Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Vojtěch Peťovský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Vojtěch Peťovský — projektový manažer pro e-commerce

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. Vojtěch Peťovský:
Vojtěch Peťovský byl naším projektovým manažerem při vývoji a údržbě naší firemní webové stránky. Po celou dobu spolupráce přistupoval k úlohám svědomitě a zodpovědně. Úlohy realizoval bez odkladu a mnohokrát přišel s efektivnějším – optimálnějším řešením. Osobně jsem velmi rád, že jsem mohl s panem Peťovským spolupracovat.

Pavol Masaryk

marketing, média
www.kovian.cz
Spolupráce s panem Peťovským byla vždy na jedničku. Na našem projektu odváděl poctivou práci a aktivně se zabýval jeho dalším rozvojem.

Jiří Opluštil

provozovatel e-shopu Anita.cz
www.eshop.anita.cz
S panem Peťovským se mi spolupracuje velmi dobře. Oceňuji jeho spolehlivost a proklientský přístup. Jeho vystupování je příjemné, profesionální a vždy se snaží najít optimální řešení v rozvoji našeho webu vzdělávání, s kterým jsme spokojeni. Z vlastní zkušenosti mohu pana Peťovského doporučit.

Kateřina Tománková

Marketing & Event Manager
www.skoleni.qcm.cz
S panem Peťovským náš penzion začal spolupracovat v roce 2014. S jeho službami jsme velmi spokojení, komunikace byla vždy efektivní, rychlá a profesionální. Díky bezchybnému rezervačnímu systému na našich webovkách jsme byli schopní zvýšit prodej pokojů v našem penzionu. Též oceňujeme proaktivitu a přísun nových nápadů ze strany pana Peťovského.

Nicoleta Čirč

provozní penzionu
www.pension-edison.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS