Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Veronika Czimmermann > Doporučení

Doporučení z první ruky

Veronika Czimmermann — ilustrátorka a výtvarnice

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Veronika Czimmermann:
Kreativní duše, se kterou moc rád spolupracuji. Veronika je navíc spolehlivá, precizní a hlavně se dokáže na projekt dívat očima klienta. Výsledná podoba pak ladí s interním zadáním i přáním našeho zákazníka. Oceňuji též škálu dovedností od kresby až po webovou grafiku. Když jsme společně vymýšleli komiks o Suchém Čertovi nebo jsme skicovali vizuály nového webu festivalu Vrabčák, tak mě to opravdu bavilo a vznikly z toho úžasné věci. Společných projektů máme za sebou více, takže mohu jednoznačně doporučit!

Pavel Kovařík

www.kovarikmedia.cz ~ pavel@kovarikmedia.cz ~ 737 534 401
S Verčou se mi skvěle spolupracovalo a stále vlastně spolupracuje (pořád je co vylepšovat v rámci propagace naší firmy). Verča je takový všestranný tvor, nejenom, že vám dokáže vytvořit super kreativní návrhy, ze kterých si vždycky nějaký vyberete, ale dokáže vás i tak povzbudit ve vašem počínání, že působí i jako hnací motor. Takže je to taková služba 2v1 :-), já tomu říkám „psychologicko-kreativní návrhářství“. Pracuje velmi intuitivně, poslouchá vnitřní hlas, dokáže se naladit na vaši vlnu a ve svých návrzích se nechává vést svými pocity a tak má výsledný návrh duši.

Barbora Filípek Spitzová

farma Mlsná koza
www.farmamlsnakoza.cz ~ barbora.spitz@email.cz
Doporučuji Veroniku jako všestranně talentovanou grafičku. Prozatím pro nás dělala dvě zakázky (logotyp pro firmu na výrobu obuvi a obal na CD kapely). S obojím maximální spokojenost. Co se týče komunikace, provedení i termínů, taky bezva. Jednoznačně doporučuji :)

Václav Podlesný

Veronika je skvělá pokud chcete pracovat s někým, kdo je profesionál a současně není vyhořelý. Dá vašemu nápadu tvar ve formě, kterou jste si zatím neuměli představit. Myslím, že je paráda, že nemusíte vědět, co přesně chcete, a někdo se o vás skutečně zajímá. S Veronikou jsem spolupracovala na grafickém návrhu obalu na své první cédéčko a taky při tvorbě plakátu na moji hlasovou dílnu. Je to člověk, který vás neumorduje požadavky.

Kajča Cork

zpěvačka, hudebnice a průvodkyně hlasem
www.kajcacork.cz ~ carolinecork@seznam.cz ~ 776 017 956
S Veronikou se nám výborně spolupracuje již delší dobu. Narazila jsem na ni, když jsem potřebovala pomoci s vybudováním vlastního soukromého blogu. Byla jsem moc spokojená a tak jsme se rozhodli oslovit Veroniku i při budování našich firemních webových stránek. Jsme maximálně spokojeni a můžeme jen doporučit. Úžasná komunikace a bez problémů vše stihla v potřebném časovém rozmezí. Její přístup je lidský a zároveň velmi profesionální. Líbilo se mi, jak s námi konzultovala možná nastavení, design stránek a vše ladila až do naší úplné spokojenosti. Rozhodně můžeme jen a jen doporučit!

Kristýna Matějková

majitelka e-shopu healthfactory.cz, jednatelka společnosti Health Academy s.r.o.
kendamil.cz ~ kristyna.matejkova@healthfactory.cz ~ 608 560 909
Verča mi navrhovala logo a já sem naprosto nadšená ze spolupráce s ní! Během celého vývoje loga jsem se cítila naprosto úžasně. Verča sama návrhy vymyslela a musím říct, že se mnou krásně korespondovaly. Vybrat jeden bylo jako Sophiina volba :) Její osobitý, otevřený a kamarádský přístup mě utvrdil v tom, že se k ní chci určitě brzy vrátit. Talentovaná, příjemná, otevřená, inspirativní a vždy usměvavá profesionálka se srdcem a „tužkou“ na pravém místě. Děkuji za tuto zkušenost a za krásné logo :)

Lucie Urbaníková

fotografka
lucyphotography.cz
Krásný den, budoucí zákazníku Verči. Už nějakou chvíli přemýšlím, že Ti řeknu o skvělé ženě. Dělá ilustrace, grafiku, obrazy. Je s ní skvělá domluva. Je spolehlivá, vždy se s ní skvěle komunikuje. Má jednu velkou přednost, dokáže hodně číst v lidech, když ty přesně úplně nevíš co chceš, tak po rozhovoru s ní ona ví! A to je HUSTÝ! Jmenuje se Veronika Biskupová, je od Brna a je skvělá v online světě, takže vzdálenost není problém! Rozhodně jí napiš! Je kouzelnice. PS: Můj brand je její skvělá vizitka! Koukni na moje webovky, je to její dokonalá vyladěná prácičky <3 . Tak už neváhej a piš/volej! Rozhodně neprohloupíš!! Tak se měj fanfárově ;)

Bc. Michaela Kubicová

Apple mág
michaelakubicova.cz ~ michaela@michaelakubicova.cz ~ 739 637 029
S paní Veronikou Biskupovou jsme udělali perfektní zkušenost. V rámci charitativní akce pro onkologicky nemocné děti vytvořila grafiku k diplomům a pamětním listům, které se dětem velice líbily. Spolupráce s paní Veronikou byla bezvadná a odvedená práce naprosto profesionální. Děkujeme za krásné grafické zpracování! Paní Veroniku Biskupovou mohu všem srdečně doporučit.

MUDr. Lucie Hrdličková

lékařka Kliniky dětské hematologie a onkologie FN Motol Praha, předsedkyně neziskové organizace MŮJ NOVÝ ŽIVOT na podporu onkologicky nemocných dětí
www.mujnovyzivot.cz
Jako organizátor charitativní akce „Daruj Hodinu Letu“ na letišti Kroměříž jsem oslovil Veroniku, jestli by neměla chuť a prostor pro dětskou dovednostní soutěž vytvořit originální diplomy s leteckou tématikou. Brilantní spolupráce a další zajímavé a obohacující nápady daly vzniknout tiskovinám, které sklidily velmi pozitivní ohlas a vyvolaly nejeden zářivý úsměv na dětských tvářích. A o to šlo ;-) Verče moc děkuji a palec nahoru ;-)

Bc. Martin Přikryl

létající ITík, nadšený instruktor létání a absolutní obdivovatel rozmanitosti
www.youtube.com/watch?v=uCxyRwbfu6E
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS