Doporučení z první ruky

Vladislava Nováková — mediátorka, koučka a interim manažerka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Paní Nováková mi velmi pomohla při několika sezeních psychoterapie. Moc se mi ulevilo a vylezla jsem z jakého si „kouta“. Když se vyskytne nějaké nové trápení, už vím na koho se obrátit, rozhodně na paní Vlaďku! Naprostá spokojenost, příjemné a profesionální jednání. Mohu jedině doporučit!

Bc. Michaela Greplová

Nejlepší psychoterapeut, jaký existuje :) Po prvním sezení budete mít pocit, že jste udělali dobře a přišli k paní Vlaďce. Děkuji za vše, co jste pro mě udělala a za to, že jste mi pomohla :)

Michaela P.
manažer zdravotnického zařízení

K paní doktorce jsem chodila sice krátce, ale moc mi pomohla nasměrovat se tím správným směrem. Vystřídala jsem už několik terapeutů a ještě nikdo mi takhle nesedl. Doopravdy člověk na správném místě. Žádné omáčky kolem, žádné úvahy a domněnky o situaci, vždy pořádně vyslechla a zároveň věděla, kam směřovat konverzaci, abychom se dostaly, kam jsme potřebovaly. Vždy když někdo potřebuje, tak doporučuji už jedině paní Novákovou a věřím, že pokud budu někdy ještě potřebovat, opět se na ni obrátím i já sama.

Nikol Šebestová

Paní Vlaďku můžu vřele doporučit všem, kteří se ve svém životě ocitli na rozcestí, něco je trápí nebo už delší dobu stojí na místě a potřebuji v životě nasměrovat a ukázat novou cestu. Sama jsem absolvovala několik sezení a já moc děkuji za její nadhled, nasměrování, empatický a především profesionální přístup.

Lenka Svobodová, DiS.

Paní Vlaďka mi pomáhá v oblasti psychoterapie již nějakou dobu, sedly jsme si hned napoprvé (a to mi jen tak někdo nesedne), ví, kam a jak nasměrovat, řekne, jak věci jsou, žádné mazání medu kolem úst, je to profík, příjemná. Vřele doporučuji ♥️.

Michaela R.

Vlaďku znám osobně, studovaly jsme spolu, a tak jsem měla tu možnost poznat ji blíže nejen při studiu, ale i osobně. Není mnoho tak komplexně skvělých lidí, jako je ona. Při své práci dodržuje profesionální, ale přitom i osobní přístup a je velice empatická. Její služby můžu jen doporučit, mám k ní naprostou důvěru.

Ľubica Mikulášová
lmikulasova@volny.cz 606 642 416