Doporučení z první ruky

Ing. BcA. Vojtěch Hurych — produktový, portrétní, reportážní a svatební fotograf


Zobrazuji všech 6 doporučení

Vojta je pro naše kávové a čajové značky skvělým fotografickým partnerem. Jeho neformální a přesto profesionální přístup k práci nás baví. S Vojtou fotíme minimálně jednou měsíčně už třetím rokem a jeho schopnost vnímat rozdílnost našich značek a jejich vizuální styl nám pomáhá v konzistentní prezentaci. Taky oceňujeme jeho vhled do aktuálních trendů ve fotografii, což věříme, zase baví naše zákazníky. Vojto, díky.

Hana Nováková
Marketing Manager, LEROS, s.r.o.

S Vojtou jsme spolupracovali na několika projektech, od kompletního nafocení profilových fotek našeho managementu přes svatby až po reportážní focení Plesu v Opeře – a to hned několik ročníků po sobě. Jako fotograf je vždy profesionální a diskrétní, neruší atmosféru a dokáže se velmi dobře naladit na lidi okolo sebe. Díky tomu jsou jeho fotografie plné emocí, zachycují zajímavé prchavé okamžiky a přitom mají nepopiratelnou fotografickou kvalitu. Vždy se snaží maximálně vyhovět zadání. Bonusem je pro nás vždy příjemná a rychlá spolupráce a flexibilita.

Zuzana Vincens
kreativní ředitelka, C&B GROUP a. s.

Mnohokrát děkujeme panu Hurychovi za krásná fota do našeho PLEAS kalendáře pro rok 2016. Velice oceňujeme jeho milé jednání, vysokou profesionalitu, samostatnost při práci a vhodný výběr modelů pro náš kalendář. To vše by se neobešlo bez jeho kreativity skloubené s naší představou. Výsledný kalendář zdobí zdi u našich dodavatelů, obchodních partnerů, ale také kanceláře v našem podniku a i u nás doma.

Ing. Květa Urbancová
technolog, Pleas a.s.

Vojta má neuvěřitelný cit pro zachycení okamžiku. Zatímco u mnoha jiných fotografů nadšeně listujete výsledky jejich práce, Vojtovo fotografie vám často doslova vezmou dech. Jeho snímky jsou originální, vtipné a empatické. Je úplně jedno, jestli jde o svatební focení, dokument nebo jakoukoliv jinou komerční zakázku. Vždycky mě zarazí, že profík jeho formátu je připraven fotit projekty holky jako jsem já. Díky za hromadu krásných okamžiků, na které díky Tobě můžu vzpomínat, Vojto.

Eliška Vyhnánková
lektorka a konzultantka sociálních médií
www.vyhnankova.cz eliska@vyhnankova.cz 737 937 170

Vojta je jeden z nejlepších fotografů, se kterými jsem kdy spolupracovala. Jeho profesionalita, kreativita, řemeslná zdatnost, spolehlivost, lidskost a vřelost jsou naprosto ojedinělým mixem dovedností, který je na trhu extrémně vzácný. A tak i přesto, že se nerada fotím, těším se na každé focení s Vojtou jak děcko na Vánoce.

Michelle Losekoot
www.losekoot.cz michelle@losekoot.cz 608 081 073

S Vojtou jsme se poprvé potkali na focení pro Ztracenné. Z mojí strany to byla profesní láska na první pohled. Nejraději bych proto Vojtu nedoporučovala, aby měl co nejvíce dostupných termínů pro naše focení 😂, ale nebudu soukromničit. Focení s ním je jako dobrá terapie. Nefotí, dokud přesně nepochopí, co má být výsledkem, proto před focením vždy vedeme rozhovor, během kterého si nastavíme a upřesníme očekávání. Miluju, když vidím, jak si dává záležet na každém detailu. Ujišťuje mě to, že jsem v těch nejlepších rukou a můžu se tak plně soustředit na moji práci, protože nemusím přemýšlet, jestli tu svoji, dělá fotograf. P.S. Psát doporučení na lidi, za které mohu dát ruce do ohně, je fakt hřejivý pocit.

Klientka Petruccya
zakladatelka a designérka Pura Vida