Veronika Hrušková

tvůrkyně značek, webů a 3D vizualizací s přesahem do marketingu

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

V designu je síla. Pojďme ji využít pro váš byznys!

Design je forma komunikace, při které nepotřebujete slova. Design, to jsou emoce. Dává vaší značce tvář a rozhoduje o tom, jaký uděláte dojem. Obyčejné přetaví na atraktivní, běžné změní v zážitek, lokálnímu dá punc světovosti.

Podnikatelům a firmám pomáhám s vizuální prezentací, ať už ve formě atraktivních webů, unikátních logotypů v elegantním minimalistickém duchu, návrhů vizuálních identit nebo tvorbou realistických 3D vizualizací.

Pracuji v souladu s vašimi obchodními a marketingovými cíli. Pokud je nemáte definované, v rámci konzultací vám mohu poradit s brandingem a přípravou dlouhodobé strategie pro budování vaší značky.

Ve světě marketingu a reklamy se pohybuji více než 20 let. Pracovala jsem jak pro malé a střední firmy, tak i na straně agentur, kde jsem měla možnost podílet se na velkých projektech pro nadnárodní korporace (Brown Forman, Nestlé, Pierre Fabre). Díky nabytým znalostem z jednotlivých oblastí marketingu přemýšlím nad klienty a jejich komunikací komplexně a z nadhledu.

Pokud o mně a mé práci chcete zjistit víc, navštivte mé webové stránky, prohlédněte si portfolio nebo přečtěte, co o mě říkají klienti.

Mé služby

  • Kompletní tvorba webu – Toužíte po webu, který vás perfektně vystihne a ukáže vaši nabídku v tom nejlepším světle? Kde se každý snadno zorientuje, nadchne pro vaši práci a už vás nepustí z hlavy? Vytvořím pro vás web promyšlený do posledního detailu. Designově, funkčně i technicky. Váš nový web bude responzivní a postavený na redakčním systému WordPress.
  • Návrh vizuální identity – Spolu dáme vaší značce tvář, která se jen tak nezapomíná. Propojíme vaši vizi, hodnoty a přání a dáme jim jasnou vizuální podobu. Tak aby vás perfektně vystihla a mluvila přímo k vašim ideálním klientům. Navrhnu pro vás unikátní logo i celou vizuální identitu značky.
  • 3D vizualizace – Převedu vaše nápady z papíru do digitálního světa. Vdechnu život vašemu stavebnímu projektu nebo třeba novému produktu. Díky 3D vizualizaci získáte jasnou představu, jak bude vypadat jeho finální podoba.

Vybrané projekty

Veronika Hrušková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Veronika Hrušková
Českodubská 786
Praha 19
190 17

Doporučení
z první ruky

Veronika to s tvorbou mého webu neměla tak úplně jednoduché. Jako copywriterka se v oboru trochu orientuju, měla jsem proto poměrně jasnou představu a do všeho strkala nos:-) Výsledek je ale ještě lepší, než jsem si představovala. Veronika webu dala krásný minimalistický design a splnila mi do detailu úplně všechna přání. Mám tak profesionální web, který mě perfektně vystihuje a reprezentuje a získávám na něj skvělé reakce. A co víc, naše spolupráce byla moc příjemná, komunikace rychlá a vše bylo dokončeno ještě dříve, než jsme se původně domluvily. Proto ještě jednou děkuji i touto formou a s čistým svědomím doporučuji dále.

Veronika Maleňáková

copywriterka