Doporučení z první ruky

Zdeněk Juránek — specialista na bezpečnost práce a požární ochranu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Po zkušenosti s kurzem OZO v PO bych tento kurz u společnosti Alsim určitě doporučila všem, kteří se tomuto oboru chtějí věnovat a nebo si zkoušku chtějí z jakéhokoli důvodu udělat. Organizátoři byli skvělí, kurz byl z jejich strany precizně připravený po všech stránkách. Variabilita lektorů nám přinesla spoustu zajímavých informací a zkušeností z reálného života, zázemí bylo vždy perfektní a nebylo nouze o vtipné chvilky i o praktické ukázky.

Karolína Pavelková

Velmi dobře zorganizovaný kurz. Lektory byli ti nejlepší odborníci HZS JmK ve svých oborech. Vysoká je úroveň materiálů, prostor a organizátorů.

Ing. Valdo Bevilacqua

Kurz mě velice dobře připravil na složení zkoušky.

Tomáš Herr

Kurz byl skvělý. Pan Juránek i lektoři byli profesionální a zároveň velice přátelští. Kurz bych doporučil každému kdo si chce být při konání zkoušky jistý.

Lukáš Tůma

Profesionální, skvěle organizované, vynikající lektoři. Rozhodně doporučuji.

Pavel Schelle

Z kurzu jsem si odnesla dost podstatného: 1. Orientuju se v oblasti PO (vím, kde co najdu). 2. Přednášející - nejsou školitelé, ale jsou to opravdoví hasiči, odborníci ve svém oboru, což beru jako obrovské plus. 3. Objednáno kouřové čidlo do každé místnosti, kde se spí :).

Tereza Jilemnická

Zajištění kurzu a přednášející lépe být vybráni nemohli, každý obsáhl nějaké téma nebo okruh, i když ne vždy zrovna oblíbený. Za mě organizace i prostředí kurzu super.

Miroslav Nový

S kurzem jsem byl velmi spokojen. Lektoři perfektní, profíci na svém místě.

Tomáš Tiller

Mraky informací, které jsou podány zkušenými lidmi. Oceňuji, že nejsou jen teoretici a vycházejí ze své praxe. Myslím si, že šance na úspěch při zkoušce jsou absolvováním kurzu hodně vysoko. Určitě to není ztráta času.

Ivan Sedláček

Lektoři a organizátoři byli perfektní. Jsem absolutně spokojen. Což je u mé osoby velmi raritní.

Petr Jurák