Doporučení z první ruky

Bc. Vláďa Novotný alias Ladzo — webdesignér a PHP programátor


Zobrazuji všech 6 doporučení

Ing. Mira Vlach

Vláďa Novotný realizoval podle mého zadání už dva weby (AJ-Ostrava.cz a provizorní rychlou verzi webu Banka-projektu.cz) a se spoluprací jsem velmi spokojený. Vždy se snažil vyjít vstříc časovým i finančním omezením a pomoci najít nejvhodnější řešení. Nejvíce oceňuji jeho snahu dodat technicky i uživatelsky bezchybné stránky a vyřešit i detaily, které by mnoho jiných tvůrců nechalo být. Ve spolupráci s grafikem a copywriterem je určitě schopný dodat výborné weby, a to i mnohem složitější než ty, na kterých jsme dosud spolupracovali.

Ing. Mira Vlach
projektový manažer, trenér a konzultant
Dominika Špačková

S Vláďou spolupracuji více než rok na rozvoji svých webových stránek. S jeho prací jsem maximálně spokojená — je vždy velmi dobře odvedená, rychlá a při tom neuvěřitelně precizní. Vláďa si umí vyhrát s detaily a všechno dotáhne k dokonalosti. Přesto je hodně přizpůsobivý a ochotný hledat řešení pro věci, které se zdánlivě mohou zdát neuskutečnitelné. Také mě velmi potěšil, tím, jak rychle reaguje na jakékoli požadavky, dodělávky a drobné úpravy. Spolupráce s Vláďou je pro mě potěšením a těším se na další projekty, které máme v plánu.

Dominika Špačková
byznys konzultantka pro efektivní podnikání
Luboš Moravec

Vláďa Novotný vyhrál výběrové řízení na programátora našeho cestovatelského portálu iTRAS. Hledali jsme schopného, pečlivého, ale zároveň extrémně spolehlivého člověka, který se rovněž nebrání dlouhodobé spolupráci. Nejenže jsme tohle všechno s Vláďou získali, ale Vláďa nás navíc překvapil i svým zaujetím pro věc a vlastní iniciativou. Nad rámec svých povinností mi často volal a předkládal mi různé návrhy na vylepšení a informoval mě o zjištěných nedostatcích. Pokud si Vláďa s něčím nevěděl rady, sám vyhledal odbornou pomoc a vzniklý problém obratem řešil. Na moje požadavky vždy reaguje bezodkladně, a to i o víkendech ve večerních hodinách. Vláďa je pro náš tým nepostradatelný a spolupracovat s ním je pro mě radost :-)

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Robert Vlach

S Vláďou Novotným spolupracuji již několik let. Je stálým členem projektového týmu portálu Na volné noze a často přispívá do diskuse o nových funkcích, které připravujeme. Jeho myšlení je přímočaré a přínos nedocenitelný tím, že rád otevírá nové pohledy. I jako konzultant se s Vláďou setkávám při vývoji nových www projektů. Zvítězil v několika výběrových řízeních na dodavatele webu, u nichž jsem byl přítomen jako odborný dozor. Klienti byli z jeho práce a přístupu vždy nadšeni. Vláďa je totiž srdcař. Pracuje s obrovským nasazením a zaujetím, což je pak na výsledku pochopitelně znát. Navíc se velmi dobře orientuje v problematice tvorby moderního webu a umí pracovat s dokumentací informační architektury, takže ani jako technický dozor nemám s jeho weby moc práce. Vláďa Novotný je 100% důvěryhodný, schopný webdesignér a jeho služby mohu na základě vlastních zkušeností jedině doporučit.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Pracovitost, profesionalita, kreativita, empatie, vstřícnost, ohleduplnost, hledání, nacházení, osobní nasazení, podpora, ale i rozhodnost a ráznost. Navíc schopnost rozumět náctiletým, zaujmout rodiče i širokou veřejnost a pochopit učitele. Takový by měl být tvůrce školních stránek víceletého gymnázia. Že to nejde? Ale ano. To všechno Vláďa dokázal. Děkujeme, vážíme si jeho přístupu a věříme, že naše spolupráce bude pokračovat ještě hodně dlouho.

Mgr. Romana Havránková
romana.havrankova@gmail.com 606 641 947

Vláďa má s webovým designem bohaté zkušenosti, je nesmírně důkladný a proslulý svou pracovitostí. Mohu se za něj rozhodně zaručit.

Ing. Aleš Drobek
překladatel anglického jazyka
blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ales-drob… ales.drobek@gmail.com 732 220 898