Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Vít Lopatovský > Ukázky práce > Rekonstrukce fasády panelového domu v Liberci

Rekonstrukce fasády panelového domu v Liberci

Hmota objektu je členěna pomocí odstínu šedé na tmavý „podstavec“ a čtyři vysoké kvádry. Na světlých kvádrech je použit barevný vzor ve formě tapety pro okořenění.

Zobrazuji položku č. 16 z celkem 44 položek v této galerii:

Rekonstrukce fasády panelového domu v Liberci
« Předcházející Výkres a návrh fasády panelového domu v Liberci  (zobrazit v plné velikosti)Fasáda panelového domu v Liberci | rekonstrukce  (zobrazit v plné velikosti)Rekonstrukce fasády panelového domu v Liberci  (náhled aktuálně zobrazené položky)Fasáda panelového domu v Liberci po rekonstrukci  (zobrazit v plné velikosti)Fasáda panelového domu v Liberci a noční osvětlení  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. arch. Vít Lopatovský

Ing. arch. Vít Lopatovský

architekt a interiérový designér — Architektonické a projekční práce novostaveb i rekonstrukcí, návrhy interiérů, architektonické a designové poradenství, autorský dozor nad realizací projektu, vizualizace a 3D modelování, zákresy do fotografie. Vzdělání, praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 606 719 859 ~ Email: vit.lopatovsky@gmail.com ~ Web: vitlopatovsky.cz
Místo: Liberec ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. arch. Vít Lopatovský Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS