Bc. Vláďa Novotný alias Ladzo

webdesignér a PHP programátor

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Nabízím webdesign neboli webové stránky a multimediální firemní prezentace na míru, včetně programování internetových aplikací v PHP MySQL. Specializuji se především na drobné živnostníky, malé až střední firmy, ale jsem spolehlivým dodavatelem i pro větší projekty.

Mám pokročilé znalosti www technologií potřebných pro vývoj kvalitních a přístupných webů (tj. HTML, PHP/MySQL, CSS apod.), jsem otevřený oboustranně výhodným dohodám, jednám poctivě a rychle.

Bc. Vláďa Novotný

Kontakty

Bc. Vláďa Novotný
Mňukova 3022/24
Ostrava-Zábřeh
700 30
Mobil:737 933 886
Email:novotny@ladzo.cz
Web:www.Ladzo.cz
www.web.navolnenoze.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Ladzo_cz
Účet:670100 – 2207754060/6210 (mBank)
IČ:76041611 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Vláďa Novotný vyhrál výběrové řízení na programátora našeho cestovatelského portálu iTRAS. Hledali jsme schopného, pečlivého, ale zároveň extrémně spolehlivého člověka, který se rovněž nebrání dlouhodobé spolupráci. Nejenže jsme tohle všechno s Vláďou získali, ale Vláďa nás navíc překvapil i svým zaujetím pro věc a vlastní iniciativou. Nad rámec svých povinností mi často volal a předkládal mi různé návrhy na vylepšení a informoval mě o zjištěných nedostatcích. Pokud si Vláďa s něčím nevěděl rady, sám vyhledal odbornou pomoc a vzniklý problém obratem řešil. Na moje požadavky vždy reaguje bezodkladně, a to i o víkendech ve večerních hodinách. Vláďa je pro náš tým nepostradatelný a spolupracovat s ním je pro mě radost :-)

Luboš Moravec
Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec