesní kvality velmi oceňuji.

RNDr. Ivana Hexnerová
BOVA POLYGON
www.bovapolygon.cz

Když máte korektora, který je precizní, práce ho baví a ještě vám vyjde vstříc s termínem, rádi s ním budete spolupracovat opakovaně. Což je případ Mgr. Perglerové a našeho nakladatelství.

Milan Kašpárek
nakladatelství GLYF Media

Na Vendulu jsem narazil zde na portále Na volné noze a při pročítání jejích recenzí mi hned padla do oka. Jako spisovatelský novic jsem ještě zprvu bláhově hledal někoho ve svém okolí, kdo by se ujal redigování mého rukopisu v objemu 660 NS. Nikoho takového jsem však nenašel a vrátil jsem se zpět zde na platformu navolnenoze.cz, kde mi bylo ihned jasné, že oslovím právě ji. Vendula je velice milá a vstřícná osoba. Naprosto perfektně dodržuje domluvené termíny, čehož si velmi vážím. A taky mě jen v dobrém dostala v tom, že se mi nikterak nesnažila nabourávat můj osobitý styl vyjadřování tím, že by měla svou potřebu projektovat sebe sama do mé knihy. Doufám a věřím, že naše spolupráce je a bude oboustranně fungující a budeme se i nadále potkávat u mých nadcházejících literárních eskamotáží, kterými se bude Vendy s vervou sobě vlastní opět ráda a kvalitně prokousávat. Za mě je to jasných 10/10.

Mike Jedinela
autor knihy CIRKUS KARANTÉNA
www.cirkus-karantena.cz principal@cirkus-karantena.cz

Vendula Perglerová pracovala jako redaktorka a korektorka na mé knize Čínou nahoru i dolů. Spolupráce s ní byla velmi dobrá, s výsledkem jsem moc spokojená. V knize nezůstaly žádné gramatické chyby, ani jiné nepřesnosti.

Kateřina Stibalová