Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Vojtěch Peťovský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Vojtěch Peťovský — projektový manažer se specializací na vývoj, redesign a optimalizaci webových aplikací

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Vojtěch Peťovský:
Vojtovou silnou stránkou je technická znalost a schopnost porozumět i složitějším a náročnějším aplikacím. Využívá znalost PHP, HTML, CSS, orientuje se v problematice databází. Dokáže zákazníkovi nabídnout alternativu na poptávané řešení, umí vyhledat chyby, testovat vznikající projekt. Vyhovuje mu možnost zaměřit se do hloubky při menším počtu projektů.

Magdalena Valášková

oXyShop
S panem Peťovským náš penzion zahájil spolupráci v roce 2014. S jeho službami jsme velmi spokojeni, komunikace byla vždy efektivní, rychlá a profesionální. Díky bezvadnému rezervačnímu systému na našich webových stránkách jsme byli schopni zvýšit prodej pokojů v našem penzionu. Také oceňujeme iniciativu a přísun nových nápadů ze strany pana Peťovského.

Nicoleta Čirč

provozní Pension-edison.cz
Spolupráce s panem Peťovským byla vždy na jedničku. Na našem projektu odváděl poctivou práci a aktivně se zabýval jeho dalším rozvojem.

Jiří Opluštil

eshop.anita.cz
S panem Peťovským se mi spolupracuje velmi dobře. Oceňuji jeho spolehlivost a proklientský přístup. Jeho vystupování je příjemné, profesionální a vždy se snaží najít optimální řešení v rozvoji našeho webu vzdělávání, s kterým jsme spokojeni. Z vlastní zkušenosti mohu pana Peťovského doporučit.

Kateřina Tománková

Marketing & Event Manager, skoleni-qcm.cz
Vojta byl naším projektovým manažerem při vývoji a údržbě naší firemní webstránky. Během celé doby spolupráce přistupoval k úkolům svědomitě a zodpovědně. Úkoly realizoval bez odkladu a mnohokrát přišel s efektivnějším – optimalizovanějším řešením. Osobně jsem velmi rád, že jsem s Vojtou mohl spolupracovat.

Pavol Masaryk

Kovian.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS