Doporučení z první ruky

Veronika Czimmermann — ilustrátorka a výtvarnice


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Verča mi navrhovala logo a já sem naprosto nadšená ze spolupráce s ní! Během celého vývoje loga jsem se cítila naprosto úžasně. Verča sama návrhy vymyslela a musím říct, že se mnou krásně korespondovaly. Vybrat jeden bylo jako Sophiina volba :) Její osobitý, otevřený a kamarádský přístup mě utvrdil v tom, že se k ní chci určitě brzy vrátit. Talentovaná, příjemná, otevřená, inspirativní a vždy usměvavá profesionálka se srdcem a „tužkou“ na pravém místě. Děkuji za tuto zkušenost a za krásné logo :)

Lucie Urbaníková
fotografka
lucyphotography.cz

Krásný den, budoucí zákazníku Verči. Už nějakou chvíli přemýšlím, že Ti řeknu o skvělé ženě. Dělá ilustrace, grafiku, obrazy. Je s ní skvělá domluva. Je spolehlivá, vždy se s ní skvěle komunikuje. Má jednu velkou přednost, dokáže hodně číst v lidech, když ty přesně úplně nevíš co chceš, tak po rozhovoru s ní ona ví! A to je HUSTÝ! Jmenuje se Veronika Biskupová, je od Brna a je skvělá v online světě, takže vzdálenost není problém! Rozhodně jí napiš! Je kouzelnice. PS: Můj brand je její skvělá vizitka! Koukni na moje webovky, je to její dokonalá vyladěná prácičky <3 . Tak už neváhej a piš/volej! Rozhodně neprohloupíš!! Tak se měj fanfárově ;)

Bc. Michaela Kubicová
Apple mág
michaelakubicova.cz michaela@michaelakubicova.cz 739 637 029

S paní Veronikou Biskupovou jsme udělali perfektní zkušenost. V rámci charitativní akce pro onkologicky nemocné děti vytvořila grafiku k diplomům a pamětním listům, které se dětem velice líbily. Spolupráce s paní Veronikou byla bezvadná a odvedená práce naprosto profesionální. Děkujeme za krásné grafické zpracování! Paní Veroniku Biskupovou mohu všem srdečně doporučit.

MUDr. Lucie Hrdličková
lékařka Kliniky dětské hematologie a onkologie FN Motol Praha, předsedkyně neziskové organizace MŮJ NOVÝ ŽIVOT na podporu onkologicky nemocných dětí
www.mujnovyzivot.cz

Jako organizátor charitativní akce „Daruj Hodinu Letu“ na letišti Kroměříž jsem oslovil Veroniku, jestli by neměla chuť a prostor pro dětskou dovednostní soutěž vytvořit originální diplomy s leteckou tématikou. Brilantní spolupráce a další zajímavé a obohacující nápady daly vzniknout tiskovinám, které sklidily velmi pozitivní ohlas a vyvolaly nejeden zářivý úsměv na dětských tvářích. A o to šlo ;-) Verče moc děkuji a palec nahoru ;-)

Bc. Martin Přikryl
létající ITík, nadšený instruktor létání a absolutní obdivovatel rozmanitosti
www.youtube.com/watch?v=uCxyRwbfu6E

S Verčou je radost spolupracovat. Projekt nám krásně rostl pod rukama, protože si jej opravdu dokáže nacítit a zrealizovat do podoby, která je originální a zcela autentická. Děkuji!

Jana Mucherl
Spirituální učitelka
janamucherl.cz