Doporučení z první ruky

Mgr. Vlaďka Beáta Rášová — životní terapeutka, koučka a poradkyně


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Chci Vám z celého srdce poděkovat. Vaše sezení mě hodně pomáhají v těžkých životních chvílích. Začala jsem konečně myslet sama na sebe a nedávat vše jen druhým. Díky Vám vše zvládnu. Cítím se klidná a vyrovnaná. Konečně umím říkat ne a také se pochválit. Moc Vám za všechno děkuji. Těším se na další spolupráci. Přeji Vám hodně dalších úspěchů.

Jarka Pluhařová

Paní Rášovou mohu vřele doporučit. Máme za sebou několik společných konzultací, které mi velmi pomohly jak po profesionální, tak osobní stránce. Jakožto vedoucí pracovník ve školství vnímám jako velmi důležité mít někoho, na koho se lze obrátit. Naše práce je krásná a smysluplná, ale zároveň v mnoho ohledech velmi náročná a vysilující. Obzvláště jako ředitel školy jste mnohdy osamoceným bojovníkem a musíte zvládat mnoho věcí. Vnímám tedy jako velmi úlevné moci řadu věcí a situací prodiskutovat s odborníkem, který má odstup, ale zároveň dostatek pochopení, porozumění, nehodnotí, nekritizuje, neodsuzuje, ale naopak pomáhá hledat cesty a způsoby, jak dosahovat stanovených cílů. Nedílnou součástí je i pomoc při pochopení toho, co se dělá neefektivně a zároveň oceňování a upevňování dobře fungujících mechanizmů. Pokud něčeho lituji, tak pouze toho, že jsem paní Rášovou nepotkala už dříve.

Anna Jourová
ředitelka MŠ Třebíč

Chtěla bych moc poděkovat paní Vlaďce za nasměrování a pomoc. Již delší dobu mě trápily určité problémy a nedokázala jsem si s nimi sama poradit, ačkoliv se věnuji práci na sobě a svých blocích či traumatech již 12 let. Někdy je prostě potřeba pohled někoho zvenčí a pošťouchnutí tím správným směrem. Paní Vlaďka mne vyslechla a nasměrovala na cestu, která byla ta správná, za což jsem jí moc vděčná a děkuji jí :)

Pavla Chlupová Musilová
virtuální asistentka
www.pavlachlupova.cz