Doporučení z první ruky

Vítek Pliska — vývojář webových aplikací, projektový manažer, konzultant a zakladatel vývojářské agentury Creatiweb


Zobrazuji všech 10 doporučení

Když jsem chystal nový projekt, chtěl jsem vyzkoušet něco jiného, než v čem běžně pracuji (PHP). Potřeboval jsem se posunout dále. Po rozhodnutí, že projekt bude stát na Pythonu a Djangu jsem podle referencí sháněl schopného mentora. S Vítkem jsme si od začátku sedli, měl trpělivost s mým neustálým vnášením péhápkových zvyklostí do Pythonu, rychlost výuky byla vždy podle momentální potřeby, abychom se zbytečně nezdržovali, ale abych zároveň stíhal. Je to profík, jím vymyšlená řešení problémů jsou neskutečně elegantní. Jsem rád, že jsem měl možnost s ním pracovat!

Martin Pšenička
PHP/Python programátor na volné noze
poeg.cz

Na spolupráci s Vítkem si vážím jeho profesionálního přístupu k projektům, rozhledu a schopnosti myšlení nad rámec zadání. Zásadně pomohl snížit entropii našeho vývoje, nastavil efektivnější plánování a řízení projektů a zasadil se o nasazení nových technologií do našich aplikací, ze kterých dlouhodobě těžíme.

Tomáš Berger
CEO IMPER CZ, s.r.o.
imper.cz tomas.berger@imper.cz

S Vítkem jsem spolupracoval a stále spolupracuji na rozvoji portálu pro zákazníky společnosti Sodexo. Odevzdaná práce je na vysoké úrovni, stejně tak komunikace a dodání v termínu podle dohody. Mám jen slova chvály, i z odborného hlediska. A celé se mi to nepíše úplně snadno, neboť Vítek a já jsme ryby ze stejného rybníka :)

Ing. Vladimír Macek
všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant
macek.sandbox.cz macek@sandbox.cz 608 978 164

S panem Vítězslavem Pliskou jsem spolupracovala na vývoji mého eshopu Livien 2 roky (do konce dubna 2014). Za celou tu dobu mi byl nápomocný v mnoha směrech – od vývoje webu a jeho správy, přes SEO, Heureku.cz až po reporty Google Analytics aj. Byl nejen dobrým konzultantem, ale sám pak veškeré úkony i realizoval. Vážím si jeho profesionálního a zároveň lidského přístupu.

Ester Štarmanová
spolumajitelka eshopu
www.livien-kabelky.cz nyotaest@yahoo.com

Vítek je velmi zkušený programátor s širokou znalostí technologií a programovacích jazyků. Vždy vytváří inteligentní a technicky jednoduchá řešení, která ušetří spoustu času a přináší požadovaný výsledek. Protože chce být hrdý na svou práci, dosahuje velmi kvalitních výsledků. Stále pracuje na své osobnosti, studuje a zavádí nové přístupy. Je také výborný manažer, který motivuje své podřízené. Vítka mohu doporučit pro jakýkoliv druh spolupráce.

Tomáš Žlůva
New Media Director ve společnosti Sanoma Media Praha
cz.linkedin.com/pub/tomas-zluva/14/86/32

Vítkův cit pro technické řešení v kombinaci s jeho soft-skills z něj dělá skvělého teamleadera, se kterým je radost spolupracovat. Díky jeho širokému rozhledu dokáže zvolit a navrhnout vhodné future-proof řešení. Pomocí jeho brilantních analytických schopností a moderních vývojových metodik je schopen poskytnout to, co je nejdůležitější: spolehlivé řešení ve stanoveném termínu.

Jiří Suchan
programátor, Centrum Holdings; Sanoma Media

Vítek je vývojář s velice širokou škálou dovedností a obrovskou kreativitou. Vždycky mě udivoval, jak dokáže současně vést tým, dělat značnou část vývojové práce, vytvořit dokonalé UI i pracovat na svých vedlejších projektech, a to vše se stejnou péčí. Jako manažer a plánovač má odvážné vize při reálných časových odhadech. Je to prvotřídní profesionál.

Oldřich Kruza
kodér, Centrum Holdings

Má zkušenost s Vítkem je velice dobrá. Všechny projekty byly na profesionální úrovni.

Michal Petlan
farnam.cz petlan@farnam.cz

Vítek Pliska má hlubokou znalost svého oboru a je vždy ochotný pomoci druhým, když ho požádají o radu. Mohu jej doporučit jako dobrého kolegu i vedoucího týmu.

Denisa Lorencová
kodérka, Centrum Holdings

Vítek je kvalitní vývojář a team leader s velmi dobrým citem pro potřeby bussiness developmentu. Prokázal své kvality nejen jako vývojář, ale také jako architekt jednoho z našich stěžejních CMS systémů, a byl dlouhodobě schopen rozvíjet a udržovat svěřené aplikace na vysoké technické úrovni.

Štěpán Burda
CTO, Centrum Holdings