Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Vláďa Novotný

Bc. Vláďa Novotný alias Ladzo

webdesignér a PHP programátor

Bc. Vláďa Novotný

Nabízím webdesign neboli webové stránky a multimediální firemní prezentace na míru, včetně programování internetových aplikací v PHP MySQL. Specializuji se především na drobné živnostníky, malé až střední firmy, ale jsem spolehlivým dodavatelem i pro větší projekty.

Mám pokročilé znalosti www technologií potřebných pro vývoj kvalitních a přístupných webů (tj. HTML, PHP/MySQL, CSS apod.), jsem otevřený oboustranně výhodným dohodám, jednám poctivě a rychle.

Reference:

Gymnázium SŠG OstravaCestovatelský portál iTRAS / To nej z české krajinyDipl. Psych. Lucie Bouzková - semináře osobního rozvojeNarwall - pronájem reklamních plochMornaradnici - volební stránky
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Vláďa Novotný
Mňukova 3022/24
Ostrava-Zábřeh
700 30
Mobil:737 933 886
Email:novotny@ladzo.cz
Web:www.Ladzo.cz
www.web.navolnenoze.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype Ladzo_cz
Účet:670100 – 2207754060 / 6210 (mBank)
:76041611 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
S Vláďou Novotným spolupracuji již několik let. Je stálým členem projektového týmu portálu Na volné noze a často přispívá do diskuse o nových funkcích, které připravujeme. Jeho myšlení je přímočaré a přínos nedocenitelný tím, že rád otevírá nové pohledy. I jako konzultant se s Vláďou setkávám při vývoji nových www projektů. Zvítězil v několika výběrových řízeních na dodavatele webu, u nichž jsem byl přítomen jako odborný dozor. Klienti byli z jeho práce a přístupu vždy nadšeni. Vláďa je totiž srdcař. Pracuje s obrovským nasazením a zaujetím, což je pak na výsledku pochopitelně znát. Navíc se velmi dobře orientuje v problematice tvorby moderního webu a umí pracovat s dokumentací informační architektury, takže ani jako technický dozor nemám s jeho weby moc práce. Vláďa Novotný je 100% důvěryhodný, schopný webdesignér a jeho služby mohu na základě vlastních zkušeností jedině doporučit.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS