Vladislava Nováková

mediátorka, koučka a interim manažerka

Status: k vašim službám Působnost: online i osobně celá ČR

Pomáhám svým klientům, jednotlivcům i společnostem řešit jejich konfliktní situace a nacházet tak cestu ke společné komunikaci a vzájemnému porozumění. Na rozdíl od soudních řízení jsou mé mediátorské služby efektivnější, rychlejší, diskrétnější, finančně méně náročné a nabízí konstruktivní řešení přijatelné pro obě strany. Další informace o mé práci mediátora najdete na mých webových stránkách.

  • Rodinná mediace – Urovnávám a řeším konflikty mezi partnery a pečuji o psychickou pohodu v krizových situacích celých rodin včetně dětí.
  • Firemní mediace – Pomáhám jednotlivcům a skupinám, zaměstnancům i firmám, ujasnit si priority a nalézt rovnováhu v osobních a pracovních vztazích. Společně nalézáme koncenzus a zlepšujeme tak celkovou kulturu i atmosféru ve společnosti.
  • Koučink – Najdeme společně individuální řešení pro vás či pro celou skupinu v oblasti, kterou si sami zvolíte. Je to porozumění sám sobě, své roli ve společnosti, hledání svého místa a nastavení individuálních či společných cílů jak v osobním, tak i v profesním životě.
  • Interim management – Svým dočasným působením přímo ve firmě zmapuji procesy, vztahy na pracovišti a pomohu ke zlepšení firemní kultury a atmosféry ve společnosti. Předejdeme tak i syndromu vyhoření zaměstnanců ve vaší společnosti.

Působila jsem jako vedoucí ekonomického oddělení, HR manažerka i prokuristka. Mám bohaté osobní zkušenosti jak z malé, tak i ze střední výrobní společnosti. V rámci vzdělávání jsem absolvovala Sociálně právní akademii, Akademii pro personální manažery a neustále se vzdělávám na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Také jsem úspěšně dokončila akreditovaný kurz MPSV ČR Transformační psychologie a v Pelhřimově vedu psychoterapeutickou poradnu.

💚 Zkuste spor vyřešit v dobrém. Váš život za to stojí.

Ceník

  • Individuální konzultace – 60 minut / 700 Kč
  • Rodinná či skupinová konzultace – 60 minut / 700 Kč
  • Mediace – 60 minut / 1.000 Kč
  • Online konzultace – přes Google Meet, Skype, Whatsapp, 60 minut / 700 Kč

Po domluvě jsou možné konzultace po 17. hodině nebo o víkendu.

Vladislava Nováková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Vladislava Nováková
Severní 130
Dolní Kralovice (Středočeský kraj)
257 68
Mobil:602 547 677
Email:novakovavladislava@gmail.com
Web:rodinnamediace.cz
Facebook:rodinnamediace
Účet:8724785006/2700 (UniCredit Bank)
IČ:71366725

Doporučení
z první ruky

Paní Vlaďka mi pomáhá v oblasti psychoterapie již nějakou dobu, sedly jsme si hned napoprvé (a to mi jen tak někdo nesedne), ví, kam a jak nasměrovat, řekne, jak věci jsou, žádné mazání medu kolem úst, je to profík, příjemná. Vřele doporučuji ♥️.

Michaela R.