Doporučení z první ruky

Vojtěch Bruk — webdesignér a tvůrce webových stránek


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 34 doporučení

Spolupráce s Vojtou mě baví. Je empatický, pozitivně naladěný a odhodlaný dotahovat věci do konce. I když ho někdy tlačím do pokročilejších funkcionalit, tak se vždycky kousne a najde cestu, jak to udělat. Vytváříme spolu už třetí web a výsledek mě vždycky mile překvapil. Díky za to!

Martin Skřivánek
copywriter, brandbuilder a mentor
martinskrivanek.cz copy.skrivanek@gmail.com 731 341 738
Tomáš Soukup

S Vojtěchem jsem spolupracoval na několika projektech pro společného klienta. Během krátké doby mu upravil šablonu na WordPressu tak, aby byla využitelná pro web nabízející velké množství kurzů a pracovala s pokročilou filtrací a s dynamickým obsahem. Velkou přidanou hodnotou je i jeho přesah do grafiky, kdy se do vkusu klienta trefí zpravidla na první dobrou. Vojtěcha vnímám jako profesionála na svém místě – na připomínky bleskově reagoval a vždy je obratem zapracoval. Rád jej doporučím i na další projekty.

Tomáš Soukup
copywriter a stratég webového obsahu

Vojtovi služby jsme využili při tvorbě webových stránek k projektu Úsměv do schránky. Vycházel nám maximálně vstříc, a to jak rychlostí tvorby stránek, tak plněním našich specifických požadavků. Ba co víc, Vojtův tvůrčí přístup posunul náš celý projekt ještě o kousek dál. Spolupráci tak můžeme pro inovativní a akční práci jedině doporučit.

Vít Kratochvíl
Mise naděje
usmevdoschranky.cz info@usmevdoschranky.cz

Vojta zpracoval dle našeho návrhu velice rychle přehledné stránky. Komunikace s ním je přehledná a flexibilní. Můžeme ho vřele doporučit.

Pavel Filip
Enter Zone

Vojta nám vytvořil plně responzivní web a to za dobrou cenu a 4 dny. Potřebovali jsme rychlé a kvalitní řešení a to jsme dostali. Navíc je web vytvořen na platformě WordPress, takže jsme si byli později schopni stránky v klidu sami upravit.

Martin Jelínek
marketingový ředitel agentury MotivP
virtualnikurzy.cz

Vypadl nám grafik a administrátor našeho webu Městského divadla v Prostějově, což s sebou přineslo řadu problémů: web nebyl aktualizovaný, zabezpečený, chybělo zálohování, výkon nebyl optimální…, proto jsem kontaktoval Vojtu. Vojtova reakce mě zaskočila. Po krátké konzultaci mi obratem natočil a poslal instruktážní video, podle kterého jsem část věcí dokázal sám ihned opravit, a které mi také zásadně usnadnilo komunikaci s naším hostingem a rozhodování, jak problémy dále řešit. Doposud jsem se nesetkal s tak ochotným a přátelským přístupem. Moc díky za pomoc s údržbou webu a určitě můžu doporučit :).

Vojta mi pomáhal vyvinout moderní a responzivní web, kde budu moci nabízet své stylingové služby pro muže. Úkoly plnil v daných termínech a na naše hovory byl vždy připraven, proto mohu spolupráci s radostí doporučit.

Gertie Pabst
módní stylistka pro muže
www.gertiepabst.cz

Vojta mě od začátku provází tvorbou mého webu. I když nejsem technický typ, hledání řešení s Vojtou je pro mě srozumitelné a dokonce nečekaně zábavné. Vojta totiž umí mluvit „řečí mého kmene“, vše podává jasně, stručně, výstižně. A stejně tak uvažuje o mém webu, do kterého necpe zbytečnosti, se kterými bych si stejně nevěděla rady a snaží se se mnou najít řešení, které si budu moct s nízkým rozpočtem dovolit. Zkrátka máme stejnou prioritu: Aby se moje vize stala realitou tou nejjednodušší cestou. Komunikace „okolo“ je s Vojtou bezproblémová a často dostanu nějaký dáreček formou seznámení se s novým online nástrojem pro komunikaci, nebo videozáznamu jeho vysvětlivek k tvorbě webu – mega užitečné. Vojta je zkrátka v onlinu jako doma a o svoje know how se neváhá transparentně podělit. Spolupráci můžu jen doporučit.

Tereza Jančíková
www.duse.indianky.cz

Dlouhodobá spolupráce na projektu s Vojtou byla na jedničku. Je spolehlivý, kreativní a snaží se přícházet s nápady z vlastní iniciativy.

Roman K.
webdeveloper

Potřebovali jsme dodavatele nového webu po tom, co minulý dodavatel svůj úkol nezvládl. S Vojtou jsme si sedli, k našemu překvapení rychle vyspecifikovali zadání a pustili se do stavby. Proces vývoje byl pružný. Vojta byl v průběhu iniciativní a vstřícný. Sám přicházel s nápady a nebál se prozkoumávat nové možnosti. Zároveň stíhal i domluvené termíny. Co jsem osobně velmi ocenil byla i jeho pravidelná průběžná komunikace o dodělaných věcech, takže jsme vždy měli přehled, kde v projektu jsme, co se udělalo a co je ještě potřeba. Když jsme hledali dodavatele pro další projekt, oslovili jsme rovnou Vojtu. Nyní máme na kontě již dva společné, kvalitně postavené, funkční a rychlé weby. Pokud hledáte kvalitního a šikovného dodavatele webu a natrefíte na Vojtu, určitě ho oslovte, budete spokojení. Sami ho dále doporučujeme.

David Tkáč
Datafriends.cz
datafriends.cz