Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vojtěch Bruk

Vojtěch Bruk

webdesignér a tvůrce webových stránek

Vojtěch Bruk
Vojtěch Bruk - logo

Tvořím moderní webové stránky v Elementor+ se snadným ovládáním, které plní svůj účel do posledního detailu. Nejprve společně identifikujeme cíle a potřeby vašeho projektu a stanovíme nejvhodnější formát on-line prezentace. Rychle a flexibilně připravím web, kde se uživatelé budou cítit jako doma, vybavený responzivním designem, jenž se vryje do paměti.

Jsem autor několika úspěšných webů pro podnikatele, malé a střední firmy i neziskové projekty, viz reference níže.

  • Agilní vývoj – po úvodním setkání pomůžu stanovit cíle vašeho projektu a správně ho nasměrovat. V pravidelném kontaktu zůstávám během celého procesu vývoje webu i po jeho spuštění.
  • Intuitivní a cenově dostupné weby – díky Elementor+, nadstavbě WordPressu, vytvořím funkční stránky, kde se návštěvníci rychle zorientují a které se naučíte snadno obsluhovat a spravovat. To vše za příznivou cenu.
  • Web jako investice, nikoli položka nákladů – mým cílem je tvořit weby, které posunou váš byznys o kus dál a které plně ladí s vaší corporate identity i marketingovou strategií. Nebojím se čelit výzvám a hledat nová, inovativní řešení pro specifické projekty.

Postarám se o vaše stránky od úvodní konzultace přes vývoj webu až po jeho dlouhodobou údržbu. Při práci čerpám inspiraci z nejlepších zahraničních i tuzemských zdrojů. Pomáhají mi také znalosti získané během VŠ studia psychologie, jež využívám při citlivém návrhu user-friendly prostředí webu a predikci chování uživatelů.

Ukázky práce:

Jana Bílá Fyzioterapie – celkový redesign a modernizace osobní online prezentaceKvanapo – návrh komplexního postupu, konzultace a úpravy, grafické zpracování, responzivitaUsmevdoschranky.cz – tvorba webových stránek pro neziskový projektWebdesign pro Virtuální kurzy

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference a případové studie:

  • Usmevdoschranky.cz – rychlá tvorba webových stránek pro neziskový projekt s cílem podpořit seniory v ústavní péči během pandemie koronaviru.
  • Jana Bílá Fyzioterapie – celkový redesign a modernizace osobní online prezentace.
  • MotivP – pohotově vytvořený portál pomohl vzdělávací agentuře naplno přejít na výuku on-line, a překonat tak korona-krizi. Práce zahrnovaly jak návrh nové struktury, tak zpracování grafiky i textového obsahu.
  • Kvanapo – průzkum odvětví, návrh komplexního postupu, otextování webu, četné konzultace a úpravy, grafické zpracování, responzivita.

Kontaktní informace

Vojtěch Bruk
Škroupova 1237
Staré Město (Zlínský kraj)
686 03
Mobil:607 091 378
Email:info@vojtechbruk.cz
Web:www.vojtechbruk.cz
Účet:670100 – 2216699825 / 6210 (mBank)
IBAN:CZ04 6210 6701 0022 1669 9825
:08857326 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Martin Skřivánek
Spolupráce s Vojtou mě baví. Je empatický, pozitivně naladěný a odhodlaný dotahovat věci do konce. I když ho někdy tlačím do pokročilejších funkcionalit, tak se vždycky kousne a najde cestu, jak to udělat. Vytváříme spolu už třetí web a výsledek mě vždycky mile překvapil. Díky za to!
copywriter, brandbuilder a mentor

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS