Doporučení z první ruky

Veronika Czimmermann — ilustrátorka a výtvarnice


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

S Veronikou jsem měla tu čest spolupracovat na obálce knihy Lucie Macháčkové HISTORKY Z TINDERU. Své role se zhostila na výbornou - od prvního návrhu ilustrace až po finální grafický návrh obálky, který s textem perfektně koresponduje. Kromě naprosté profesionality musím vyzdvihnout i skvělou komunikaci. Těším se na další spolupráci!

Tereza Lebedová
vedoucí redakce zahraniční překladové beletrie, nakladatelství Grada

Veronika je umělkyně s velkým srdcem. Její radost z našeho projektu byla neuvěřitelná a výsledek je nádherný. Mohu ji doporučit, všechno se povedlo!

Sarah Louise Henkelmann-Hillebrand
klientka z Německa

S Verčou je radost spolupracovat. Projekt nám krásně rostl pod rukama, protože si jej opravdu dokáže nacítit a zrealizovat do podoby, která je originální a zcela autentická. Děkuji!

Jana Mucherl
spirituální učitelka
janamucherl.cz

Veronika navrhla a vytvořila grafickou podobu několika reklamních kampaní naší jazykové školy. Vždy to byla profesionální spolupráce, se kterou jsem byli nadmíru spokojeni :)

Michal Spevacek
www.jazykovka.info

Potřebovali jsme pro naši novou firmu krásne, moderní a snadno zapamatovatelné logo. Přes jedno doporučení jsme oslovili Veroniku a musím říct, že toho rozhodně nelitujeme. Hlavně jsme ocenili rychlost, profesionalitu a obrovskou kreativitu při vytváření našeho nádherného loga :).

Marek Jaklovský
Pronájem obytných vozů
trilamy.cz

Veronika je skvělá pokud chcete pracovat s někým, kdo je profesionál a současně není vyhořelý. Dá vašemu nápadu tvar ve formě, kterou jste si zatím neuměli představit. Myslím, že je paráda, že nemusíte vědět, co přesně chcete, a někdo se o vás skutečně zajímá. S Veronikou jsem spolupracovala na grafickém návrhu obalu na své první cédéčko a taky při tvorbě plakátu na moji hlasovou dílnu. Je to člověk, který vás neumorduje požadavky.

Kajča Cork
zpěvačka, hudebnice a průvodkyně hlasem
www.kajcacork.cz carolinecork@seznam.cz 776 017 956

Kreativní duše, se kterou moc rád spolupracuji. Veronika je navíc spolehlivá, precizní a hlavně se dokáže na projekt dívat očima klienta. Výsledná podoba pak ladí s interním zadáním i přáním našeho zákazníka. Oceňuji též škálu dovedností od kresby až po webovou grafiku. Když jsme společně vymýšleli komiks o Suchém Čertovi nebo jsme skicovali vizuály nového webu festivalu Vrabčák, tak mě to opravdu bavilo a vznikly z toho úžasné věci. Společných projektů máme za sebou více, takže mohu jednoznačně doporučit!

Pavel Kovařík
www.kovarikmedia.cz pavel@kovarikmedia.cz 737 534 401

S Verčou se mi skvěle spolupracovalo a stále vlastně spolupracuje (pořád je co vylepšovat v rámci propagace naší firmy). Verča je takový všestranný tvor, nejenom, že vám dokáže vytvořit super kreativní návrhy, ze kterých si vždycky nějaký vyberete, ale dokáže vás i tak povzbudit ve vašem počínání, že působí i jako hnací motor. Takže je to taková služba 2v1 :-), já tomu říkám „psychologicko-kreativní návrhářství“. Pracuje velmi intuitivně, poslouchá vnitřní hlas, dokáže se naladit na vaši vlnu a ve svých návrzích se nechává vést svými pocity a tak má výsledný návrh duši.

Barbora Filípek Spitzová
farma Mlsná koza
www.farmamlsnakoza.cz barbora.spitz@email.cz

Doporučuji Veroniku jako všestranně talentovanou grafičku. Prozatím pro nás dělala dvě zakázky (logotyp pro firmu na výrobu obuvi a obal na CD kapely). S obojím maximální spokojenost. Co se týče komunikace, provedení i termínů, taky bezva. Jednoznačně doporučuji :)

Václav Podlesný

S Veronikou se nám výborně spolupracuje již delší dobu. Narazila jsem na ni, když jsem potřebovala pomoci s vybudováním vlastního soukromého blogu. Byla jsem moc spokojená a tak jsme se rozhodli oslovit Veroniku i při budování našich firemních webových stránek. Jsme maximálně spokojeni a můžeme jen doporučit. Úžasná komunikace a bez problémů vše stihla v potřebném časovém rozmezí. Její přístup je lidský a zároveň velmi profesionální. Líbilo se mi, jak s námi konzultovala možná nastavení, design stránek a vše ladila až do naší úplné spokojenosti. Rozhodně můžeme jen a jen doporučit!

Kristýna Matějková
majitelka e-shopu healthfactory.cz, jednatelka společnosti Health Academy s.r.o.
kendamil.cz kristyna.matejkova@healthfactory.cz 608 560 909