Doporučení z první ruky

Veronika Hrušková — tvůrkyně značek, webů a 3D vizualizací s přesahem do marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Spolupráce s paní Hruškovou byla radost. Jsem extrémně náročná a všechny vizuály jsem si roky dělala sama, proto mě obrovsky potěšilo, když mě do celého procesu výběru loga, moodboardu a celkového designu značky pustila a mohly jsme to vytvářet spolu. Bylo moc příjemné, že paní Veronika je profesionál, který zná své časové možnosti a když řekne, že něco bude ve slíbený čas, tak se tak i stane. Před samotným začátkem spolupráce mi také poslala velmi zajímavý dotazník, který mě provedl celou přípravou jednotlivých kroků naší cesty a taky mi dovolil zapřemýšlet nad jednotlivými barvami i z toho úhlu, co znamenají a přináší za pocity. Jsem ráda, že Veronika zvládla mou rychlou komunikaci, zapracovala všechny mé návrhy i připomínky skvěle a tak mám logo, které opravdu přichází skrze mě a to je krásný pocit. Děkuji velmi za spolupráci. Až budu vědět, co budeme dělat příště, zase se ozvu.

Barbara Šušková

S Veronikou jsme se potkali ve facebookové skupině, kde jsme si nechávali ohodnotit a okomentovat náš web www.interde.cz. Názory lidí podpořily naše přesvědčení o redesignu webu, a především o změně našeho loga. Veroniku jsme následně oslovili s poptávkou, a protože její přístup byl velmi profesionální a zároveň lidský, dohodli jsme se na spolupráci. Svého rozhodnutí jsme nelitovali. Veronika je velmi šikovná, pracuje rychle, má skvělé nápady, nikdy nebyl sebemenší problém s domluvou, vždy nám vyšla vstříc a všechny svoje návrhy vysvětlila a odůvodnila. Výsledky její práce předčily naše očekávání. S novým designem webu jsme velice spokojení a nové logo už nám mnoho zákazníků pochválilo. Pokud hledáte rychlou, profesionální pomoc s lidským přístupem a perfektní domluvou, můžeme Veroniku jen doporučit.

Lenka Fouňová
majitelka Interde

Veronika to s tvorbou mého webu neměla tak úplně jednoduché. Jako copywriterka se v oboru trochu orientuju, měla jsem proto poměrně jasnou představu a do všeho strkala nos:-) Výsledek je ale ještě lepší, než jsem si představovala. Veronika webu dala krásný minimalistický design a splnila mi do detailu úplně všechna přání. Mám tak profesionální web, který mě perfektně vystihuje a reprezentuje a získávám na něj skvělé reakce. A co víc, naše spolupráce byla moc příjemná, komunikace rychlá a vše bylo dokončeno ještě dříve, než jsme se původně domluvily. Proto ještě jednou děkuji i touto formou a s čistým svědomím doporučuji dále.

Veronika Maleňáková
copywriterka

S Veronikou se nám skvěle pracovalo, přicházela sama se svými vlastními nápady a zároveň dokázala splnit naše požadavky. I následná spolupráce byla vždy profesionální a naše zadání bylo téměř obratem zrealizováno. Veroniku můžeme jen a jen doporučit!

Klára Urushadze
zástupkyně MŠ a ZŠ Radonice

Veronika mi udělala krásné stránky přesně podle mých představ a navrhla perfektní logo. Spolupráce i komunikace byla rychlá a skvělá. Stránky šlapou parádně a mám z nich obrovskou radost. Veroniku mohu doporučit všemi deseti.

Gabriela Bosáková
vizážistka

Veroniku jsem si vyhledala na internetu, protože mi je blízká nejen lokalitou, ale hlavně mě zaujala její prezentace. V tu chvíli mi moje intuice, která mě málokdy zklame, řekla, že tato žena bude ta pravá pro tvorbu mých stránek. Předala jsem ji svoji představu a obsah a těšila se na první návrh. Ve chvíli, kdy jsem ho poprvé viděla, jsem se do něj zamilovala. Veronika to pojala přesně podle mého vkusu. V kombinaci s jejím know how jsem z výsledku nadšená a ohlasy z okolí jsou jen pozitivní. Tímto jí děkuji za profesionalitu, skvělou spolupráci a příjemné jednání. Vřele můžu doporučit dál.

Jana Trsková
masérka Relax Time Masáže

Upřímně, před cca 2 roky bych jen stěží dovedl vysvětlit, co to vlastně ten marketing je a prezentovat se skrze webové stránky jsem rezolutně odmítal. A proč mi to nic neříkalo, nezajímal jsem se o to? Připadalo mi to zbytečné. Zájem o ubytování vždy víceméně byl a ten kdo zavolal, ubytoval jsem ho. Pak jsem poznal Veroniku. Nabídla mi promluvit si o mém podnikání u kávy. Souhlasil jsem a musím přiznat, že mě velmi mile překvapil její úhel pohledu. Uvědomil jsem si, jaké věci jsem za ta předchozí léta opomíjel, přehlížel, vlastně nevyužíval. Domluvili jsme se na marketingových konzultacích, tvorbě loga a tvorbě webových stránek, jednoduchých, přehledných, transparentních. A dnes? Poptávka výrazně převyšuje nabídku. Ano, řeknete, ubytovnu měl plně obsazenou i před tím, ale benefit pro mě - mám možnost většího výběru, protože vybraní slušní lidé jsou klíčovým faktorem v tomto sektoru. Veroniko, děkuji a těším se na další spolupráci!

Pavel Formánek
majitel ubytovny Hořovice

S Veronikou v oblasti marketingu naše společnost spolupracuje již delší dobu. Charakteristickým rysem této dlouhodobé spolupráce je zejména Veroničin aktivní osobní přístup k zákazníkovi, nasazení, spolehlivost, pružnost reakce na případné změny a profesionalita. S ohledem na její dlouhodobé zkušenosti a odvedenou práci, spolupráci s Veronikou vřele doporučuji.

Bc. Lenka Psohlavcová
jednatelka Cred-Inkaso

Veronika je člověk plný nápadů a pozitivní energie. S veselým přístupem zvládla s přehledem i náročné úlohy. Je všestranná, má ráda nové věci a výzvy. Když potřebujete poradit v oblasti reklamy a marketingu, je to ta správná osoba!

Gabriela Dlhopolčeková
brand manager Bayer Health Care

Veroniku jsme si vybrali, když jsme chtěli lépe využít komunikace s našimi obchodními partnery. Výsledky přišly rychle. Veronika přichází s funkčními řešeními, dokáže se zaměřit na splnění cílů a co je asi nejdůležitější - práce ji baví.

Bibiana Štěpániková
online marketing manager Pluska SK