Mgr. Vojtěch Marek

online marketér, tvůrce obsahu a správce profilů i PPC kampaní na Facebooku, Instagramu a LinkedInu

Status: k vašim službám Působnost: Praha, Středočeský kraj

Jsem online marketér s více než 8letou praxí a specializací na PPC kampaně a tvorbu obsahu pro sociální sítě. Pomohu vám zviditelnit se na Facebooku, Instagramu, LinkedInu, YouTube či TikToku. A to jak v českém, tak i v anglickém jazyce. Nabízím také tvorbu tiskových zpráv, marketingových textů a press kitů.

Coby zapálený cinefil jsem začínal jako redaktor filmového serveru a storyeditor v České televizi. Poté jsem se dostal k PR. Mezi mé klienty patřili zástupci z filmového průmyslu, finančnictví, dopravy, online projektů, politiky i startupu. Moje celoživotní láska ke kinematografii ale nakonec převážila a já zakotvil u toho, co opravdu miluji – online marketing a film.

Dnes se tak již osmým rokem starám o marketing, online marketing a PR českých i zahraničních filmů. A moc rád pomohu zajistit hollywoodský happy end i vašemu projektu.

Vybrané reference

BIOSCOP – obsah a PPC na FB, IG, YT filmového distributora + jednotlivé filmy CPT Praha – obsah i PPC na sociálních sítích předního distributora AV techniky Hlavně bezpečně – obsah, PPC a copywriting dopravně bezpečnostního projektu na FB, IG a YT CONTEG – tvorba obsahu v AJ, správa PPC kampaní cílených na zahraničí, obsah pro FB, IG, YT, LI Bohemia Motion Pictures – obsah a PPC na FB, IG, YT filmového distributora + jednotlivé filmy

Aktuální nabídka služeb:

  • Tvorba obsahu na Facebook, Instagram, LinkedIn – copywriting, základní grafické práce k příspěvkům
  • Community management a správa profilů na Facebooku, Instagramu a LinkedInu
  • Správa PPC kampaní na Facebooku, Instagramu, LinkedInu, YouTube a TikToku

Vybrané reference:

  • Film Jan Žižka – kompletní správa PPC kampaní a tvorba obsahu na Facebooku, Instagramu, YouTube a TikToku
  • EUC Nadace – kompletní tvorba obsahu a správa PPC kampaní na Facebooku a Instagramu
  • Hlavně bezpečně – kompletní tvorba obsahu na Facebooku, Instagramu, YouTube i na webu, správa PPC kampaní
  • Bioscop – tvorba obsahu a PPC kampaní na FB, IG a YT
  • CPT Praha – tvorba obsahu i PPC na FB a IG
  • Conteg Group – tvorba obsahu v anglickém jazyce i správa PPC kampaní cílených na zahraničí na Lin, FB, IG a YT
Mgr. Vojtěch Marek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Vojtěch Marek
K Olympiku 565/6
Praha 8
186 00
Mobil:732 630 442
Email:vojtechmarek68@gmail.com
Web:www.marekjeonline.cz
LinkedIn:vojtech-marek
IČ:88206726 (plátce DPH)
DIČ:CZ8805160067

Doporučení
z první ruky

Neuvěřitelně schopný člověk, který jako by byl stvořen pro jakoukoliv proklientskou pozici. Stojí nohama na zemi, má skvělé kreativní myšlení, výborné komunikační schopnosti a snadno a rychle se orientoval v neznámém prostředí jako je zdravotnictví. Spolupráce s Vojtěchem je opravdová radost. Nenapadá mě nic, na čem bychom se neshodli nebo v čem bychom neměli podobný názor. Dokáže rychle nacítit vaše potřeby, které efektivně adaptuje ve správný čas a formátu do prostředí sociálních sítích. I přes jakýkoli problém, který nastal, pokračujeme s neuvěřitelnou lehkostí a neztrácí čas řešením nedůležitých věcí. Vojta je skvělým partnerem pro váš online business. Je velmi precizní a metodický v řešení zadaných úkolů a je vidět, že projevuje velkou snahu se neustále posouvat vpřed. Zadané úkoly zpracoval vždy nad očekávání a cíle, které byly nastaveny, splnil vždy v termínu a dle plánu. Kéž by bylo více příležitostí pro budoucí spolupráci. Díky za pomoc!

Iva Skorčíková (Novotná), DiS., MBA

ředitelka Nadačního fondu EUC Elucidate