Mgr. Vlaďka Beáta Rášová

životní terapeutka, koučka a poradkyně

Status: k vašim službám Působnost: online/telefonicky celá ČR, osobně Olomouc a okolí

Jako koučka a „terapeutka života“ pomáhám lidem řešit jejich problémy a výzvy v osobní, vztahové, pracovní i fyzické rovině. Nabízím individuální, párové i regresní terapie, které mohou probíhat osobně, online nebo telefonicky. Společně nalézáme cesty, jak se vymanit ze slepých uliček strachů a obav nebo jak se zbavit bloků, které brzdí rozvoj našeho potenciálu.

Krom 10+ let praxe a univerzitního vzdělání v oboru stavím své služby na odbornosti, respektu, diskrétním přístupu a důrazu na praktický výsledek při řešení problému. Čerpám rovněž z osobní zkušenosti s vážnou nemocí, jejíž překonání mi ukázalo nový směr v životě a sílu mysli.

O terapii a osobním rozvoji pravidelně přednáším, píšu blog, organizuji networkingy apod.

Vystudovala jsem dva vysokoškolské obory se zaměřením na učitelství, psychologii a speciální pedagogiku. Mnoho let jsem pracovala jako ředitelka a majitelka mateřské školky, než jsem se vydala na dráhu koučky a terapeutky. Absolvovala jsem řadu školení a kurzů, jejichž výčet, včetně certifikátů, najdete na mých stránkách.

Své služby poskytuji online a telefonicky neomezeně po celém Česku. Ráda se s vámi setkám také osobně, a to v Olomouci nebo Velké Bystřici, kde žiju. Vstupní, seznamovací setkání nabízím zájemcům zdarma.

Podrobnější informace o mých službách, zkušenostech, vzdělání, ceník či doporučení klientů uvádím na svém webu vladimirarasova.cz.

Přehled nabízených služeb:

  • Individuální terapie – Osobní péče zaměřená na konkrétní potíže a témata klienta s individuálně přizpůsobenou délkou, hloubkou a intenzitou.
  • Párová terapie – Specializovaná sezení určená partnerům, sourozencům, rodičům s dětmi atd. a zaměřená na aktuální i hlubší potíže či překážky ve vašem vztahu.
  • Regresní terapie – Metoda založená na postupném odhalování a zpracovávání traumatických či nepříjemných zážitků a situací, které se v člověku hromadí v průběhu života. Probíhá osobně i online. Klient obdrží záznam v elektronické podobě.
  • Poradenství pro ředitele mateřských škol – Na základě mnohaleté praxe na pozici ředitelky školky poskytuji individuální podporu vedoucím školek při řešení typických problémů či konfliktů.
  • Energetická očista bytu, domu či kanceláře – Individuální online přednáška s praktickými tipy, jak si lépe uspořádat svůj interiér, na co se zaměřit při úklidu, čeho se vyvarovat + odpovědi na podněty a otázky klienta.
Mgr. Vlaďka Beáta Rášová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Vlaďka Beáta Rášová
Bří. Mikolášků 632
Velká Bystřice (Olomoucký kraj)
783 53
Mobil:704 100 963
Email:info@vladimirarasova.cz
Web:vladimirarasova.cz
Facebook:vladimirarasova.cz
Instagram:vladkarasova
Účet:4042220093/0800 (Česká spořitelna)
IČ:87808706

Doporučení
z první ruky

Paní Rášovou mohu vřele doporučit. Máme za sebou několik společných konzultací, které mi velmi pomohly jak po profesionální, tak osobní stránce. Jakožto vedoucí pracovník ve školství vnímám jako velmi důležité mít někoho, na koho se lze obrátit. Naše práce je krásná a smysluplná, ale zároveň v mnoho ohledech velmi náročná a vysilující. Obzvláště jako ředitel školy jste mnohdy osamoceným bojovníkem a musíte zvládat mnoho věcí. Vnímám tedy jako velmi úlevné moci řadu věcí a situací prodiskutovat s odborníkem, který má odstup, ale zároveň dostatek pochopení, porozumění, nehodnotí, nekritizuje, neodsuzuje, ale naopak pomáhá hledat cesty a způsoby, jak dosahovat stanovených cílů. Nedílnou součástí je i pomoc při pochopení toho, co se dělá neefektivně a zároveň oceňování a upevňování dobře fungujících mechanizmů. Pokud něčeho lituji, tak pouze toho, že jsem paní Rášovou nepotkala už dříve.

Anna Jourová

ředitelka MŠ Třebíč