Doporučení z první ruky

Mgr. Vojtěch Marek — online marketér, tvůrce obsahu a správce profilů i PPC kampaní na Facebooku, Instagramu a LinkedInu


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Na spolupráci s Vojtou Markem si cením jeho spolehlivosti, profesionality, flexibility a také kreativity. Hned při první schůzce mě zaujal svou schopností rozvinout předložený nápad a posunout ho dál, aniž bychom v té době byli domluveni na spolupráci. To byl jeden z důvodů, proč jsme si ho vybrali pro rozjezd našeho originálního projektu na sociálních sítích a rozhodně jsme udělali dobře. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje i v řadě dalších oblastí souvisejících s prezentací naší školy.

Mgr. Margareta Zábranská
Akademická ředitelka, Glossa – škola jazyků
www.glossa.cz

Celostátní preventivně-bezpečnostní kampaň hlavně bezpečně probíhala v průběhu celého roku 2019 nejen jako roadshow po celé České republice, ale především v online prostředí. Celou online kampaň měl Vojta na starosti a právě i díky němu to byla jedna z velmi úspěšných kampaní tohoto roku. Jeho cit pro detail a zodpovědnost k plnění všech zadaných úkolů vedla nejen ke skvělým číslům sledovanosti vyprodukovaných videí, ale i k hladké pravidelné produkci veškerého obsahu na sociálních sítích či např. ve tvorbě tiskových zpráv.

Adéla Valešová
Project Manager, Media:list s.r.o.
www.medialist.cz

Neuvěřitelně schopný člověk, který jako by byl stvořen pro jakoukoliv proklientskou pozici. Stojí nohama na zemi, má skvělé kreativní myšlení, výborné komunikační schopnosti a snadno a rychle se orientoval v neznámém prostředí jako je zdravotnictví. Spolupráce s Vojtěchem je opravdová radost. Nenapadá mě nic, na čem bychom se neshodli nebo v čem bychom neměli podobný názor. Dokáže rychle nacítit vaše potřeby, které efektivně adaptuje ve správný čas a formátu do prostředí sociálních sítích. I přes jakýkoli problém, který nastal, pokračujeme s neuvěřitelnou lehkostí a neztrácí čas řešením nedůležitých věcí. Vojta je skvělým partnerem pro váš online business. Je velmi precizní a metodický v řešení zadaných úkolů a je vidět, že projevuje velkou snahu se neustále posouvat vpřed. Zadané úkoly zpracoval vždy nad očekávání a cíle, které byly nastaveny, splnil vždy v termínu a dle plánu. Kéž by bylo více příležitostí pro budoucí spolupráci. Díky za pomoc!

Iva Skorčíková (Novotná), DiS., MBA
ředitelka Nadačního fondu EUC Elucidate
www.eucnadace.cz