Bc. Vojtěch Peťovský

zakladatel digitální agentury STEMAG a projektový manažer

Rozjíždíte nový digitální projekt nebo plánujete redesign? Rád si vše vezmu do péče a zajistím hladký vývoj, ať už se jedná o webové stránky, e-shop, B2B portál, aplikaci apod.

Dlouhá léta jsem působil v digitálních agenturách jako projektový manažer. Řídil jsem vývojové týmy, UX designéry, SEO konzultanty, grafiky a další on-line specialisty, zabývající se tvorbou webů a e-shopů na míru. Kromě toho jsem byl přes 3 roky leaderem projektového oddělení, kde jsem vedl tým dalších 4 projektových koordinátorů a zajišťoval jejich další profesní rozvoj.

Proces vývoje systémů znám jako své boty. A je jedno jestli se jedná o Agile nebo Waterfall metodologii – mám zkušenosti s obojím.

Už mne nebavilo sledovat, jak tradiční agentury vydělávají na neznalosti klientů a přizpůsobují projekt svým možnostem a týmu na úkor samotného projektu.

Proto jsem se rozhodl konat a založil agenturu STEMAG. Zajistím tým profesionálů pro váš projekt a postarám se o rychlý a bezproblémový vývoj. Weby tvoříme na WordPress a e-shopy stavíme na platformě Shoptet nebo Shoptet Premium.

V čem jsme jiní?

  1. Nejsme tradiční digitální agentura. Jsme skupina expertů na dané téma, kdy každý pracuje sám na sebe a přitom je naše činnost vzájemně koordinována.
  2. Používáme moderní technologie a ověřená řešení – přizpůsobíme se jakémukoliv projektu.
  3. Máme jen samé kladné reference. U všech je navíc uvedený kontakt, takže je lze snadno ověřit.
  4. Máme mraky zkušeností. U nás se potkáte jen se seniorními lidmi.

HODNOTY, KTERÉ S NÁMI REZONUJÍ:

  • Profesionalita
  • Partnerství
  • Ikigai
  • Spolupráce
  • Efektivita
  • Férovost

Školení a certifikace

Bc. Vojtěch Peťovský
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Vojtěch Peťovský
Dyjákovice 394 (Jihomoravský kraj)
671 26
Mobil:605 147 434
Email:info@stemag.cz
Web:www.stemag.cz
LinkedIn:vojtechpetovsky
Facebook:vojtech.petovsky
Skype:vojcek89
IČ:87418045

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Vojtou je na velice profesionální úrovni. Veškeré naše požadavky vyslechl a poté optimalizoval, aby vše dávalo smysl. Díky Vojtovi dostaly naše firemní webové stránky nový, svěží vzhled dle dnešních trendů.

Jakub Prchal

jednatel OriginSoft s.r.o.