Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Vojtěch Peťovský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Vojtěch Peťovský — projekťák a specialista na e-commerce

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Vojtěch Peťovský:
Vojtěch Peťovský bol našim projektovým manažérom pri vývoji a údržbe našej firemnej webstránky. Počas celej doby spolupráce pristupoval k úlohám svedomito a zodpovedne. Úlohy realizoval bez odkladu a mnohokrát prišiel s efektívnejším – optimalizovanejším riešením. Osobne som veľmi rád, že som s p. Peťovským mohol spolupracovať.

Pavol Masaryk

Kovian.sk
www.kovian.sk
Spolupráce s panem Peťovským byla vždy na jedničku. Na našem projektu odváděl poctivou práci a aktivně se zabýval jeho dalším rozvojem.

Jiří Opluštil

eshop.anita.cz
eshop.anita.cz
S panem Peťovským se mi spolupracuje velmi dobře. Oceňuji jeho spolehlivost a proklientský přístup. Jeho vystupování je příjemné, profesionální a vždy se snaží najít optimální řešení v rozvoji našeho webu vzdělávání, s kterým jsme spokojeni. Z vlastní zkušenosti mohu pana Peťovského doporučit.

Kateřina Tománková

Marketing & Event Manager
www.skoleni.qcm.cz
S panem Peťovským náš penzion začal spolupracovat v roce 2014. S jeho službami jsme velmi spokojení, komunikace byla vždy efektivní, rychlá a profesionální. Díky bezchybnému rezervačnímu systému na našich webovkách jsme byli schopní zvýšit prodej pokojů v našem penzionu. Též oceňujeme proaktivitu a přísun nových nápadů ze strany pana Peťovského.

Nicoleta Čirč

provozní penzionu
www.pension-edison.cz
Vojtovou silnou stránkou je technická znalost a schopnost porozumět i složitějším a náročnějším aplikacím. Využívá znalost PHP, HTML a CSS, orientuje se v problematice databází. Dokáže zákazníkovi nabídnout alternativu k poptávanému řešení, umí vyhledat chyby a testovat vznikající projekt.

Magdalena Valášková

oXy Online
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS