Vojtěch Bruk

webdesignér a tvůrce webových stránek

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Tvořím moderní webové stránky pomocí Bricks Builderu se snadným ovládáním, které plní svůj účel do posledního detailu. Nejprve společně identifikujeme cíle a potřeby vašeho projektu a stanovíme nejvhodnější formát online prezentace. Rychle a flexibilně připravím web, kde se uživatelé budou cítit jako doma, vybavený responzivním designem, jenž se vryje do paměti.

Jsem autor několika úspěšných webů pro podnikatele, malé a střední firmy i neziskové projekty, viz reference níže.

  • Agilní vývoj – Po úvodním setkání pomůžu stanovit cíle vašeho projektu a správně ho nasměrovat. V pravidelném kontaktu zůstávám během celého procesu vývoje webu i po jeho spuštění.
  • Intuitivní a cenově dostupné weby – Díky Bricks Builderu, nadstavbě WordPressu, vytvořím funkční stránky, kde se návštěvníci rychle zorientují a které se naučíte snadno obsluhovat a spravovat. To vše za příznivou cenu.
  • Web jako investice, nikoli položka nákladů – Mým cílem je tvořit weby, které posunou váš byznys o kus dál a které plně ladí s vaší corporate identity i marketingovou strategií. Nebojím se čelit výzvám a hledat nová, inovativní řešení pro specifické projekty.

Postarám se o vaše stránky od úvodní konzultace přes vývoj webu až po jeho dlouhodobou údržbu. Při práci čerpám inspiraci z nejlepších zahraničních i tuzemských zdrojů. Pomáhají mi také znalosti získané během VŠ studia psychologie, jež využívám při citlivém návrhu user-friendly prostředí webu a predikci chování uživatelů.

Vybrané reference a případové studie:

Vojtěch Bruk
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Vojtěch Bruk
Rybnická 477/92
Brno-střed
602 00
Mobil:607 091 378
Email:info@vojtechbruk.cz
Web:vojtechbruk.cz/tvorba-webovych-stra…
LinkedIn:vojtechbruk
Facebook:vojtechbrukweb
Pinterest:vojtechbrukweb
Medium:brukvojtech
WhatsApp:420607091378
Účet:670100 – 2216699825/6210 (mBank)
IBAN:CZ04 6210 6701 0022 1669 9825
IČ:08857326 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Vojtou mě baví. Je empatický, pozitivně naladěný a odhodlaný dotahovat věci do konce. I když ho někdy tlačím do pokročilejších funkcionalit, tak se vždycky kousne a najde cestu, jak to udělat. Vytváříme spolu už třetí web a výsledek mě vždycky mile překvapil. Díky za to!

Martin Skřivánek

copywriter, brandbuilder a mentor