Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zdeněk Krčál > Ukázky práce > Tvorba grafiky, včetně nakódování a zprovoznění celého webu.

Tvorba grafiky, včetně nakódování a zprovoznění celého webu.

Zobrazuji položku č. 40 z celkem 62 položek v této galerii:

Tvorba grafiky, včetně nakódování a zprovoznění celého webu.
« Předcházející Kódování grafiky do html/css s požadavkem na responzivitu  (zobrazit v plné velikosti)Kompletní tvorba webových stránek s redakčním systémem od zadané grafiky.  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba grafiky, včetně nakódování a zprovoznění celého webu.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Programování a celková tvorba interní webové aplikace, včetně kódování grafiky.  (zobrazit v plné velikosti)Kódování grafiky a vytvoření šablony včetně nasazení na redakční systém.  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Zdeněk Krčál

Ing. Zdeněk Krčál

programovací jazyk PHP MySQL databáze Nette Framework redakční systém WordPress britská vlajka
webdesignér a programátor — Komplexní tvorba a správa www stránek a eshopů na klíč, nebo jako dílčí služby: webdesign včetně kódování, programování v PHP/MySQL, redakční systémy typu Joomla! či WordPress, SEO optimalizace, webhosting aj. Odborné vzdělání v oboru, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 774 148 159 ~ Email: zdenekkrcal@seznam.cz ~ Web: vicnezweb.cz
Místo: Brno ~ Působnost: celý svět

2005 – 2019 © Robert Vlach a Ing. Zdeněk Krčál Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS