Doporučení z první ruky

Veronika Hrušková — tvůrkyně značek, webů a 3D vizualizací s přesahem do marketingu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Spolupráce s Veronikou byla radost. Jsem extrémně náročná a všechny vizuály jsem si roky dělala sama, proto mě obrovsky potěšilo, když mě do celého procesu výběru loga, moodboardu a celkového designu značky pustila a mohly jsme to vytvářet spolu. Bylo moc příjemné, že paní Veronika je profesionál, který zná své časové možnosti a když řekne, že něco bude ve slíbený čas, tak se tak i stane. Před samotným začátkem spolupráce mi také poslala velmi zajímavý dotazník, který mě provedl celou přípravou jednotlivých kroků naší cesty a taky mi dovolil zapřemýšlet nad jednotlivými barvami i z toho úhlu, co znamenají a přináší za pocity. Jsem ráda, že Veronika zvládla mou rychlou komunikaci, zapracovala všechny mé návrhy i připomínky skvěle a tak mám logo, které opravdu přichází skrze mě a to je krásný pocit. Děkuji velmi za spolupráci. Až budu vědět, co budeme dělat příště, zase se ozvu.

Barbara Šušková
Barbara učí meditační techniky zároveň je majitelkou eshopu s ozdravnými kameny
barbarasuskova.cz info@barbarasuskova.cz

Veronika to s tvorbou mého webu neměla tak úplně jednoduché. Jako copywriterka se v oboru trochu orientuju, měla jsem proto poměrně jasnou představu a do všeho strkala nos:-) Výsledek je ale ještě lepší, než jsem si představovala. Veronika webu dala krásný minimalistický design a splnila mi do detailu úplně všechna přání. Mám tak profesionální web, který mě perfektně vystihuje a reprezentuje a získávám na něj skvělé reakce. A co víc, naše spolupráce byla moc příjemná, komunikace rychlá a vše bylo dokončeno ještě dříve, než jsme se původně domluvily. Proto ještě jednou děkuji i touto formou a s čistým svědomím doporučuji dále.

Veronika Maleňáková
copywriterka
veronikamalenakova.cz veronika@malenakova.cz 777 189 698

S Veronikou se nám skvěle pracovalo, přicházela sama se svými vlastními nápady a zároveň dokázala splnit naše požadavky. I následná spolupráce byla vždy profesionální a naše zadání bylo téměř obratem zrealizováno. Veroniku můžeme jen a jen doporučit!

Klára Urushadze
zástupkyně MŠ a ZŠ Radonice
www.skolaradonice.cz ujezecka@skolaradonice.cz 723 540 482

Veronika mi udělala krásné stránky přesně podle mých představ a navrhla perfektní logo. Spolupráce i komunikace byla rychlá a skvělá. Stránky šlapou parádně a mám z nich obrovskou radost. Veroniku mohu doporučit všemi deseti.

Gabriela Bosáková
vizážistka
vizazistka-gabrielabosakova.cz mua.bosakova@gmail.com

Veroniku jsem si vyhledala na internetu, protože mi je blízká nejen lokalitou, ale hlavně mě zaujala její prezentace. V tu chvíli mi moje intuice, která mě málokdy zklame, řekla, že tato žena bude ta pravá pro tvorbu mých stránek. Předala jsem ji svoji představu a obsah a těšila se na první návrh. Ve chvíli, kdy jsem ho poprvé viděla, jsem se do něj zamilovala. Veronika to pojala přesně podle mého vkusu. V kombinaci s jejím know how jsem z výsledku nadšená a ohlasy z okolí jsou jen pozitivní. Tímto jí děkuji za profesionalitu, skvělou spolupráci a příjemné jednání. Vřele můžu doporučit dál.

Jana Trsková
masérka Relax Time Masáže
relaxtimemasaze.cz relaxtimemasaze@gmail.com 731 309 912

S Veronikou v oblasti marketingu naše společnost spolupracuje již delší dobu. Charakteristickým rysem této dlouhodobé spolupráce je zejména Veroničin aktivní osobní přístup k zákazníkovi, nasazení, spolehlivost, pružnost reakce na případné změny a profesionalita. S ohledem na její dlouhodobé zkušenosti a odvedenou práci, spolupráci s Veronikou vřele doporučuji.

Bc. Lenka Psohlavcová
jednatelka Cred-Inkaso
cred-inkaso.cz psohlavcova@cred-inkaso.cz 723 862 186

Veronika je člověk plný nápadů a pozitivní energie. S veselým přístupem zvládla s přehledem i náročné úlohy. Je všestranná, má ráda nové věci a výzvy. Když potřebujete poradit v oblasti reklamy a marketingu, je to ta správná osoba!

Gabriela Dlhopolčeková
brand manager Bayer Health Care

Naše spolupráce s paní Hruškovou byla vždy na výborné úrovni a v přátelském duchu. Naše přání a objednávky řešila vždy včas, s nápadem a v rozsahu, nabízeném velkými konkurenty v tomto oboru.

Dagmar Svobodová
brand manager Česká pošta

Před několika málo lety mi Veronika vytvořila webové stránky pro projekt ubytovani-horovice.cz. Vzpomínám si, že poslední slova mojí recenze byla: „… a těším se na další spolupráci…“ S příchodem nové myšlenky - tedy vytvořit prostředí, ve kterém by se potkávali lidé, kteří si chtějí příležitostně přivydělat, jsem zvažoval, na koho se obrátit s realizací, protože v té době jsem věděl jen co chci, jak by to mělo fungovat a zhruba jak vypadat - nic víc. Vzhledem k předešlé, více než pozitivní zkušenosti, bylo oslovit Veroniku, jasnou volbou. Již během prvních konzultací jsme si začali ujasňovat věci od základní struktury po poslední detaily. Nedělala jen web podle mého zadání, kladenými otázkami a vlastními nápady mě vedla k zamyšlení, zda právě tato varianta je ta nejlepší, co vylepšit, co zjednodušit. Nebyla to práce, byla to spolupráce, velmi příjemná. Výsledkem je funkční, přehledný, designově sladěný portál. Veronika je mimořádně kreativní, logicky uvažující profesionál s celkovým přehledem. Za mě naprostá spokojenost. A co dodat? Těším se na další spolupráci :-)

Pavel Formánek
zakladatel portálu melouch.online
melouch.online info@melouch.online 702 156 833

Spolupráce s Veronikou byla vždy moc příjemná a její nápady svěží a přínosné. Naše spolupráce proběhla vždy bez nejmenšího zádrhele a tak mohu její služby vřele a rád doporučit dalším klientům.

Ivan Trachta
marketing manger
www.melitta.cz