Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Vláďa Novotný

Bc. Vláďa Novotný alias Ladzo

webdesignér a PHP programátor

Bc. Vláďa Novotný

Nabízím webdesign neboli webové stránky a multimediální firemní prezentace na míru, včetně programování internetových aplikací v PHP MySQL. Specializuji se především na drobné živnostníky, malé až střední firmy, ale jsem spolehlivým dodavatelem i pro větší projekty.

Mám pokročilé znalosti www technologií potřebných pro vývoj kvalitních a přístupných webů (tj. HTML, PHP/MySQL, CSS apod.), jsem otevřený oboustranně výhodným dohodám, jednám poctivě a rychle.

Reference:

Gymnázium SŠG OstravaCestovatelský portál iTRAS / To nej z české krajinyDipl. Psych. Lucie Bouzková - semináře osobního rozvojeNarwall - pronájem reklamních plochMornaradnici - volební stránky
Zobrazit všech 19 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Vláďa Novotný
Mňukova 3022/24
Ostrava-Zábřeh
700 30
Mobil:737 933 886
Email:novotny@ladzo.cz
Web:www.Ladzo.cz
www.web.navolnenoze.cz
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype Ladzo_cz
Účet:670100 – 2207754060 / 6210 (mBank)
:76041611 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Dominika Špačková
S Vláďou spolupracuji více než rok na rozvoji svých webových stránek. S jeho prací jsem maximálně spokojená — je vždy velmi dobře odvedená, rychlá a při tom neuvěřitelně precizní. Vláďa si umí vyhrát s detaily a všechno dotáhne k dokonalosti. Přesto je hodně přizpůsobivý a ochotný hledat řešení pro věci, které se zdánlivě mohou zdát neuskutečnitelné. Také mě velmi potěšil, tím, jak rychle reaguje na jakékoli požadavky, dodělávky a drobné úpravy. Spolupráce s Vláďou je pro mě potěšením a těším se na další projekty, které máme v plánu.
byznys konzultantka pro efektivní podnikání

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS