Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Zdeněk Krčál > Ukázky práce > Programování firemní aplikace, programování kalkulačky pro výpočet elektřiny a plynu.

Programování firemní aplikace, programování kalkulačky pro výpočet elektřiny a plynu.

Zobrazuji položku č. 60 z celkem 62 položek v této galerii:

Programování firemní aplikace, programování kalkulačky pro výpočet elektřiny a plynu.
« Předcházející Kódování grafiky a vytvoření webových stránek.  (zobrazit v plné velikosti)Programování portálu.  (zobrazit v plné velikosti)Programování firemní aplikace, programování kalkulačky pro výpočet elektřiny a plynu.  (náhled aktuálně zobrazené položky)Kompletní tvorba komplexní interní aplikace pro jazykovou školu.  (zobrazit v plné velikosti)Kódování a programování webu včetně informačního systému pro školu  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Zdeněk Krčál

Ing. Zdeněk Krčál

programovací jazyk PHP MySQL databáze Nette Framework redakční systém WordPress britská vlajka
webdesignér a programátor — Komplexní tvorba a správa www stránek a eshopů na klíč, nebo jako dílčí služby: webdesign včetně kódování, programování v PHP/MySQL, redakční systémy typu Joomla! či WordPress, SEO optimalizace, webhosting aj. Odborné vzdělání v oboru, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 774 148 159 ~ Email: zdenekkrcal@seznam.cz ~ Web: vicnezweb.cz
Místo: Brno ~ Působnost: celý svět

2005 – 2019 © Robert Vlach a Ing. Zdeněk Krčál Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS