Tvorba informačního systému pro klienty lamaenergy

Tvorba rozsáhlé aplikace, kde klienti mají možnost vidět živé ceny komodit, objednávat je, vidět ceníky a spoustu dalších funkcí. Aplikace je jen pouze pro klienty lamaenergy.

Tvorba informačního systému pro klienty lamaenergy
PředchozíTvorba portálu pro správu a komunikaci mezi nájemníky v  nájemních domechTvorba eshopu a rozsáhlého informačního systémuTvorba informačního systému pro klienty lamaenergyTvorba CRM systému a hromadná komunikace s klientyTvorba interního informačního systému pro burzovní ceny komoditDalší
(položka 60 z 70)

Ing. Zdeněk KrčálIng. Zdeněk Krčál

vývojář webových a mobilních aplikací, webdesignér — Tvorba webových a mobilních aplikací a komplexní tvorba a správa www stránek a eshopů na klíč, nebo jako dílčí služby: programování v PHP/MySQL, kódování, redakční systém WordPress, webdesign. Zkušenosti a reference.

Status: k vašim službám 11 doporučení
Mobil: 774 148 159 Email: zdenekkrcal@seznam.cz Web: vicnezweb.cz
Místo: Brno Působnost: celý svět