Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Vojtěch Jurík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Jurík alias Vhrsti — spisovatel, ilustrátor, komiksový kreslíř a scenárista

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Vojtěch Jurík:
Dlouho jsme s rodiči přemýšleli, co bychom darovali pro radost mému příteli k jeho 39. narozeninám. Napadlo mě kontaktovat VHRSTIho manželku Katku, se kterou se delší dobu známe. Katce jsem předala návrh mých rodičů pro vytvoření diplomu „za neúnavné uhánění naší dcery“. Po doladění detailů pro lepší vykreslení karikatury jsem za pár dnů obdržela skicu. Byla úchvatná a hned jsem kývla na její dokončení. Při předání diplomu byl přítel velmi potěšen originálním dárkem, rodiče byli velmi spokojeni vynikajícím provedením a já si nemohu vynachválit komunikaci, rychlost a preciznost. Pokud budu chtít udělat radost originálním dárkem znovu, určitě sáhnu po zaručené kvalitě, dobré komunikaci, příjemných lidech a originalitě. Vřele všem doporučuji!

Sandra Palúchová

paluchova.s@gmail.com ~ 608 403 992
Dlouho jsem přemýšlel, komu zadat nelehký úkol navrhnout exlibris, neb v normálních dobách bývalo běžné tímto lístečkem označovat vlastníka knihy a současně reprezentovat knihu a jejího majitele. Po složitém výběru jsem kontaktoval krajana Vhrsti, který dokonale zná můj rodný kraj Podbrdsko, dovede vystihnout atmosféru místa a držitele knihy. Realizace návrhu se povedla hned na první pokus a v konečné fázi se „ladily“ už jen barvy pro tisk. Kdo váhá, komu zadat své exlibris, tak Mgr. Juríka mohu jen doporučit. To moje se bude dobře vyjímat jak na knihách novodobých, tak na 250 let starých.

Josef Švandrlík

Svatá Dobrotivá, od roku 2013 držitel exlibris od Vhrsti
Původní znak našeho fotbalového oddílu byl zastaralý a nevýrazný. Zakázku na nový znak obdržel VHRSTI. Výsledek přesně splnil naše očekávání. VHRSTI nám během krátké doby předložil návrh znaku, který je výstižný a elegantní. Myslím, že tak krásný znak nemají ani mnohem slavnější oddíly nežli máme nyní my TJ Dobřany.

Martin Novotný

předseda FO
S panem Juríkem právě dokončuji učebnici českého jazyka pro 1. ročník ZŠ Hrajeme si ve škole i doma, jde o další díl série výukových materiálů pro genetickou metodu. Za tento soubor získalo naše nakladatelství na veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem 2. cenu v prestižní soutěži evropských nakladatelů o nejlepší učebnici v kategorii výukové materiály pro 1. stupeň. Porota EEPG vyzdvihla především výtvarné zpracování učebnic. Právě proto jsme se rozhodli ve spolupráci pokračovat. Oceňuji ilustrátorův profesionální přístup při tvorbě učebnice. S čistým svědomím mohu pana Juríka doporučit! Chtěla bych mu tímto zároveň poděkovat. Těším se na budoucí spolupráci!

Mgr. Jana Tomšíková

redaktorka učebnic Nakladatelství Fraus
www.fraus.cz
Je mým potěšením spolupracovat s Vojtěchem Juríkem vzhledem k jeho kreativitě, příjemné komunikaci a lidskému přístupu. Piktogramy, které pro témata v rámci našeho projektu navrhl, jsou úžasné a vyjadřují přesně to, co jsme od nich očekávali – srozumitelnost grafického ztvárnění tématu jedním obrázkem a zároveň sympatickou hravost. Zároveň si vážím jeho trpělivosti a ochoty naslouchat připomínkám. Pana Juríka / Vhrsti mohu upřímně doporučit.

Lenka Mašková

Corporate Responsibility Manager, Tchibo Praha
Bylo pro nás velkým potěšením, že naši školu ZŠ Žerotínova ve Valašském Meziříčí, navštívil při příležitosti Slavnosti čtení pan spisovatel a výtvarník Vhrsti. Pro prvňáčky to byl opravdu významný den, protože poprvé veřejně před svými spolužáky, rodiči a panem ředitelem mohli ukázat, že už umí číst. Součástí programu bylo vystoupení pana spisovatele, při kterém vyprávěl a kreslil svou vtipnou autorskou pohádku. Pan spisovatel zapojil při vyprávění i děti. Na památku nám zanechal své vkusné kresby, které nám budou připomínat toto setkání. Pro děti byl velký zážitek setkat se s takovým člověkem. Věřím, že i tato zkušenost bude mít dobrý vliv do budoucna na vztah dětí ke čtení a knihám.

Mgr. Irena Bušová

učitelka ZŠ
Ilustrátor pan Jurík vytvořil pro náš projekt „Podpora orgánu SPOD“ velmi hezké ilustrace – plakáty k tématu náhradní rodinné péče s důrazem na pěstounskou péči na přechodnou dobu. Jeho ilustrace jsou zdařilým zachycením života pěstounské rodiny. Výstava plakátů se konala na terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové ve dnech 15. 5. 15–14. 6. 2015. A ve stejném období byl promítán propagační spot na toto téma v autobusech MHD v Hradci Králové. Skvěle zpracované ilustrace oslovily veřejnost a vzbudily zájem o téma pěstounské rodiny.

Ing. Alena Brožková, Ph.D.

projektová manažerka projektu Podpora orgánu SPOD
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS