Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Vojtěch Bruk > Doporučení

Doporučení z první ruky

Vojtěch Bruk — webdesignér a tvůrce webových stránek

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Vojtěch Bruk:
Martin Skřivánek
Spolupráce s Vojtou mě baví. Je empatický, pozitivně naladěný a odhodlaný dotahovat věci do konce. I když ho někdy tlačím do pokročilejších funkcionalit, tak se vždycky kousne a najde cestu, jak to udělat. Vytváříme spolu už třetí web a výsledek mě vždycky mile překvapil. Díky za to!

Martin Skřivánek

copywriter, brandbuilder a mentor
Galaweb jsme využili při tvorbě webových stránek k projektu Úsměv do schránky. Kluci nám vycházeli maximálně vstříc, a to jak rychlostí tvorby stránek, tak plněním našich specifických požadavků. Ba co víc, tvůrčí přístup Galawebu posunul náš celý projekt ještě o kousek dál. Spolupráci s klukama tak můžeme pro jejich inovativní a akční práci jedině doporučit.

Vít Kratochvíl

Mise naděje
Vojta zpracoval dle našeho návrhu velice rychle přehledné stránky. Komunikace s ním je přehledná a flexibilní. Můžeme ho vřele doporučit.

Pavel Filip

Enter Zone
Vojta nám vytvořil plně responzivní web a to za dobrou cenu a 4 dny. Potřebovali jsme rychlé a kvalitní řešení a to jsme dostali. Navíc je web vytvořen na platformě WordPress, takže jsme si byli později schopni stránky v klidu sami upravit.

Martin Jelínek

marketingový ředitel agentury MotivP
virtualnikurzy.cz
Vypadl nám grafik a administrátor našeho webu Městského divadla v Prostějově, což s sebou přineslo řadu problémů: web nebyl aktualizovaný, zabezpečený, chybělo zálohování, výkon nebyl optimální…, proto jsem kontaktoval Vojtu. Vojtova reakce mě zaskočila. Po krátké konzultaci mi obratem natočil a poslal instruktážní video, podle kterého jsem část věcí dokázal sám ihned opravit, a které mi také zásadně usnadnilo komunikaci s naším hostingem a rozhodování, jak problémy dále řešit. Doposud jsem se nesetkal s tak ochotným a přátelským přístupem. Moc díky za pomoc s údržbou webu a určitě můžu doporučit :).

Jakub Krejčí

www.divadloprostejov.cz
Vojta mi pomáhá vyvinout moderní a responzivní web, kde budu moci nabízet své stylingové služby pro muže. Spolupráce nebyla vždy jednoduchá, protože Vojta měl po úvodních konzultacích poměrně konkrétní představu, jak by měl být web uspořádán, co by na něm mělo být, a co by měly jednotlivé texty sdělovat. Má představa o podobě webu, textů a celkové „atmosféry projektu“ se však často lišila. Jinými slovy, jelikož jde o web s mým jménem, tak jsem to chtěla více „podle sebe“. A i když mi se Vojta snažil vysvětlit svůj názor a upozornit mě na možná úskalí mých voleb, nakonec jsme vždy vymysleli kompromis, který vyhovoval nám oběma. Úkoly plnil v daných termínech a na naše hovory byl vždy připraven, proto mohu spolupráci s radostí doporučit.

Gertie Pabst

módní stylistka pro muže
www.gertiepabst.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS